Jump to content



Хонорари и участия


Препоръчани коментари

Ха-ха , а на концертите по селата , където няма вход и се плаща от общината , да не би да и дават 6 бона ???

 

Мисля, че ясно написах, че под 5 000 /т.е смъква 1 000/ не пада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че бях ясен. Няма начин Кама да е с различен хонорар от такива като Преслава и Галена, ако ще гъза да си съдерете, да твърдите обратното. Милион пъти ви казах, че Кама влачи народ в кръчмите и категорично прави най-якия купон, ако ще гъза да си съдерете, да ми говорите за Азис, Галин и Фики. Това са неща, подкрепени с хиляди линкове и клипчета през годините и няма да позволя на никой самозванец, да ми бута някакви смотанячки в Пайнер, които само си разхождат дрешките в клубовете, като дори приблизително равностойни на банкета, който "чипровската" спретва. Има си стойности, които не могат да бъдат променени, защото всеки е стигнал тавана си в този бизнес и отдавна се знае, колко може и дали може. Дрънкайте ми за гласове и трафик, но не се бутайте в клубните изяви, че от години не мога да видя такива освен на Галена и чат-пат на Галин и Теди Александрова.

 

Няма проблем, да ми говорите за 2000 лева при Кама. Но ако ще го правите, то Преслава и Галена също са на толкова, защото предлагат същото, че и по-зле от Кама. Да, знам, че в София пеят по 40 минути и е възможно да искат отстъпки. Ама вие се насрахте с това да ми докарате Кама за 2 години от 6000 на 2000. Осъзнайте се....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че бях ясен. Няма начин Кама да е с различен хонорар от такива като Преслава и Галена, ако ще гъза да си съдерете, да твърдите обратното. Милион пъти ви казах, че Кама влачи народ в кръчмите и категорично прави най-якия купон, ако ще гъза да си съдерете, да ми говорите за Азис, Галин и Фики. Това са неща, подкрепени с хиляди линкове и клипчета през годините и няма да позволя на никой самозванец, да ми бута някакви смотанячки в Пайнер, които само си разхождат дрешките в клубовете, като дори приблизително равностойни на банкета, който "чипровската" спретва. Има си стойности, които не могат да бъдат променени, защото всеки е стигнал тавана си в този бизнес и отдавна се знае, колко може и дали може. Дрънкайте ми за гласове и трафик, но не се бутайте в клубните изяви, че от години не мога да видя такива освен на Галена и чат-пат на Галин и Теди Александрова.

 

Няма проблем, да ми говорите за 2000 лева при Кама. Но ако ще го правите, то Преслава и Галена също са на толкова, защото предлагат същото, че и по-зле от Кама. Да, знам, че в София пеят по 40 минути и е възможно да искат отстъпки. Ама вие се насрахте с това да ми докарате Кама за 2 години от 6000 на 2000. Осъзнайте се....

 

Фокси, не казвам, че Кама не е на 5 000 или 6 000.... говоря конкретно за клубовете, където и ти казваш, че изявите са по 40 минути и съответно и плащат 2200. Преслава и Галена знаем добре колко участия трябва да направят в конкретния клуб за да вземат пълен хонорар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, не казвам, че Кама не е на 5 000 или 6 000.... говоря конкретно за клубовете, където и ти казваш, че изявите са по 40 минути и съответно и плащат 2200. Преслава и Галена знаем добре колко участия трябва да направят в конкретния клуб за да вземат пълен хонорар.

