Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

:1000 (29): :1000 (29):

 

А ти какво очакваш - да не искат награди? Нали за това работят, всеки желае някакво признание. Въпросът е кой го е заслужил и кой бива натрапван ежегодно, прецаквайки другите.

 

И естествено, че скандалът стана заради наградата на Преслава, Мария и Цура си купуват второразрядни награди, на които повечето хора не обръщат внимание.

Нали признанието беше публиката, участията? Май не им стигна това :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-много ми е жал за Преслава, тотална липса на нюх за работа ще има вече :crybaby:

 

 

Без награди - Преслава

 

Дано на тебе да ти е по-добре.(x2)

 

Припев:

Без награди ме дразни всичко - кажи ми всичко!

Без награди боли ме всичко,

не ми се става, не ми минава.

 

И всички песни са ми противни,

и ненавиждам любовни филми,

във всяко нещо, награда усещам,

дано на тебе да ти е по-добре.

 

Без награда ме дразни всичко - тежи ми всичко,

без награда боли ме всичко,

не ми се става - не ми минава.

 

Дано на тебе да ти е по-добре. х4

 

С надежди празни, до смърт заразни,

се друсам още денем и нощем,

а награда няма, какво ти става?

Дано на Митко да му е по-добре.

 

Без награда ме дразни всичко - тежи ми всичко,

без награда боли ме всичко,

не ми се става - не ми минава.

 

Дано на тебе да ти е по-добре. х4

 

 

 

:crybaby:

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.avtora.com/news/nowini/spuskat_...o_planeta_prima

Цена на билета - 3 лева! Както казах, цената на билета за всички концерти на Планета, до 2008 включително, преди да го направят безплатно през 2009, е 3 лева, 5 лева за Слави и Ку-ку-бенд. Това всеки фен 25+ ще го потвърди, дори и вие, не знам какво се правите интересни и какво искате да постигнете с целенасочените си измислици...

В тубата имате линкове, където изпълнителите и хора от фирмата говорят за рекорда си от Варна 2006 - 28 000 и 20 000 през 2004. Препоръчвам Ви да ги изгледате, следователно нощем да се завивате, студено е, че аман от ташак-разбирачи.

Ами аз започнах да ходя от 2007 година и цената на билета беше 5 лв. Не знам как си ги измисляте

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.avtora.com/news/nowini/spuskat_...o_planeta_prima

Цена на билета - 3 лева! Както казах, цената на билета за всички концерти на Планета, до 2008 включително, преди да го направят безплатно през 2009, е 3 лева, 5 лева за Слави и Ку-ку-бенд. Това всеки фен 25+ ще го потвърди, дори и вие, не знам какво се правите интересни и какво искате да постигнете с целенасочените си измислици...

В тубата имате линкове, където изпълнителите и хора от фирмата говорят за рекорда си от Варна 2006 - 28 000 и 20 000 през 2004. Препоръчвам Ви да ги изгледате, следователно нощем да се завивате, студено е, че аман от ташак-разбирачи.

 

Цената на билета не е била 3 лева никога. На турне 2004 и 2005 беше 4 лева, на 2006 и 2007 - 5 лева, а на турне 2008 - 6 лева. Не знам какви са ти измислените източници, но за пореден път те хващам, че нищо не помниш. Дори не можа да кажеш на Сашо коя година са били на ст. "Спартак" във Варна и чакаш мен. В тази връзка, мога да ти пусна линкове всякакви, за да видиш, но това не значи, че са цялата истина. Намерих един линк с Кама най-отгоре на статията, но за съжаление тогава през 2009 година, турнето бе безплатно....

 

 

ТЕЛЕВИЗИЯ „ПЛАНЕТА“ СЪБРА 40 000 ДУШИ НА МЕГАКОНЦЕРТ ВЪВ ВАРНА

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз започнах да ходя от 2007 година и цената на билета беше 5 лв. Не знам как си ги измисляте

2006-та беше 3 лева - помня го добре. Ходихме петима и платихме 15 лв.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разкарай се оттук нахалник - 5 лева беше 2006 година.....

Билетите за концерта ще се продават със специални цветни флаери, което ще гарантира на зрителите, че ще бъдат допуснати на стадионите. Идеята за националното турне "Планета Прима 2006" е концертите да бъдат посетени от всички желаещи, затова цената на билетите е напълно достъпна за всеки. Тя, както и преди година е само 3 лева.

;)

 

http://forum.abv.bg/lofiversion/index.php/t11106.html

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси недей да лъжеш, защото наистина входа беше 3 лева и аз съм ходил и аз имам памет!

 

Имаш друг път. По-горе съм ти написал цените за 5-те години с вход. Немам идея откъде си ги измисляте тия по 3 лева....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам смисъл да споря с дърт философ, който разбира уж всичко, а пък ние тук няколко души му казваме, как е, но въпреки всичко дъртофелника продължава да си плямпа....направо потрес!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах 2007, а не 2006 !!! ЧЕТИ

Какво да чета? Фокси твърди, че 2006-та е 5 лв., което не е така - беше 3 лв. и за доказателство му слагам пост от Планета.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво да чета? Фокси твърди, че 2006-та е 5 лв., което не е така - беше 3 лв. и за доказателство му слагам пост от Планета.

 

Какво си хабиш нервите в излишък..няма смисъл.. остави го да си плямпа и говори..това си е типично по Камелиески!

Много мазно ми идва тази песен на Кали типично по Северозападски.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво да чета? Фокси твърди, че 2006-та е 5 лв., което не е така - беше 3 лв. и за доказателство му слагам пост от Планета.

