Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"Почти перфектен" ще мине скоро "И на всички като тебе" по гледания. :1000 (30): :1000 (29):

 

Деса загуби почти 1 млн. заради прецакването на премиерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса загуби почти 1 млн. заради прецакването на премиерата.

Това няма да промени факта че песента е балон и много бързо омръзва.Клипа също го изкарахте кой знае какво.Като цяло много прехвален проект.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Ти сериозно ли ми ги говориш тези НЕБИВАЛИЦИ? Имах те за сериозен човек със зряла преценка по отношение мениджмента в чалгата, но спокойно можеш да си скъсаш дипломата от университета в КамелияВил. През 2004 на стадиона във Варна бяха 20 000, в Пловдив също, 2005 година концертът във Варна бе на стадион Спартак, следователно по-малко хора, същата година Пловдив постави тогавашния рекорд 25 000. Година по-късно 2006 Варна подобри този рекорд на 28 000. 40 000 на концерт на Планета никога НЕ Е имало, едва ли и ще има някога. Но това да сменяваш годините, само и само да говориш глупости в полза на Камелия няма да ти се получи, защото тези факти са документирани от Планета и изпълнителите им, и номерът ти няма да мине. 28 000 е максимумът за концерт на Пайнер във Варна 2006, не твоите 40 000. Пак ти казвам, германецът тропа на вратата, не го пренебрегвай...

И да, Деси Слава НЯМА харизмата на Камелия на голямата сцена, няма и да я има, но има нещо друго - ГЛАС.

Пробвай пак да смениш някоя година, и номерът няма да ти се получи отново.

 

40 000 на концерт на Планета.... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (30): Цар - шегоубиец!

Акде да не е бил на Спартак само , там не са правили концерти . До 2007 бяха на Юри Гагарин. Първите 3 години имаше по над 30 хил души,и билета не беше 3 а 5 , не си от Варна а се правиш на компетентен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това няма да промени факта че песента е балон и много бързо омръзва.

 

Това си е твое мнение. На мен още не ми е омръзнала.

 

Не се нахъсвай срещу Деса, само защото феновете й нафлудиха темата за Наградите на Рама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това си е твое мнение. На мен още не ми е омръзнала.

 

Не се нахъсвай срещу Деса, само защото феновете й нафлудиха темата за Наградите на Рама.

Мислиш ли че ми пука за наградите на Раманиа?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега направих справка в страниците на клубовете.

 

Участия през 2016

 

Мегами: 6

Галакси: 4

Хибрид: 4

Котън: 2

 

И мисля, че имаше две в някъв голям клуб в Русе.

 

Общо: 18

 

О, браво! :g2: Значи още ми работи добре периферното зрение, щом не изпускам от поглед дори малкото участия на Азис и клубовете където ходи. Да, тези клубове могат да си позволят да платят малко повече, от тавана сложен от всички останали, който е около 4000-4500 и до там. Това ще рече, че всеки трябва да си прави сметката, как ще се вмести в тези граници и колко може да отстъпи, за да има работа. На фона на тези цифри мисля, да не спорим излишно за разни бланки и глупостите на Пайнер в тях. Те са за друго пуснати, казах ви го още като излязоха. Просто помпат Преслава, за наградите.

 

Акде да не е бил на Спартак само , там не са правили концерти . До 2007 бяха на Юри Гагарин. Първите 3 години имаше по над 30 хил души,и билета не беше 3 а 5 , не си от Варна а се правиш на компетентен.

 

Саше, 2008-ма бяха на "Спартак", че големия беше затворен от полицията, защото го гласяха за концесия в полуразрушен вид.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, браво! :g2: Значи още ми работи добре периферното зрение, щом не изпускам от поглед дори малкото участия на Азис и клубовете където ходи. Да, тези клубове могат да си позволят да платят малко повече, от тавана сложен от всички останали, който е около 4000-4500 и до там. Това ще рече, че всеки трябва да си прави сметката, как ще се вмести в тези граници и колко може да отстъпи, за да има работа. На фона на тези цифри мисля, да не спорим излишно за разни бланки и глупостите на Пайнер в тях. Те са за друго пуснати, казах ви го още като излязоха. Просто помпат Преслава, за наградите.

