Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Деси за момента е ТОП 3 почти навсякъде, още преди да е постнала анкетата в страницата си, за разлика от други. Само при Песен е извън него, но за там не сме имали претенции. А при Идол е ТОП 5, но там все пак присъства и Галин, а Преслава незнайно защо е над всички.

Изумен съм колко под останалите е Анелия... :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Над 2200 гласували за няма и 2 часа? :roll1: Май някой си играе с гласовете :happyppl:

Делиш на 3 обаче, защото всеки гласува за 3 неща. В случая - 700 човека, напълно в рамките на нормалното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче тези резултати не говорят ясно кои ще са финалните наградени. Все пак тук всеки гласува за трима, а накрая ще се гласува само за един. Може да имаме шокиращи резултати, като например Преслава- Певица, Идол, Песен и Клип... :roll1:

 

Утре ще се обади на Хари, че ще си реже вените и ще оправят нещата :3fdb8960598fa63e:

Нее, да не го прави! :roll1:

 

Това за нея обаче е крайно нечестно, тя заслужава ТОП 3 при Певица и Песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре ще се обади на Хари, че ще си реже вените и ще оправят нещата :3fdb8960598fa63e:

Какво да реже бе? От към хитове никой не може да я бутне. даже Галин и Фики.

Песен си беше точно за нея. :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Преса обаче пак са яко зомбирани - гласуват като луди за всичко с името Преслава. "Чуплива и влюбена" е в топ 10 при Видеоклип, за какво говорим. :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница в момента е 6-та при "Певица на годината" и води Емилия, Джена, Цвети Янева, Теди Александрова и т.н. :helpsmilie:

А не е споделила да се гласува във фейсбук...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси за момента е ТОП 3 почти навсякъде, още преди да е постнала анкетата в страницата си, за разлика от други. Само при Песен е извън него, но за там не сме имали претенции. А при Идол е ТОП 5, но там все пак присъства и Галин, а Преслава незнайно защо е над всички.

Изумен съм колко под останалите е Анелия... :helpsmilie:

Аз ви казвам, че към нея нямя никакъв интерес като към личност, вие за Певица на годината я гласите.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво да реже бе? От към хитове никой не може да я бутне. даже Галин и Фики.

Песен си беше точно за нея. :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

:1000 (29): Галин я мачка по всички параграфи, млад е, хитов е, искат го хората. Аня колкото и да се пъне, не вълнува никой. Нищо, че още е в състояние да прави мегахитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Преслава и Галена пак гласуват само за тях двете навсякъде...баси хората.

Напротив - вижда се, че "Пей, сърце" като най-ключовия проект на 2016 води навсякъде, а "Мама Ураган" е доста по-назад и "Да ти олекне" пък е почти без подкрепа. За разлика от Преслава, където трите ѝ песни са с почти еднакви гласове навсякъде и водят много по-заслужили проекти. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментирате факта, че "И това ще преживея" я няма в номинации за Баладичен хит? :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментирате факта, че "И това ще преживея" я няма в номинации за Баладичен хит? :gun_bandana:

Сигурно ще я броят за 2017, защото в нито една категория я няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно ще я броят за 2017, защото в нито една категория я няма.

Има я в две категории - Видеоклип и Песен.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментирате факта, че "И това ще преживея" я няма в номинации за Баладичен хит? :gun_bandana:

Ще коментираме, че реално погледнато баладичният МЕГА хит е Издислав :1000 (19):

Всичко друго бледнее в категорията

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...