Jump to content



Online: Фики - Is this love


Препоръчани коментари

  • Отговори 95
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хубава музика, хубав оригинал, изпяването нямаше да е лошо на български или турски, но е голяма излагация тоя английски. Бързо да пуска нещо друго! Разочарование.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка, по-добре да рискуваш и да сгрешиш, от колкото да пускаш еднакви песни през 3 месеца.

 

Абсолютно ;)

 

 

Клипът е наистина доста изчистен, има добри кадри, цветове, внушението са го постигнали, за което адмирации.

Колкото до песента - страхотна музика. Вероятно наистина парчето би било много по-силно, ако Фики го бе пуснал на български или дори турски, защото атмосферата навява асоциации с Ориента, като прибавим и извиванията му... ясна е картинката.

 

И английският му не е нито перфектен, нито чак толкова зле, колкото се опитвате да го изкарате тук - нито е носител на езика, нито с него си вади хляба. Това че е експериментирал с една песен не означава че трябва да бъде заклеймен ;)

 

И веднага нискостеблените "родиха" новия чалга лаф - Исдислав... Браво! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И веднага нискостеблените "родиха" новия чалга лаф - Исдислав... Браво! :)

 

Стар колкото мен лаф. - http://foreigner69.blog.bg/zabavlenie/2012...zdislav.1014220

 

За Фикито - хубав клип, хубава музика, добре я е изпял, ама защо на английски? То не може да я слушаш така ... нито е подходящо като звучене, нито акцента му е добър.

 

Нека да я пусне на нашенски или на турски и ще се ядва значително повече.

 

Иначе емоцията проекта я носи, браво за което.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам да се смея или да плача!

Някой спешно да им каже и на младши, и на старши Стораро да слязат на земята и да правят песни или за българската публика, или за турската/ромската....Ама туй нещо....Просто не ми стигат думите! То такова увиване, ориенталско, селско, и мега отвратителен английски! Явно много си е повярвал там след онова ходене по олимпиади в Лондон, но за толкоз години няма никакъв напредък от онова пеене на Стиви Уондър в "Щоуто на Иван и Андрей" през 2011.

Момчето има глас, но защо се бута, където не му е мястото? Та чак така си кръстил албума....ОМГ....Наистина първото, което си помислих беше: "Да я беше изпял на турски, то аранжиментът си е типично турски, инструментите изсвирени за него, постановката на пеене..". Нали и баща му едно време имаше цял албум на турски - да се ориентира към тоя пазар, ако иска толкова да го знаят и "у чужбината". Честно казано направо английският на Преслава ми се вижда брилянтен на фона на това извращение...

Галин може да е всякакъв, но очевидно си познава възможностите и знае кое би му отивало, и не се излага така. А тоз тука на някакъв велик ли се прави, чужди пазари ще превземал....

Спомням си един път Константин нещо говореше за Андреа и викаше:"Аз много пъти съм й казвал, а бе мойто момиче къде се вреш тука за слава в чужбина, то в една Америка една случайна негърка да хванеш на пътя ще пее много повече от тебе, с какво ще ги впечатляваш" или пък Криско: "Американците даже да харесат някоя твоя песен, просто ще ти я платят и после ще си я направят те, все едно е тяхна, но да те прославят тебе - никога!".

Всяка жаба да си знае гьола.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пренася те в ориента.

Много меко казано!С това извиване ме пренася в Анадола или долината на широките гащи!

Той не знае да говори нормално и свободно на български език, защото е кух като лейка, а взел да пее на английски!

Знам, че има доста фенове, но аз от самото начало съм на мнение, че това е едно много тъпо(в буквален и преносен смисъл на думата) момче, което е бутано от баща си.Абсолютен въздух под налягане!Ако има как да му вземат фалшивите статуетки за певец на годината и да ги изхвърлят в кофата за боклук ще му направят добро!

Де се е чуло и видяло турски циганин да печели певец на годината, благодарение на виенето си като в джамия?!?Ми да вземат да дадат същата награда и на ходжата дето вие от джамията пред халите!

Направо се плаша, честно ви казвам!Ако и тая година вземе награда ще си спра кабелната, за да не мога да гледам Планета вече!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е пародия, нали? Това не може да бъде пуснато наистина?

Защо тази песен с тази анадолска музика не я пусна на български? Някой не му ли каза, че Валентина Хасан звучи по-английски от него?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, че нещо ама текстът е 2 реда... отвратителен акцент. сърчинК аххахаха

 

Май само на Жалка опитът се получи с чуждоезична песна. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се научиха, че само на един поп-фолк изпълнител му се получава пеенето на английски и това е... Тази година и Певеца, и Певицата решиха да експериментират, ама... :1000 (29):

И все пак, самото парче е просто страхотно и не мога да повярвам, че точно Фики е получил вдъхновение да създаде такова, за което адмирации. Много приятна мелодия, а и клипчето е хубаво, макар и семпло. С едно по-подходящо изпяване бих го помислил за западна песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОТВРАТ!

Не само английският, ами самата музика е като от най-долнопробния турски сериал, а виенето на талибан няма и да го коментирам. Ужас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОТВРАТ!

Не само английският, ами самата музика е като от най-долнопробния турски сериал, а виенето на талибан няма и да го коментирам. Ужас.

 

И ти кога за последно гледа турски сериал, би ли ми казал, че ми стана интересно?

 

Не виждам нищо лошо в ориенталските ритми, извивки и т.н., все пак сме на Балканите, а и в България живеят всякакви разнородни типажи от различен арабски произход.

 

Фики си го носи анадолското, защо пък да не пробие на запад именно с тази си особеност, хаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахаха ужас! Не знам как се е решил да пусне това и какво е очаквал. Изпълнението потресаващо и гласа му звучи ужасно на английски! С един силен текст на български от това можеше да излезе хубаво парче. Много се изложи!

Ако е искал да направи нещо на чужд език по-скоро трябваше да опита на испански и то с някакво по-живо парче като "джеле джеле" примерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...