 

Не казвам нищо различно от това, че няма начин, разхождащи дрешки да ми взимат 2-3 пъти повече от Кама, след като тя ги прави диви и щастливи при прякото сравнение. Не може вече 2 години да се лае тук за нещо, което е невъзможно. Никой няма да плати, за плейбека на Преса 3 пъти повече отколкото, за живите изяви на Кама, ако ще земята да обърнат от Пайнер, да докажат същото. Това си им е медийна политика, с която просто си се хвалят сами и цакат конкуренцията. Винаги са го правили и никога няма да се откажат. Идете бре, идете и ги вижте. Не ходете само на тия дето харесвате. Идете да ги видите колко са жалки. Сравнете, направете изводи, опитайте да мислите и ще стигнете до заключение, че просто ви подиграват някакви си медийки, натягащи се на Пайнер, заради някакви имена, които отдавна нямат покритие на акциите си. Поне ти си бил на панаира и ги видя доста пъти? Нали виждаш, че между Преслава и Емануела, Алисия и Анелия, Емилия и Джена, Деса и Цура няма никаква разлика? Един и същ репертоар, едни и същи скучни паузи, едни и същи народни песни, едни и същи актуални песни на колеги, даже изкарват по един и същ начин на сцената я деца, я циганета да бичат кючеци, все едно един изпълнител пее в 8 поредни вечери. Какво мислиш, че е в клубовете? Същата простотия и в добавка, че повечето са и пияни, щото пиячката е без пари, като дрогата от кръчмата. Нали видя разликата между тях и Тони Стораро, Кама, Фики и да кажем Ивана преди години? Ми то от земята до небето и хората само гледат тъпо чудейки се как може да им ги хвалят, като само се разхождат

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ха-ха , а на концертите по селата , където няма вход и се плаща от общината , да не би да и дават 6 бона ???

 

Глория се договаря на събори и празници между 6 и 7 хилки. Като гледам я канят. Бях писал в началото на темата, че в Мизия на концерта по случай празник някакъв, са броили на Гло 7 бона, плюс всичко от което се нуждае. Програмата й е била 2 часа, разделена на две части с почивка. Кой както си постели... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория се договаря на събори и празници между 6 и 7 хилки. Като гледам я канят. Бях писал в началото на темата, че в Мизия на концерта по случай празник някакъв, са броили на Гло 7 бона, плюс всичко от което се нуждае. Програмата й е била 2 часа, разделена на две части с почивка. Кой както си постели... :)

 

Уж много бедни общините, нямат пари, пък броят за участия на разни певици :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой нищо конкретно . Всеки си фантазира и говори според , както му е удобно .

Значи един клуб не може да плати на Кама 5 бона , а бедните села броят на Ивана и Глория по 7 бона . Айде бе :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой нищо конкретно . Всеки си фантазира и говори според , както му е удобно .

Значи един клуб не може да плати на Кама 5 бона , а бедните села броят на Ивана и Глория по 7 бона . Айде бе :Д

На Ивана ѝ плащат в натура селскостопанска продукция - прасета, овце, крави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Ивана Варела ѝ плащат в натура селскостопанска продукция - прасета, овце, крави.

Така по-бива , по селата в кеш не плащат . :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой нищо конкретно . Всеки си фантазира и говори според , както му е удобно .

Значи един клуб не може да плати на Кама 5 бона , а бедните села броят на Ивана и Глория по 7 бона . Айде бе :Д

 

Аз говоря от гледна точка на това, че съм приятел с организаторите и знам подробности. За другите певици не знам. Говоря само за Глория. Тя няма нищо общо с Камелия, Ивана, Петкана и т.н. Нито някога е пяла на половин хонорар, нито е смъквала надолу нито нищо. А сега хем има музикална компания зад гърба си, хем си е продуцент, хем тя се договаря за хонорара си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим Ивана и Глория си остават най-уважавани от всички възрасти, най-вече Ивана.

И двете успяха през годините да изградят име, и като се каже поп-фолк, от певиците веднага да се сещат за тях.