Саше, 2008-ма бяха на "Спартак", че големия беше затворен от полицията, защото го гласяха за концесия в полуразрушен вид.

 

Какъв таван? Нали Кама е на 6 бона? :1000 (10): :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв таван? Нали Кама е на 6 бона? :1000 (10): :mf_surrender:

 

Да, и Преслава е на 10 000, че даже на 20 000..... чети горните постове за Азис и участията му, и ако може без умуване по павликенски....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, и Преслава е на 10 000, че даже на 20 000..... чети горните постове за Азис и участията му, и ако може без умуване по павликенски....

 

Какво да умувам. Ти написа, че таванът е 4500-5000, Кама взима 6 бона. И сега възниква въпрос: взима ли ги или и тя е под тавана. Също, лъжеш ли ни, че взема 6 бона или ги взема

 

Въпросите са ре(и)торични, не е нужен отговор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво да умувам. Ти написа, че таванът е 4500-5000, Кама взима 6 бона. И сега възниква въпрос: взима ли ги или и тя е под тавана. Също, лъжеш ли ни, че взема 6 бона или ги взема

 

Въпросите са ре(и)торични, не е нужен отговор.

 

Описал съм всичко на предните страници, дал съм и примери. Специално за теб няма да обяснявам пак....

 

Как мамка му не се сетих за Азис няколко години по-рано, че да ви затворя плювалниците? :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Разбира се, че е виновна Преслава. Не стига, че заради нея награди няма да има, ами и цял Пайнер бебета направи. :pokey:

 

А заради кой се наддигна масово недоволство след предната церемония? Половината изпълнители изказаха критики към принципа, на който се раздават статуетките, най-хитовата им певица пък обяви доживотен бойкот на тоя цирк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли си мислите, че някаква си Лорена ще знае дали Пайнер ще имат награди, или не? :1000 (29):

Та тя е най-добра приятелка с Деси Слава и Галена, че дори беше и на концерта на Планета, мислиш ли, че няма да знае?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли си мислите, че някаква си Лорена ще знае дали Пайнер ще имат награди, или не? :1000 (29):

 

Това е най-добрата приятелка на Галена, със сигурност е запозната с неща от кухнята.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли си мислите, че някаква си Лорена ще знае дали Пайнер ще имат награди, или не? :1000 (29):

някаква ? :yelling:

 

@Western къде си ?

 

 

'Не е играчка,вече мачка '

Лорена вече е топ име !

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А заради кой се наддигна масово недоволство след предната церемония? Половината изпълнители изказаха критики към принципа, на който се раздават статуетуките, най-хитовата им певица пък обяви доживотен бойкот на тоя цирк.

Ако Митко беше истински продуцент и мъж на място, нямаше да позволи да му се качат на главата. И не мисля, че е нужно да се обвинява само Преслава, след като всички ламтят за награди. Мария и Цура си купуват наградите, Анелия тропа с крак, че иска награди, но Преслава е виновна. :mf_surrender:

Като цяло не съм и очаквал да изкарате някой друг виновен, де. Какво значение има кой кляка пред кура на шефа, за да бъде отново във фирмата и да си вее клитора навсякъде?! Какво значение има и другите, които искат и ламтят за награди?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Митко беше истински продуцент и мъж на място, нямаше да позволи да му се качат на главата. И не мисля, че е нужно да се обвинява само Преслава, след като всички ламтят за награди. Мария и Цура си купуват наградите, Анелия тропа с крак, че иска награди, но Преслава е виновна. :mf_surrender:

Като цяло не съм и очаквал да изкарате някой друг виновен, де. Какво значение има кой кляка пред кура на шефа, за да бъде отново във фирмата и да си вее клитора навсякъде?! Какво значение има и другите, които искат и ламтят за награди?!

