Jump to content



Хонорари и участия


Препоръчани коментари

АЙде, айде тия сме ги слушали, слушали.. :1000 (29): Имаме си черно на бяло, не се притеснявай. Това не променя факта,че някой извън Пайнер пее за 2500 с оркестър. Иначе забрави как първи ТИ размяташе тая бланка когато тази същата беше на 6 бона в нея. ЗАБРАВИ ЛИ?! Пак те сбарах! :1000 (33):

 

Айде стига глупости. Една от тези с хонорарите 5-6 хил мин. седмица пя в Турция за 1000, а по-миналата седмица в Северна България за 400 лв!!!!!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вън от иронията, наистина смятам, че заслужава поне колкото Яница! Все пак прави добри проекти в последно време

 

Така е, говори се по въпроса от известно време и ще стане тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, говори се по въпроса от известно време и ще стане тази година.

 

Ти хубаво виж къде е Татяна в този списък, кой е околко нея и т.н. Просто, за да знаеш къде й е мястотo и да не я буташ м/у шамарите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти хубаво виж къде е Татяна в този списък, кой е околко нея и т.н. Просто, за да знаеш къде й е мястотo и да не я буташ м/у шамарите. :3fdb8960598fa63e:

 

Както казах там е в списъка, ама и от тях тя е която има участия, не тея около нея. А и колко с надути хонорари си стоят у тях? Замисляш ли се над тея неща? И все пак, вече си има търсене и ще може да си позволи поне на 2 000 да го вдигне. Жената прави яко купон.

 

П.п. И ще я бутам, защото на последния концерт беше сред най-добрите, показа, че не е случайна и отвя доста от големите претенции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както казах там е в списъка, ама и от тях тая е която има участия, не тея около нея. А и колко с надути хонорари си стоят у тях? Замисляш ли се над тея неща? И все пак, вече си има търсене и ще може да си позволи поне на 2 000 да го вдигне. Жената прави яко купон.

 

От началото на годината досега има едва 14 участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От началото на годината досега има едва 14 участия.

 

Айде поне като ще пишеш нещо, провери и дай точна бройка смешнико. Стига си ми цитирал всеки пост. Ходи злобей и прави теми К*р за Татяна с профилни снимки за бесило и се успокой. После ходи и пиши на ЛС да й се мазниш. Това като го видиш отстрани може да ти даде ясна представа какъв си. А й щом толкова я обсъждате точно нея, значи всички споделяме едно мнение - заслужава повече. И не е нужно да ме цитираш, не ме вълнува мнението ти.

 

Януари - 4

февруари - 4

март - 3

април - 5

май- 6 (засега)

 

Странно е, защото като нямаше големи хитове къртеше с участия, особено 2013-та и 2014-та, където всеки път беше в топ 10, но и сега ще стане така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До 05.05., това са участията:

 

Може да си направите сметката, спрямо хонорарите.

 

1. Галин - 67

2. Фики - 62

3. Преслава - 57

4. Джена - 54

5. Анелия - 53

6. Галена - 45

7. Алисия / Теди Александрова - 41

8. Борис Дали - 40

9. Камелия - 35

10. Емилия - 34

11. Деси Слава - 33

12. Емануела / Яница - 31

13. Андреа / Константин - 28

14. Кали - 27

15. Софи Маринова / Тони Стораро - 26

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

До 05.05., това са участията:

 

Може да си направите сметката, спрямо хонорарите.

 

1. Галин - 67

2. Фики - 62

3. Преслава - 57

4. Джена - 54

5. Анелия - 53

6. Галена - 45

7. Алисия / Теди Александрова - 41

8. Борис Дали - 40

9. Камелия - 35

10. Емилия - 34

11. Деси Слава - 33

12. Емануела / Яница - 31

13. Андреа / Константин - 28

14. Кали - 27

15. Софи Маринова / Тони Стораро - 26

Теди и Прес мачкат за сега. Едната е на челно място сред топовете, а другата е на челно място след топовете!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди и Прес мачкат за сега. Едната е на челно място сред топовете, а другата е на челно място след топовете!

 

Много тъпо използваш факта, че Галена имаше турне...

Ама айде, и Пресовите веднъж да се порадват за малко :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спорите за глупости, а не говорите по темата и моля модератора да поразчисти... иначе според мен ми изглежда нереална не може една Малина да има по-висок хонорар от този на Деси Слава.. :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Спорите за глупости, а не говорите по темата и моля модератора да поразчисти... иначе според мен ми изглежда нереална не може една Малина да има по-висок хонорар от този на Деси Слава.. :gun_bandana:

Директно от Женя Димова са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Завишени са, за мен това не е реалната им пазарна стойност (не колко вземат, не знам колко е това, а колко би трябвало да вземат), определяща се от това колко хора събират и колко биха платили като вход за различните изпълнители, как си прекарва публиката, актуалност, хитове и други неща, която я виждам горе-долу така:

 

