Jump to content



Хонорари и участия


Препоръчани коментари




:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

На Фокса му става неудобно да признае, че 6те участия на Кама са за 2500 лева. Дано цената да е без ДДС, щото става много тъжно. И видиш ли всички били на промоция, само Кама не е ...

Мъка, мъка, което ми напомня да питам, защо го цитирате... влагам толкова енергия, за да не му обръщам внимание. :1000 (1):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина тая новина го съкруши, дори не написа нищо.. :mf_surrender:

 

Винаги ни бута тоя БЛИЦ за много достоверен и все дава линкове от там..

 

 

2500 лв.. А тука ми пишеше за някакви 5500 без ДДС.. :roll1: Сега никой няма да я покани за повече от 2500.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато идва на участие в Джак е взела 4 бона...Предполагам, че според ангажираността за съответния месец си решава къде за колко да прави шоу. (пее)

 

 

Колко са й платили тогава?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Троловете тук сега са се хванали на сламката, че в сайт, от който Митко Пайнера кани журналист, за да плюе Камелия е възможно да се види друт(го? :1000 (29): ОК, всеки може да вярва на каквото иска, но скоро ще ви докажа реално колко са хонорарите, защото този, който кани чалгарки във Видин смята да продължава да го прави. И понеже тавана на нашата дискотека тук е около 400 души, а това с 10 лева вход като на Кама в събота прави 4000 лева, а на Кали със 7 лева вход първи към 2800, не е лошо до видите в бланката за Кали колко е промоцията - 2700. След като този факт се потвърждава можем да кажем, че при таван 4000, ако тук дойде някоя надута пуйка и твърди, че е пяла на 7000 без ДДС, дружно ще освиркаме всички нейни адвокати в Рамания. Ето ви опорна точка - дерзайте. Иначе няма проблем да се пробвате да поканите Камелия и на 1500, щом сте толкова сигурни в новите и хонорари от най-жълтия сайт, който близък до Пайнер и му служи за трибуна да плюе. Желая ви успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде сега пък близък на Пайнер?? :lol: Винаги си била на тая схема нали? Щом някой напише нещо, което не ти харесва, вече е против Камелия??

 

Първо тая статия плюе по цял Пайнер с по-малки хонорари и няма как да е пайнерска.Второ акцента ВЪОБЩЕ не е към Камелия, тя просто е набутана към края на списъка с още неактуални. Няма никакво място за съмнения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, да, ама кой гарантира, че източникът на информация е достоверен? Може да са им казали няколко, но сами са си добавили други за цвят. Например не ми се вярва Емануела да е на 2300, въпреки че от миналото лято няма хит. Или Андреа и Галена да са на един хонорар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма значение, поне е източник. А на кой да вярвам, на някакъв потребител познат на Камелия? Че друга информация за хонорара й никъде и никога не е излизала, това е първата по-официална.

 

БЛИЦ прави много интервюта очи в очи с изпълнители. След като ходят, значи не е поредния жълт сайт..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Актуален ценоразпис на Пайнер към днешна дата, т.е към 22:40 днес :

 

8284716k.jpg

 

Това са цените на изпълнителите от Пайнер мюзик за участие. Никакви промени няма от 1ви юли, както някой беше писал по-горе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Актуален ценоразпис на Пайнер към днешна дата, т.е към 22:40 днес :

 

8284716k.jpg

 

Това са цените на изпълнителите от Пайнер мюзик за участие. Никакви промени няма от 1ви юли, както някой беше писал по-горе.

 

Почти никоя не пее на тия пари...;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти никоя не пее на тия пари...;)

 

Това са парите на които ги предлагат към момента официално, към днешна дата и час..а вече какви пазарлъци правят и колко свалят или отстъпки те си знаят. Казвам ти го от първи източник като инфо и като клиент....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Актуален ценоразпис на Пайнер към днешна дата, т.е към 22:40 днес :

 

8284716k.jpg

 

Това са цените на изпълнителите от Пайнер мюзик за участие. Никакви промени няма от 1ви юли, както някой беше писал по-горе.

 

Еми това е същото което ми прати Жени Димова преди 2-3 дни.

 

Но и аз мисля, че това са цени за нови клиенти или еднократни участие. При заведенията в които се пее от години има много промоции и намаления и това е напълно нормално, като във всеки един бизнес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми това е същото което ми прати Жени Димова преди 2-3 дни.

 

Но и аз мисля, че това са цени за нови клиенти или еднократни участие. При заведенията в които се пее от години има много промоции и намаления и това е напълно нормално, като във всеки един бизнес.

