Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

“Изборът на зрителите – 2016 ” ще бъде публичен и всеки може да види резултатите от гласуването в реално време. За по-голяма правдивост и обективност, гласуването е ограничено по IP-адрес.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, че схващаш величието и смелостта на Кама вече в детайли

Нали знаеш колко много ти се кефя, когато започнеш да си смучеш думите като ботевградска принцеса за 20 лева на Е79?

 

:roll1: Фокси, нещо много се самозалъгваш, аз да не съм ти, дето като не можеш да оспориш и си изпускаш нервичките..недей да се бъркаш и да ти чета глупостите.... че ти се забавлявам на тезата ти :hahaha: човек изумяваш ме всеки път с нелепите ти писания и мисления...уникум си! И пак ти казвам Пайнер се подиграха жестоко с Камелия и просто за това така направиха така, че не бъди много компетентен в изказите си, че вече не ставаш... :3fdb8960598fa63e:

 

Деса как разцепва... :3fdb8960598fa63e:

Нено, спри се, защото и аз не разбрах с какво точно Пайнер са се подиграли на Камелия.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаеш колко много ти се кефя, когато започнеш да си смучеш думите като ботевградска принцеса за 20 лева на Е79?

Нено, спри се, защото и аз не разбрах с какво точно Пайнер са се подиграли на Камелия.

 

Пайнер се подиграха за връчването на Кама за певица на 2002 през 2012 година, когато излъчиха по наградите..и с това исках да кажа.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер се подиграха за връчването на Кама за певица на 2002 през 2012 година, когато излъчиха по наградите..и с това исках да кажа.. :3fdb8960598fa63e:

Това, лично аз, бих го приел като подигравка към Деси Слава, не към Камелия... Въпрос на гледна точка!

 

Някой може ли да ми обясни с какво Десовите, и КОИ, сме обидили Галена, че явно съм изпуснал?

Благодаря!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Качиха концерта в ютюб. Забелязвате ли ужасното качество на звука? С едно ехо се чува всичко ... :D :D :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това Изборът на зрителите е много странна формулировка. Мисля си, че ще ги обявят в сайта и това ще е. Щом всичко ще се вижда през цялото време, което по принцип е свежа идея, тогава няма и логика да има церемония. То без това няма и смисъл от нея, доста се размиха нещата в последните години, не е лошо малко почивка.

Радвам се, че са махнали половината категории, остана само дискотечен хит и музикален идол да разкарат. Това е безумие, бива ли такива невзрачни и безсмислени награди ала рингтон, гледания, участия в чужбина и т.н.

Един концерт само на спечелилите с 15-минутни миксове и награди за певец, певица, песен, дует, албум, прогрес/дебют и видеоклип и ще бъде много по-стегнато и представително. Кому е интересна церемония, на която награждават куцо и сакато, за да не се обидят?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, лично аз, бих го приел като подигравка към Деси Слава, не към Камелия... Въпрос на гледна точка!

 

Някой може ли да ми обясни с какво Десовите, и КОИ, сме обидили Галена, че явно съм изпуснал?

Благодаря!

Към никой не е подигравка, нито опит да се мазнят на Кама. Даваха спечелилите през годините и нямаше как да пуснат Две сърца при условие, че Деса не е във фирмата. Следователно пуснаха клип на Залеза, т.к. Камелия беше другата най-заслужила. Ако бе Глория, нейн клип щяха да пуснат. Пак търсите под вола теле.

 

Планета пак са наблъскали дуетите в категорията за Песен. Ако нямаше такава за Дуетна песен да, ама има.......нямат място и в двете категории, не се научиха значи :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена няма да го постне предполагам.

 

Пей сърце и така води в Песен на годината. А за Певица нещата са на кантар.

 

Аз, ако бях на нея, щях да го постна - ей така, да ги навра в кучи гъз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.avtora.com/news/nowini/spuskat_...o_planeta_prima

Цена на билета - 3 лева! Както казах, цената на билета за всички концерти на Планета, до 2008 включително, преди да го направят безплатно през 2009, е 3 лева, 5 лева за Слави и Ку-ку-бенд. Това всеки фен 25+ ще го потвърди, дори и вие, не знам какво се правите интересни и какво искате да постигнете с целенасочените си измислици...

В тубата имате линкове, където изпълнителите и хора от фирмата говорят за рекорда си от Варна 2006 - 28 000 и 20 000 през 2004. Препоръчвам Ви да ги изгледате, следователно нощем да се завивате, студено е, че аман от ташак-разбирачи.

То ти си разбирача в случая,че се изцепи това за стадиона...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десови минавате границите. Галка с която са най-добри приятелки, която и даде роклята си да я носи на В друг живот ,която и помага с проектите и я нахъсва да работи.Точно по нея плюете.Вие злобеете защото въпреки гласа на Десислава тя винаги ще е на заден план и след Галена.Всъщност само с глас не става,при пресовите е същото.Яд ви е ,че идолките ви имат глас но нещо не им достига да са най.

Оф изпий си хапчетата!

Десислава винаги щяла да е зад Гаргамела, цирк. Тя никога няма да я стигне! :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към никой не е подигравка, нито опит да се мазнят на Кама. Даваха спечелилите през годините и нямаше как да пуснат Две сърца при условие, че Деса не е във фирмата. Следователно пуснаха клип на Залеза, т.к. Камелия беше другата най-заслужила. Ако бе Глория, нейн клип щяха да пуснат. Пак търсите под вола теле.

Ако не търсехме нямаше да сме си ние... :3fdb8960598fa63e:

 

То ти си разбирача в случая,че се изцепи това за стадиона...

Грешка на клавиатурата! Всички допускаме грешки, но е хубаво, когато си ги признаваме!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...