 

Аз пък ти слагам пост от 2007 година, от сайт на официалният спонсор на турнето и там пише 4 лева. ЦЪК Което също не е вярно, защото на касите бе 5 лева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво да чета? Фокси твърди, че 2006-та е 5 лв., което не е така - беше 3 лв. и за доказателство му слагам пост от Планета.

Ама не ми се прави на луд Фокси да твърди квото иска аз ти казвам че 2007 беше 5 лв

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво си хабиш нервите в излишък..няма смисъл.. остави го да си плямпа и говори..това си е типично по Камелиески!

Много мазно ми идва тази песен на Кали типично по Северозападски.. :3fdb8960598fa63e:

А на теб е крайно време да дадът почивка 3 дни че се превъзбуди ми се струва

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе ей, да не са ви продавали тия нахалници от Пайнер по-евтини билети отколкото на мен във Видин и после да ми говорите, за най-бедния район в ЕС? :roll1:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цената на билета не е била 3 лева никога. На турне 2004 и 2005 беше 4 лева, на 2006 и 2007 - 5 лева, а на турне 2008 - 6 лева. Не знам какви са ти измислените източници, но за пореден път те хващам, че нищо не помниш. Дори не можа да кажеш на Сашо коя година са били на ст. "Спартак" във Варна и чакаш мен. В тази връзка, мога да ти пусна линкове всякакви, за да видиш, но това не значи, че са цялата истина. Намерих един линк с Кама най-отгоре на статията, но за съжаление тогава през 2009 година, турнето бе безплатно....

ТЕЛЕВИЗИЯ „ПЛАНЕТА“ СЪБРА 40 000 ДУШИ НА МЕГАКОНЦЕРТ ВЪВ ВАРНА

Как пък от 2004, 2006 дето твърдеше, че са 40 000 сега скочи на безплатния концерт от 2009? Доуточни се, че вече не мога да ти схвана хватките и лъжите, чича!

Напиши Планета Прима, съответната година и цена на билет, и ще ти излезе цената - 3 лева. През 2007 (вече Дерби) стана 4 лв. с 11 квачки на сцената. За 2008 не мога да твърдя със сигурност, защото не си спомням.

Както казах, всеки 25+ е бил на този концерт и знае за какво иде реч, не знам какво се пънеш, но знам, че аз спирам до тук, защото доказах своето. Докажи своите 40 000 за 2004 или 2006, както казваш, НЕ за 2009, където сега си изсмука статията от незнание...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И сега какво? Заради жаждата за награди на някои имена, накрая награди няма да има. Смях...

Бъзикът ми, че наградите на Сигнал и Рамания стават основните за чалгата, е на път да се реализира...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А на теб е крайно време да дадът почивка 3 дни че се превъзбуди ми се струва

 

Седя и ти се чудя и те питам тебе пък кой те кара да ми четеш постовете и да се обаждаш, където не ти влиза в работата? Някъде споменат ли си, че се обаждаш първи, като не ти оттърва трай си и си мълчи, никой не те натиска по пъпа да се месиш, където не трябва!

 

Адмирации за новата песен, както и за клипа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък от 2004, 2006 дето твърдеше, че са 40 000 сега скочи на безплатния концерт от 2009? Доуточни се, че вече не мога да ти схвана хватките и лъжите, чича!

Напиши Планета Прима, съответната година и цена на билет, и ще ти излезе цената - 3 лева. През 2007 (вече Дерби) стана 4 лв. с 11 квачки на сцената. За 2008 не мога да твърдя със сигурност, защото не си спомням.

Както казах, всеки 25+ е бил на този концерт и знае за какво иде реч, не знам какво се пънеш, но знам, че аз спирам до тук, защото доказах своето. Докажи своите 40 000 за 2004 или 2006, както казваш, НЕ за 2009, където сега си изсмука статията от незнание...

 

Значи спорът е тъп, та дрънка, защото ти твърдиш, че не е имало никога повече от 28 000. Правиш го само, защото Деса не е била там. Опитваш се гузно да сваляш цифрите, само защото Деса не е била там. Умираш от мъка, че Деса не е била там, а аз ти показвам, че не само през 2004 година е имало 40 000, а и през 2009 година, което бях забравил. Като разрових преди малко се присетих и веднага ти слагам линка, като дебело подчертах, че през 2009 година турнето вече бе безплатно. Турнетата между 2004 и 2006 бяха фурор, после нещата тръгнаха надолу. И понеже онези времена няма как да се върнат, аз за четвърти път ще напиша, че се напъваш излишно, защото не можеш да върнеш времето назад и да качиш Деса на онази сцена.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи спорът е тъп, та дрънка, защото ти твърдиш, че не е имало никога повече от 28 000. Правиш го само, защото Деса не е била там. Опитваш се гузно да сваляш цифрите, само защото Деса не е била там. Умираш от мъка, че Деса не е била там, а аз ти показвам, че не само през 2004 година е имало 40 000, а и през 2009 година, което бях забравил. Като разрових преди малко се присетих и веднага ти слагам линка, като дебело подчертах, че през 2009 година турнето вече бе безплатно. Турнетата между 2004 и 2006 бяха фурор, после нещата тръгнаха надолу. И понеже онези времена няма как да се върнат, аз за четвърти път ще напиша, че се напъваш излишно, защото не можеш да върнеш времето назад и да качиш Деса на онази сцена.

 

Никъде не е казал и да споменава за Деса, а просто ти самият не искаш да си признаеш и продължаваш да лъжеш по най - долния начин! Виж само колко души ти твърдят едно и също, но ти си знаеш твоето.. :k046:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...