Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Значи откакто днес ти казаха, че няма да има награди стана друг човек. :roll1: А по въпроса с Кама и упоменатото от теб ще ти задам 3 контролни въпроса:

 

1. Кама ли си сглоби клип, в който се представя за "Певица`2002" или Пайнер и ТВ Планета в отчаян опит да я задържат в каталога?

2. Кама ли си измисли някаква награда за 15 години кариера или Пайнер, за да я докарат в залата, за да им направи концерта?

3. Кама ли бе тази, която след случката даде интервю, в което каза, че "Певица`2002" си е Деса или Пайнер?

 

Не се прави на отворен на Фокс. Всеки мераклия си е счупил главата в предните 10 години тук.....

 

Пак ще ти го повторя просто Пайнер решиха да се изгаврят с Кама, защото така ли иначе се вижда на къде отиват нещата и че тя ще напусне, Пайнер просто са дали много на Кама и трето тя никога веднъж не е благодарила на тях, защото именно музикална компания Пайнер я направиха популярна, а тя остана единствената заедно с Рени, които плюят бившите си продуценти, от които са яли хляб.. така, че ти не ми се прави на много отворен, че и децата вече ти се смеят на смехориите и измислиците ти! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е по-фрапиращата снимка: :1000 (29):

 

orig.jpg

 

Тази я нямам, благодаря! :happyppl:

 

Гледа човек това табуретното, гледа фейса на Кама как е останала само по цветя и отива да си сипе нещо за пиене..... :drunk:

 

Нено, спри да се излагаш - загуби надпреварата тази вечер...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази я нямам, благодаря! :happyppl:

 

Гледа човек това табуретното, гледа фейса на Кама как е останала само по цветя и отива да си сипе нещо за пиене..... :drunk:

 

Нено, спри да се излагаш - загуби надпреварата тази вечер...

 

Аз не губя нищо, а по - точно на теб ти се смеят на твоите абсурди, Фокси! :3fdb8960598fa63e: Лицемери такива.....жал ме хваща за вас, кеймълчетата

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ще ти го повторя просто Пайнер решиха да се изгаврят с Кама, защото така ли иначе се вижда на къде отиват нещата и че тя ще напусне, Пайнер просто са дали много на Кама и трето тя никога веднъж не е благодарила на тях, защото именно музикална компания Пайнер я направиха популярна, а тя остана единствената заедно с Рени, които плюят бившите си продуценти, от които са яли хляб.. така, че ти не ми се прави на много отворен, че и децата вече ти се смеят на смехориите и измислиците ти! :3fdb8960598fa63e:

Ти пък откъде знаеш смеят ли му се децата му и какво в живота тях ги вълнува и ще ги интересува изобщо? Това ви е специалитет на Десови, да кълнете и да намесвате децата, както направихте преди няколко дни с Галена и все още нероденото й второ дете! Деса да си гледа нейните, че едното като активен спортист вижда много добре положението с безформието на възлюбената си и ако й понамалеят приходите ще я гледаме пак да рони сълзи и театро по предавания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честитка на Камелия! Да е жива и здрава, и да се възползва от Гласът, за да пусне яки проекти и да ни припомни коя е!

Засега пуска само голи снимки, които вече не вълнуват и не предизвикват фурор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десови минавате границите. Галка с която са най-добри приятелки, която и даде роклята си да я носи на В друг живот ,която и помага с проектите и я нахъсва да работи.Точно по нея плюете.Вие злобеете защото въпреки гласа на Десислава тя винаги ще е на заден план и след Галена.Всъщност само с глас не става,при пресовите е същото.Яд ви е ,че идолките ви имат глас но нещо не им достига да са най.

Редактирано от stavri12
Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Как може да имаш трътка като тутманик и да навлечеш подобен тоалет? Поне едни мини панталони да си беше сложила.

 

Трът-каата, трът-каата, на Десака трътката... кой ще скача табуретката, без да цепне трътката :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не губя нищо, а по - точно на теб ти се смеят на твоите абсурди, Фокси! :3fdb8960598fa63e: Лицемери такива.....жал ме хваща за вас, кеймълчетата

 

Напротив, загуби и още как. Но ти не си свикнал да губиш. Затова в момента дебилееш, а знаеш, че си загубил след 3-те ми въпроса. Знам, че схващаш величието и смелостта на Кама вече в детайли, защото си загубил цяло десетилетие в мечти по Деса и убеденост в нищожността на Кама пред нея. Но днес фактите те смачкват. И се оглеждаш като ранено детенце наоколо за помощ. Но никой не ти помага, защото сам се накисна в един загубен спор...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка песен. Андра да се стяга, че тфа май й беше последната свястна песен.

"Най-добрата" е по-яка.

Наистина трябва да се стегне, защото с тоя мързел ще стигне дъното скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Най-добрата" е по-яка.

Наистина трябва да се стегне, защото с тоя мързел ще стигне дъното скоро.

Не е продуктивна но новата и песен отново е хит.Ако бях на нейно място щях да я пазя за лятото, не заради клипа ами самата песен ми носи едно такова лятно настроение,чак носталгия ме хваща :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, загуби и още как. Но ти не си свикнал да губиш. Затова в момента дебилееш, а знаеш, че си загубил след 3-те ми въпроса. Знам, че схващаш величието и смелостта на Кама вече в детайли, защото си загубил цяло десетилетие в мечти по Деса и убеденост в нищожността на Кама пред нея. Но днес фактите те смачкват. И се оглеждаш като ранено детенце наоколо за помощ. Но никой не ти помага, защото сам се накисна в един загубен спор...

 

:roll1: Фокси, нещо много се самозалъгваш, аз да не съм ти, дето като не можеш да оспориш и си изпускаш нервичките..недей да се бъркаш и да ти чета глупостите.... че ти се забавлявам на тезата ти :hahaha: човек изумяваш ме всеки път с нелепите ти писания и мисления...уникум си! И пак ти казвам Пайнер се подиграха жестоко с Камелия и просто за това така направиха така, че не бъди много компетентен в изказите си, че вече не ставаш... :3fdb8960598fa63e:

 

Деса как разцепва... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

АЛБУМ на 2016,

ФОЛКЛОРЕН АЛБУМ на 2016

ВИДЕОКЛИП на 2016

БАЛАДИЧЕН ХИТ на 2016

ДУЕТНА ПЕСЕН на 2016

ПЕСЕН на 2016

НАЙ-ПРОГРЕСИРАЩ ИЗПЪЛНИТЕЛ на 2016

ФОЛКЛОРЕН ИЗПЪЛНИТЕЛ / ФОЛКЛОРНА ФОРМАЦИЯ на 2016

ПЕВЕЦ на 2016

ПЕВИЦА на 2016

МУЗИКАЛЕН ИДОЛ на 2016

 

Браво, без излишни тъпотии!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...