Jump to content



Хонорари и участия


Препоръчани коментари

АХАХАХ айде пак клипче на "Луда по тебе" :lol: ::Д Боже дори вие признавате, че друг хит няма..Трагедията е пълна. Айде стига с тая песен?? Искам клипче на "Неповторим", "Усещам те още", "Престъпно е "????!!

Дребно, вредно, Луда по тебе е такъв хит, за какъвто другите могат само да мечтаят..Камелия дори само с него да беше останала цяла кариера, пак щеше да ѝ е достатъчно..а тя, за нейно щастие си има поне още 5-6...

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

АХАХАХ айде пак клипче на "Луда по тебе" :lol: ::Д Боже дори вие признавате, че друг хит няма..Трагедията е пълна. Айде стига с тая песен?? Искам клипче на "Неповторим", "Усещам те още", "Престъпно е "????!!

Пълна била. Пълни са ти постовете с лайна.

 

Защо искаш клипчета на тези песни? Кой толкова твърди, че са неземни хитове? "Престъпно е" дори не я пее, защо да го прави, като не е успешна, тя сама си го признава?

 

Камелия има шест супер хита: "Защо повярвах", "Огън момиче", "Луда по тебе", "Ти си", "Няма шега" и "Залеза и зората", които са от най-редовните по ретро партитата от над 15 години, никоя певица не я пускат толкова, дори Ивана, макар че го заслужава де, но тя е силна и в други отношения, даже и за Азис се съмнявам. Камелия по брой запазени хитове и това колко големи са е по-назад само от Слави Трифонов и "Ку-ку" бенд.

 

Разбираш ли, това е успех. Да погледнеш цялостната кариера и така да сравняваш изпълнителите. Анелия, Гергана?!! Анелия има две песни на това ниво и още две-три, които се помнят, но не толкова, съсипа си толкова хитове тя. Вече "Къде си ти", "Целувай ме", "Някой ден", "Усещам те още" и "Изпий ме цялата" са по-надолу, но и за по-новите има клипчета, където са приемани супер.

 

Къде в света изпълнителите си загърбват творчеството до такава степен за сметка на актуални лайна? Ама така ви научи Митака и това е. И баба така знаела, ами като знаят, да го правят, ама знаят, че няма да им се получи по същия начин, това явно е някаква завист, че го прави по лесния начин, ами кой доброволно прави нещата по трудния?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки път 1 и също пишеш , имам чувството че си си записал рецитал някъде и не може да не го изнесеш. Еми как да не ти кажем фанатик , виж се ... обсебен

 

Маниаци големи! Добре, че Деса се появи в Пайнер да популяризира на Константин песните, че нямаше хитове от както е там горкия. Да вземе да направи по един дует и с Анелия, Джена Галин, Преслава, че и те да имат някой хит душичките! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И вие не доказвате твърденията си като ръсите едно и също. ;) Деса е зле, резил по концерти и участия, малко гледания, малко посещаемост в клубовете, изглежда лошо, дебела е, бута се да е актуална, а никой не се интересува от нея, станала известна като лапала на шефа, сега явно пак му лапала за да я върне и налага... А доказателства за теориите и някаква тежест- малко... ;)

Щом да плюете по Деси Слава ще ви накара да усетите кариерата на Камелия като по-висша... ок. Но не аз съм фанатика тук, задето повтарям неща, на които реално и до ден днешен не сте опонирали както трябва, освен с обичайните изказвания. А понякога дори не се и опитвате- някои от вас просто си замълчават след някои смазващи доказателства, които даваме аз и другите. Доста пъти се е случвало и доста пъти ще се случва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива като тебе (фанатиченЦА) сме ги чели и опонирали доста . Просто си още заблуден и изкарваш някакви факти за чутовни успехи , а всъщност са нищо кой знае кво . Сметни щом никой не си прави труда да ти опонира , колко си нелеп в постовете си . ( Нищо лично към теб )

 

ДА се разберем, Фокса твърдеше, че "Престъпно е" е най-големият хит на пролет 2014. За "Неповторим", че голям хит бил. Пуска някакви клипове на плейбек, дето публиката гледа дебилно и незаинтересовано и казва: "вижте, публиката се смазва от кеф"...