 

Аааа ти мислиш? :1000 (29): И така като го правиш и виждаш моята бланка от март, която е същата с няколко промени за какво се пенявиш с мелето тук по някакви статийки в БЛИЦ? Аз отколко време пиша, че това бутане на Джена и Фики ще се отрази в хонорарите? И понеже ти сляпо повярва на онзи Нолето, че Кама пяла на 4000 в Търново, а Джена на 3500, как ще ни коментираш с мелето тези разминавания? Нещо не ви върви приказката, за разлика от моята, за която ти казах, че Кали е била тук при нас на 2500, това веднага се появи като хонорар в бланката на Пайнер?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е и? Не разбирам изобщо какво опитваш да ми кажеш?

 

Тая статия на БЛИЦ е написана на базата на нещо и честно казано доста се доближават до истината. Може би са говорили със собственик на клуб в София, който кани на едро..Защото тея цифри са напълно реалистични, ако са с отстъпките и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е и? Не разбирам изобщо какво опитваш да ми кажеш?

 

Тая статия на БЛИЦ е написана на базата на нещо и честно казано доста се доближават до истината. Може би са говорили със собственик на клуб в София, който кани на едро..Защото тея цифри са напълно реалистични, ако са с отстъпките и т.н.

 

Тази статия в най-близкият сайт, пардон журналист до Митко Пайнера, чрез който Митака плюе неудобните му в чалгата има за цел 2 неща. Първото естествено е, да се обяви, че е вдигнат хонорара на Джена. А второто е, по някакъв елегантен начин да се подскаже на заблудените чалгарчета, че хонорарите падат. Никак не е случайно, че Емануела и Камелия са написани с такива хонорари. Просто срамът ще е още по-голям, ако не ги напишат така, точно тях двете. Идеята е да се внуши, че без продуцент не става, но времената са такива, че още утре Емануела и Кама могат да острелят това внушение с един статус на стените си във фейсбук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази статия в най-близкият сайт, пардон журналист до Митко Пайнера, чрез който Митака плюе неудобните му в чалгата има за цел 2 неща. Първото естествено е, да се обяви, че е вдигнат хонорара на Джена. А второто е, по някакъв елегантен начин да се подскаже на заблудените чалгарчета, че хонорарите падат. Никак не е случайно, че Емануела и Камелия са написани с такива хонорари. Просто срамът ще е още по-голям, ако не ги напишат така, точно тях двете. Идеята е да се внуши, че без продуцент не става, но времената са такива, че още утре Емануела и Кама могат да острелят това внушение с един статус на стените си във фейсбук.

 

Айде веднага съчини нова конспирация? :Д Как успяваш за всяко нещо да си сътвориш твоя логика? :mf_surrender: Там постоянно плюят Пайнер? А самият ти ни вреш статии от там, когато ти изнася?

Как пък всички са против Камелия, Нов фолк беше, целият Пайнер, всички сайтове? Всички медии? :Д

Емануела май отива на същото дередже като Камелия. и тя тръгна аааадски надолу и се заби в трета глуха. А двете честно казано адски си приличат. Така, че 2500 ми изглежда дори много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа ти мислиш? :1000 (29): И така като го правиш и виждаш моята бланка от март, която е същата с няколко промени за какво се пенявиш с мелето тук по някакви статийки в БЛИЦ? Аз отколко време пиша, че това бутане на Джена и Фики ще се отрази в хонорарите? И понеже ти сляпо повярва на онзи Нолето, че Кама пяла на 4000 в Търново, а Джена на 3500, как ще ни коментираш с мелето тези разминавания? Нещо не ви върви приказката, за разлика от моята, за която ти казах, че Кали е била тук при нас на 2500, това веднага се появи като хонорар в бланката на Пайнер?

 

Джена през изминалия сезон мисля, че беше най-каненият изпълнител тук заедно с Емилия и Галин, явно в този случай правят отстъпки, като ги ангажират за повече участия.

 

Ето кой е идвал в нашата "Пайнер", гледам ги във Fb страницата, и на какви групички ги разделям:

Баш топ имена от доста години:

Анелия

 

Една стъпка по-надолу:

Емилия

Андреа

Цветелина Янева

 

Новите актуални:

Фики

Галин

Джена

Теди Александрова

 

Известни имена, но не са в т.нар. "топ":

Борис Дали

Илиян

Мария

 

"В" група:

Сиана

Магда

Ани Хоанг

 

Старата школа:

Глория

Кали

Тони Дачева

Милко Калайджиев

Деси Слава

 

"Ку-ку" бенд:

Нели Петкова

Гъмзата с оркестъра му

Борис Солтарийски

 

Като повечето от тези са се повтаряли, най-вече тези с добри участия. Това разделение, като гледам кой е имал участие и кой е повтарял, и как ги редят, си мисля, че не е само мое. Струва ми се, че собствениците делят чалга изпълнителите на класи, като предварително избират според своите желания и ангажираността на изпълнителите такива от всяка група, като тези, които смятат, че носят най-голяма печалба, ги ангажират повече пъти и съответно им се прави отстъпка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

НЕ знам но нещата много се промениха за кратко време.. Джена тая година е доста слаба и въобще не е като предните години, хич не ми я пробутвайте. Не мисля, че е най-търсена за участия. Честно казано лидерите си остават Преслава и Галена въпреки високите хонорари и не толкова силните песни на Преслава..