всички лампят ама накрая Преса получава най-важната награда :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Митко беше истински продуцент и мъж на място, нямаше да позволи да му се качат на главата. И не мисля, че е нужно да се обвинява само Преслава, след като всички ламтят за награди. Мария и Цура си купуват наградите, Анелия тропа с крак, че иска награди, но Преслава е виновна. :mf_surrender:

Като цяло не съм и очаквал да изкарате някой друг виновен, де. Какво значение има кой кляка пред кура на шефа, за да бъде отново във фирмата и да си вее клитора навсякъде?! Какво значение има и другите, които искат и ламтят за награди?!

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

А ти какво очакваш - да не искат награди? Нали за това работят, всеки желае някакво признание. Въпросът е кой го е заслужил и кой бива натрапван ежегодно, прецаквайки другите.

 

И естествено, че скандалът стана заради наградата на Преслава, Мария и Цура си купуват второразрядни награди, на които повечето хора не обръщат внимание.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи най-много мразя в тоя форум някакви келеши пръкнали се оня ден, да ми говорят с тоя тон, за певицата с най-големи хитове в чалгата.

Хонорарът на Азис е точно 6000 лева и нито една шибана стотинка повече. И е такъв от 2010 година. С ДДС този хонорар става 7200, с пътни разходи и хотел към 8000. Сам може да си избира Азис от кое ще се лиши (на панаира тук не поиска за хотел), че пари нема. В тази връзка, да четат вимателно всички "преслини", които вярват в онези 10 000 на Преса от бланката. Азис има участия в 2 пловдивски ("Галакси" и "Хибрид") и 2 софийски ("Мегами" и "Котон") дискотеки месечно, плюс "Видинският панаир" веднъж годишно. Всичките тези дискотеки имат някакъв капацитет около 500 души и малко отгоре и само те могат да си позволят този хонорар при това само веднъж месечно, за разкош. Следователно, никой управител няма намерение да плати и една стотинка повече от 6000 с разходи или без транспорт, защото не може да ги избие реално. И с Азис се пазарят, и него го свалят надолу в цената, но циганина е болен, да се изхвърля и да не си го признава.

През 2004 година на стадион "Юрий Гагарин" във Варна бяха 40 000 и в това няма какво да ми се пънеш, да ми обясняваш. Това е най-голямото посещение на чалга концерт на Пайнер, както и в следващите 2 години пак във Варна когато имаше към 30 000. В Пловдив 2005 имаше също на Ботев на стадиона 30 000. Жорка, няма да стане номера да приближиш дори Деса до Кама, защото е невъзможно... дерзай! През оная работа ми е за германци и какви ли не. Важното е, че всичко което казах за Деса и Кама в последните 10 години се случи. Деса вече и глас нема, нищо не и остана.....

 

 

Акде да не е бил на Спартак само , там не са правили концерти . До 2007 бяха на Юри Гагарин. Първите 3 години имаше по над 30 хил души,и билета не беше 3 а 5 , не си от Варна а се правиш на компетентен.

 

http://www.avtora.com/news/nowini/spuskat_...o_planeta_prima

Цена на билета - 3 лева! Както казах, цената на билета за всички концерти на Планета, до 2008 включително, преди да го направят безплатно през 2009, е 3 лева, 5 лева за Слави и Ку-ку-бенд. Това всеки фен 25+ ще го потвърди, дори и вие, не знам какво се правите интересни и какво искате да постигнете с целенасочените си измислици...

В тубата имате линкове, където изпълнителите и хора от фирмата говорят за рекорда си от Варна 2006 - 28 000 и 20 000 през 2004. Препоръчвам Ви да ги изгледате, следователно нощем да се завивате, студено е, че аман от ташак-разбирачи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...