6000 за Азис, защото не само предизвиква интерес, но и няма толкова често участия, 5000 за Преслава, Галена и Тони Стораро, защото са общо-взето добри и за дискотека, и за кръчма, въпреки че за второто Галена е малко по-назад от другите двама, купонът в клубовете при нея е топ. Между 4500 и 5000 за Ивана и Глория, за дискотека е малко висока тази цена, но пък за ресторанти, механи и банкети са за горната. Малко по-възрастна е при тях аудиторията, но е вярна и си прекарва добре. 4500 за Галин, Фики, Джена, Камелия и Деси Слава, май и за Алисия, някак се води по-гъзарско да се отиде на нейно участие. 4000 за Анелия, Емилия, Константин, там някъде е и Теди Александрова. 3500 за Софка, за сватби може и повече, сигурно е идеална. 3000 за Емануела, Цветелина Янева, 2500-3000 за Илиян, Кали, 2500 за Яница и Борис Дали, между 2000 и 2500 за Малина и Мария, а другите, включително Райна (за нея за дискотека според мен 1000 и нещо спрямо сегашната ѝ позиция, иначе за празници на открито и т.н. с народна музика, може и към 3000) и Татяна, според мен до 2000.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло големите трябва да се уважават: ГЛОРИЯ, Ивана, Преслава, Камелия, Галена. После са другите Емилия, Анелия и сие. Аз така бих ги подредил и като хонорар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам само да попитам някога виждали ли сте Анелия и Бенд на участие? Защото аз не, а в трети списък с хонорари виждаме да фигурират Анелия и убитият й бенд.

 

А на Теди хонорара са го вдигнали с 500, миналият път май беше 3 000.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Където съм сравнявал цени за дискотека и кръчма/банкет/празник е на база какво предлагат изпълнителите, къде са в иерархията като колко са подходящи за съответното място, не на оборотите на заведенията, ясно е, че не всички механи са достатъчно големи да се мерят с дискотеки.

 

Искам само да попитам някога виждали ли сте Анелия и Бенд на участие? Защото аз не, а в трети списък с хонорари виждаме да фигурират Анелия и убитият й бенд.

 

А на Теди хонорара са го вдигнали с 500, миналият път май беше 3 000.

 

Ми то реално почти всички трябва или да го задържат, или са надолу. Общо-взето само Фики, Галин, Яница, Татяна, Емилия и Теди може да са нагоре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Високи хонорари трябва да взимат изпълнители, които пеят на живо!!!! Без значение дали имаш големи хитове или не.

 

П.П едва ли някоя дискотека ще тръгва да дава 7 000 за Преса, те каква печалба имат от тая работа :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Високи хонорари трябва да взимат изпълнители, които пеят на живо!!!! Без значение дали имаш големи хитове или не.

 

П.П едва ли някоя дискотека ще тръгва да дава 7 000 за Преса, те каква печалба имат от тая работа :mf_surrender:

Разбира се, че най-голямата в ЧАЛГАТА трябва да взима 7 000, останалите не са важни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че най-голямата в ЧАЛГАТА трябва да взима 7 000, останалите не са важни!

 

Най-големите в чалгата не взимат повече от 5000 на участие. Не гледайте бланката в първата графа. Промоцията на Мара издава всичко. Говоря ви го от години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големите в чалгата не взимат повече от 5000 на участие. Не гледайте бланката в първата графа. Промоцията на Мара издава всичко. Говоря ви го от години.

За най - големите парите никога не са били топ приоритет. Затова й чалгата беше на върха, когато те бяха. След 2005 нещата започнаха да се комерсиализират и така стигнаха до тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За най - големите парите никога не са били топ приоритет. Затова й чалгата беше на върха, когато те бяха. След 2005 нещата започнаха да се комерсиализират и така стигнаха до тук.

 

Защото капеше от много места - концерти, албуми, сингли, сносни %-ти от хонорарите, банкети, сватби, механи, ресторанти и т.н. А сега? Днес им е останало само това, което изкарват в клубовете. Знаят ли повечето тук, че за всеки концерт от турнетата, през периода 2004-2006 години им се плащаше тяхната част от хонорар за участие? С концертите в НДК бе същото. Помните в първия ВИП Брадър как селякът Константин се върна от един концерт в НДК и си броеше парите в къщата пиян-залян и дразнеше останалите? След 2007-ма започнаха да ги изнудват, а в 2009-та само Коцьо и Кама взеха хонорар за участие. Другите вече не го искаха, щото ги изнудваха. Нали се сещате, че само 2 години по-късно имаше чалгарки, които си плащаха, за да са по турнетата? Днес някой смее ли да поиска хонорар за участие в масовка? Митака им го изби от главите и ги скара всичките, като започна да взима, за да ги пуска в матрицата. Права е.... знаете коя, като им каза миналата година, че като туглят чертата, просто си играят на звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • Fast unlocked this Тема
  • Fast featured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...