Link to comment
Сподели в други сайтове

НЕ знам но нещата много се промениха за кратко време.. Джена тая година е доста слаба и въобще не е като предните години, хич не ми я пробутвайте. Не мисля, че е най-търсена за участия. Честно казано лидерите си остават Преслава и Галена въпреки високите хонорари и не толкова силните песни на Преслава..

 

 

Ти като някакво плъхче не мърдащо от вас надали знаеш къде какво се случва! "Спри да ми досаждаш" до момента е песента на годината, той ще ми обеснява, че нямало как да я канят и и била слаба годината. Галена първо да направи голям самостоятелен хит като тези на Джена и тогава може и да ги завърже средно над 10-12 месечно! Самостоятелните "Точно никога" и "Стара каравана" ги виждаме колко са успешни!!! Чак за 2 месеца 3 песни пускаме, дуети с Преслава само и само да вземем статуетка, докато сериозна Певица като Джена си налага хитовете по 3-4 сезона и отгоре. Последната и може да не стана ударен хит, но това само дава шанс на предната и да стане Песен на годината, която вероятно статуетка ще отнесе!

 

 

Колкото до Камелия, след като заедно с Преслава и Азис са изпълнителите, които най - много претъпкват заведенията дали няма да е канена?! Я проверете в столичните заведения кои са единствените, които почти всеки месец са канени повече от 3 пъти? Камелия може да си позволи хонорар от над 5 бона поне десетилетие още, докато други и стотак да качат и падат под 5 участия месечно. Никакъв разсъдък, никаква аргументация - такива сте всички "твари" безмозъчни тук... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти като някакво плъхче не мърдащо от вас надали знаеш къде какво се случва! "Спри да ми досаждаш" до момента е песента на годината, той ще ми обеснява, че нямало как да я канят и и била слаба годината. Галена първо да направи голям самостоятелен хит като тези на Джена и тогава може и да ги завърже средно над 10-12 месечно! Самостоятелните "Точно никога" и "Стара каравана" ги виждаме колко са успешни!!! Чак за 2 месеца 3 песни пускаме, дуети с Преслава само и само да Асовземем статуетка, докато сериозна Певица като Джена си налага хитовете по 3-4 сезона и отгоре. Последната и може да не стана ударен хит, но това само дава шанс на предната и да стане Песен на годината, която вероятно статуетка ще отнесе!

Колкото до Камелия, след като заедно с Преслава и Азис са изпълнителите, които най - много претъпкват заведенията дали няма да е канена?! Я проверете в столичните заведения кои са единствените, които почти всеки месец са канени повече от 3 пъти? Камелия може да си позволи хонорар от над 5 бона поне десетилетие още, докато други и стотак да качат и падат под 5 участия месечно. Никакъв разсъдък, никаква аргументация - такива сте всички "твари" безмозъчни тук... :mf_surrender:

Особено въпросното инп . Стои по цял ден тук и обсъжда 2 теми на кръст , мислейки че дразни фокса ...а в същото време се изказва като последна инстанция . Годината не е свършила че да се правят заключения . Като цяло е доста зле чалгата . Добре , че Алисия и Цура се преориентираха към поп-а , че да има малко свежест . Иначе за лятото само Галена се е отчела както трябва от останалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, че вие сте сигурни, че на Кама е 5 бона хонорара... ама сте поредна инстанция. Много ми опротивя тая тема.

Аз съм проверил , ти като имаш мерак , инп-ту също ..може да проверите и да разберете колко и е хонорара . Естествено , няма да го направите понеже така ви е удобно да дразните.полицая . А като ти е опротивяла темата , има лесно -не влизаш и не пишеш . Не виждам на кого го съобщаваш това . И без това 90% от коментарите ти са заяждане към фокса

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм проверил , ти като имаш мерак , инп-ту също ..може да проверите и да разберете колко и е хонорара . Естествено , няма да го направите понеже така ви е удобно да дразните.полицая . А като ти е опротивяла темата , има лесно -не влизаш и не пишеш . Не виждам на кого го съобщаваш това . И без това 90% от коментарите ти са заяждане към фокса

 

Проверил си ти. Колкото бройката на участията на ДЕса. Ако разчитахме на твоите проверки... отдавна Кама да е милионерка в последните 6 месеца.