Хонорарите и на двете не падат от години, което явно не пречи на заетостта им и ги удовлетворява. Правят си сами песни, клипове, албуми, плакати, картички и всичко, което на другите им го дават наготово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-после, 2 години след като Камелия приключи с Пайнер, тук и в чалгата започнаха да се задават правилните въпроси и да се търсят истинските отговори. И никак не е случайно, че темата се повдигна от най-близкият кръг на Ивана. Да, все още фенчетата опитват да търсят някакво обяснение, като наивно опитват да стигнат до верните изводи по линията на най-малкото съпротивление и унижение, като решават, че причината е в 3 пъти по-нисък хонорар на Камелия. Но грешат кардинално, повтаряйки прясно подхвърлената им версия на Ивана, а не оценявайки бизнес логиката. Е, поне вече знаем, че в лагера на Ивана настроението е минорно. Май им дойде вповече и хонорара на Кама, и концерта с Весна, и модното дефиле в "японският" хотел, и този удар като с чук посредством колекцията на Вероника и предстоящото гостуване в "Шоуто на Слави" в четвъртък, и отзивите за "Минута живот", че и трафика му. Ивана познава този бизнес и в момента прави невероятен комплимент на Кама, като най-посре показа, че се дразни от успеха на Камелия след Пайнер. И не се дразни от кифленските снимки на "чипровската", от дефилирането по модните подиуми, а че тези дни Камелия мина кота "100", с официално обявени участия за 2016, а не сме преполовили октомври все още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-после, 2 години след като Камелия приключи с Пайнер, тук и в чалгата започнаха да се задават правилните въпроси и да се търсят истинските отговори. И никак не е случайно, че темата се повдигна от най-близкият кръг на Ивана. Да, все още фенчетата опитват да търсят някакво обяснение, като наивно опитват да стигнат до верните изводи по линията на най-малкото съпротивление и унижение, като решават, че причината е в 3 пъти по-нисък хонорар на Камелия. Но грешат кардинално, повтаряйки прясно подхвърлената им версия на Ивана, а не оценявайки бизнес логиката. Е, поне вече знаем, че в лагера на Ивана настроението е минорно. Май им дойде вповече и хонорара на Кама, и концерта с Весна, и модното дефиле в "японският" хотел, и този удар като с чук посредством колекцията на Вероника и предстоящото гостуване в "Шоуто на Слави" в четвъртък, и отзивите за "Минута живот", че и трафика му. Ивана познава този бизнес и в момента прави невероятен комплимент на Кама, като най-посре показа, че се дразни от успеха на Камелия след Пайнер. И не се дразни от кифленските снимки на "чипровската", от дефилирането по модните подиуми, а че тези дни Камелия мина кота "100", с официално обявени участия за 2016, а не сме преполовили октомври все още.

 

Ъъ? Ивана да се дразни на Камелия, Ивана се интересува от Камелия? :1000 (29): Къде изобщо стана въпрос за нещо общо между двете?

Ивана има достатъчно други ангажименти, за да се занимава с колежки. Никога не го е правила, още повече сега, когато се занимава с 1000 неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ъъ? Ивана да се дразни на Камелия, Ивана се интересува от Камелия? :1000 (29): Къде изобщо стана въпрос за нещо общо между двете?

 

Познавам ви по-добре от вас самите. Знам какво да гледам и кога да гледам, особено като пише Тодоров. :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Познавам ви по-добре от вас самите. Знам какво да гледам и кога да гледам, особено като пише Тодоров. :ad:

 

Няма как да ме/ни познаваш толкова, колкото твърдиш. Вменяването на думи, факти и други подобни не ти е чуждо, така, че не ме учудва и този коментар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой нищо конкретно . Всеки си фантазира и говори според , както му е удобно .

Значи един клуб не може да плати на Кама 5 бона , а бедните села броят на Ивана и Глория по 7 бона . Айде бе :Д

 

Празниците на общините са веднъж в годината, те си имат бюджет (който не е никак малък) и решават за какво да го дадат.