 

На теб съобщавам, така да има за какво да се заядеш.

 

90% са ми ироничните подмятания към Фокса. Има защо. И той като теб говори само удобни неща. И послъгва.

 

Кама феновете проверявате информации само, когато ви е необходимо за спора...

Link to comment
Сподели в други сайтове

НЕ знам но нещата много се промениха за кратко време.. Джена тая година е доста слаба и въобще не е като предните години, хич не ми я пробутвайте. Не мисля, че е най-търсена за участия. Честно казано лидерите си остават Преслава и Галена въпреки високите хонорари и не толкова силните песни на Преслава..

 

Това какво опитваш да мислиш ти няма никакво значение, след като разликата между моята фактура от март и твоята от август е само при Джена и Фики. И аз не ги харесвам двамата, особено анаболният индивид, но какво да правя, като има загубено и задръстено ново поколение чалгарчета, което харесва тази посредственост? И да, обиждам ви директно тук тези, които сте на 18-22 - нищо не ви разбира главата от музика, щом Джена и Фики са ви новите фаворити. И щом едно време твърдите, че няма никакво значение за успеха и позициите в бранша факта, че Митака шибаше Деса, за да има тя кариера, така днес няма да плюете Джена, че прави същото, за да успее. Е, не е много за хвалене, че са се надупили на пенсионера, но пък кой го е грижа, когато след това се вземат награди? Ще ги бъзикаме, че са табуретки още 10-ина години, а те ще стискат зъби с фенчетата си и те така.

 

Цяла пролет и цяло лято Джена и Фики са най-канените и е повече от логично хонорарите им да растат. Е, сега че Митака не може да си продава актуалните звезди около тях на цените от бланката и видно свали поне 20-30% от 1 юли е съвсем друг въпрос и Джена и Фики не са виновни за това. Да се оправят другите, те са си ОК.

 

Проверил си ти. Колкото бройката на участията на ДЕса. Ако разчитахме на твоите проверки... отдавна Кама да е милионерка в последните 6 месеца. 90% са ми ироничните подмятания към Фокса. Има защо. И той като теб говори само удобни неща. И послъгва.

 

Проверихме калко са участията на Деса и те са колкото на Кама за полугодието, а и след това вървят по същия начин. Разликата я знаем и тя е около 1000 лева за Кама, като плюс всичко това Деса снася 50% на Митака. За да има кариера това е жертвата от нея и никой не е тръгнал да го коментира толкова злостно, колкото 2-3 разгромени от фактологията индивидчета опитвате да твърдите. И да, преди малко отидох да си запазя маса за утре за Кама и немаааааа.... всичко разпродадено още до снощи. На 10 лева, за град като Видин е ОК, според мен. А ти и подобните ти си говорете на вятъра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Паааааак поредните глупости.

 

Първо Деси Слава не дели 50 % и това никога няма как да разбереш, защото нямаш никакъв достъп до такава информация. Деси Слава е на много изгодни условия със сигурност!

 

Второ Камелия взима 2500 хонорар и дели с оркестъра.

 

Трето Нормално да няма места тъй като забравен град като Видин си е сензация някой да пее, а и едва ли има повече от 100 места.

 

Четвърто Ти не спря да хвалиш Джена цяла година, сега пък не си е харесвал. Типично за теб. :gun_bandana:

 

Пето КОГА ИЗЛИЗА ЮЛСКИЯ КЛИП НА КАМЕЛИЯ?? Пайнера е много лош, дори във ФЕН я спъва.. :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Особено въпросното инп . Стои по цял ден тук и обсъжда 2 теми на кръст , мислейки че дразни фокса ...а в същото време се изказва като последна инстанция . Годината не е свършила че да се правят заключения . Като цяло е доста зле чалгата . Добре , че Алисия и Цура се преориентираха към поп-а , че да има малко свежест . Иначе за лятото само Галена се е отчела както трябва от останалите.

 

 

С какво пък се е отчела толкова? Емилия и Яница се отчетоха в пъти по - сериозно! Галя прави някакви гледания в Тубата сериозни и до там, като цяло в другите параграфи хич не е чак толкова силна!

 

 

 

Иначе Кама от както не е в Пайнер пее безплатно, уговорили са се другата година с двоен хонорар! Всички сте напред с материята, как не сте го разбрали това още недоумявам! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • Fast unlocked this Тема
  • Fast featured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...