Клубовете канят по 3 певици седмично, демек осигуряват 156 участия годишно. Нормално е да има договорка за по-нисък хонорар. Да не говорим, че едно заведение при абсолютно никакви положения не може да избие такъв голям хонорар. Ако случайно го избие ще е от продажбата на наркотици или ще е почти на нула..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ъъ? Ивана да се дразни на Камелия, Ивана се интересува от Камелия? :1000 (29): Къде изобщо стана въпрос за нещо общо между двете?

Ивана има достатъчно други ангажименти, за да се занимава с колежки. Никога не го е правила, още повече сега, когато се занимава с 1000 неща.

 

Да бе да, точно Ивана когато я бутаха яко, винаги е гледала,особено когато я бутаха яко, да не би Камелия и Глория да изпъкнат повече, но си остана само с гледането към днешна дата. Изкуствена, фалшива, изпълняваше песни в името на славата(не че ги е искала или щото е много народна). Каква народност при тоя изрод. Сама се закопа в жаждата си за награди, за слава, за бясно бутане.

ДИАМАНТИ на Неда Украден, беше обещана на Камелия, но отиде при Тлъстюша в последният момент...

Няма да се учудя Ивана да се съгласява да пее за по-малко от реално обявеният й хонорар. Но се съмнявам Камелия да ходи на участия за 2000 лева - за 40 минути участие може и е нормално, но това да е хонорара й като цяло - абсурд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви обиди, какво чудо и каква злоба има в хората. Много жалко.

И докато жената си пее, печели и пита оная работа, вие се тормозите и напъвате от нерви.

За успокоение и по-малко мозъчни изтезания - поздрав с една от многото хубави и стойностни песни на Ивана и изобщо в българската музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Празниците на общините са веднъж в годината, те си имат бюджет (който не е никак малък) и решават за какво да го дадат.

Клубовете канят по 3 певици седмично, демек осигуряват 156 участия годишно. Нормално е да има договорка за по-нисък хонорар. Да не говорим, че едно заведение при абсолютно никакви положения не може да избие такъв голям хонорар. Ако случайно го избие ще е от продажбата на наркотици или ще е почти на нула..

Ми щом са веднъж годишно , смятай каква им е заетостта по тея събори и колко такива участия правят за година - 10-20 ? Щото нали , те двете не са единствените които общините канят за празниците. И пак излиза , че не вземат и на половина на това, което примерно Камелия взема .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе да, точно Ивана когато я бутаха яко, винаги е гледала,особено когато я бутаха яко, да не би Камелия и Глория да изпъкнат повече, но си остана само с гледането към днешна дата. Изкуствена, фалшива, изпълняваше песни в името на славата(не че ги е искала или щото е много народна). Каква народност при тоя изрод. Сама се закопа в жаждата си за награди, за слава, за бясно бутане.

ДИАМАНТИ на Неда Украден, беше обещана на Камелия, но отиде при Тлъстюша в последният момент...

Няма да се учудя Ивана да се съгласява да пее за по-малко от реално обявеният й хонорар. Но се съмнявам Камелия да ходи на участия за 2000 лева - за 40 минути участие може и е нормално, но това да е хонорара й като цяло - абсурд.

Абсолютно. Още тогава Камелия , каза за кого първоначално беше Диаманти. Но тогава беше още кротка , не беше скандалджийката , която стана .

Страшно нагла жена и лицемерна . Абсолютен варел .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно. Още тогава Камелия , каза за кого първоначално беше Диаманти. Но тогава беше още кротка , не беше скандалджийката , която стана .

Страшно нагла жена и лицемерна . Абсолютен варел .

 

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Мъка, мъка голяма...

Определено изнервя факта, че някои не смъкват под 5 000, а други се дават за 2 000.... :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и да смъква на 2 хилки , прави 10 участия на месец и я боли гъза .

А Варела ? Толкова ги прави за година . Нали се сещаш , че Мара беше на 6 бона .

А мен лично много ме съмнява Варела да е н толкова , нямаш и доказателства, следователно спекулираш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • Fast unlocked this Тема
  • Fast featured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...