 

Десовите преувеличават много малко за разлика от вас. Например, яката песен "Започваме на чисто" е доста зле като гледания и популярност.

 

Това, че са я пуснали в дискотека в ранните часове не е голям успех.

 

Но има и друго... когато бозата "Неповторим" излезе и се настани на първите позиции в класациите на сигнал, беше голяма работа. Когато Деса някъде гравитира в предните позиции, вече ги определяте като НЕЧУТОВНИ успехи.

 

Двоен аршин.

 

Ако не друго, поне Деса прави реални опити да възвърне позиции. Питам се, какво прави вашата, че да сте толкова отворени. Или пак ще припявате старата песен, че се бави само напук към хейтъри като мен да я плюят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива като тебе (фанатиченЦА) сме ги чели и опонирали доста . Просто си още заблуден и изкарваш някакви факти за чутовни успехи , а всъщност са нищо кой знае кво . Сметни щом никой не си прави труда да ти опонира , колко си нелеп в постовете си . ( Нищо лично към теб )

 

Казваш, че 'още съм заблуден', мислейки си, че съм някакво хлапе, което от вчера чете този форум, а? :roll1: Истината е коренно различна... Начел съм се доста на вашите скандали през годините, виждал съм пре-много пъти начините, по които ти и разни други като теб сте се излагали, мислейки си за големите фигури в някакъв форум, че вашата дума е истината. Чак в последните няколко месеца станах малко по-активен, тъй като вече ми дойдоха в повече опитите ви да потъпчете ренесансовата Десислава и да убедите хората, че не толкова активната от 4-5 години Камелия е над нея само защото преди време е успяла по концерти да си утвърди няколко хита и да изкарва пари от тях. Да, понякога и аз прекалявам в някои изказвания, но като цяло не обичам да правя някакви големи конфликти и затова което пиша, го пиша с желанието просто да докажа дадена теза пред онези хора във форума, които инак навярно биха се влияели от вашите преувеличени, пристрастни приказки и двойни стандарти... които, както казва мелето- са много по-големи и изсилени от нашите.

Но хубаво, ако ти и другите Камелиеви ще се почувствате в позицията на победители като наричате твърдения и доказателства 'заблуда', вместо да вникнете в тях и да видите, че в по-голямата си част отговарят на истината... ок. Не преча на никой да има свое мнение, но се дразня, когато някои се мислят за върховните разбирачи на музиката и поставят своето лично мнение като факт. В този форум това е масова практика- дават се много малко доказателства, за сметка на сумати твърдения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И естествено, Hotty не издържа и агресира... понеже във форума е трудно по друг начин, та тръгна да раздава минуси и да пише:

Само смешници и задръстеняци в този форум!!! :wacko:


Той си знае, че съм му игнорирал постовете, как другояче да си доказва тезите?
Нека админите да се заемат с "обидите", които сее наляво-надясно.

И за да съм по темата... Емануела наистина ли е паднала на 2500? По едно време вървеше по 5, 5500 без ДДС в официалните списъци?
Link to comment
Сподели в други сайтове

И естествено, Hotty не издържа и агресира... понеже във форума е трудно по друг начин, та тръгна да раздава минуси и да пише:

И за да съм по темата... Емануела наистина ли е паднала на 2500? По едно време вървеше по 5, 5500 без ДДС в официалните списъци?

 

Не, още си върви на 4 :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май е много модерно вече да се обижда в репутациите? Не знам колко човека трябва да бъдат наказани, за да спре това. :mf_surrender:

 

Започваме на лични сега! Време ви е да напуснете детската градина - ако може завинаги... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Теди Ал. над Яница и двойно над Татяна. Иначе май няма кой знае какви нови неща и изненади. Фикрет с 5000 вече, Галин - 4500, колкото са Деса и Емилия. След 16-тата награда за Певица, която се пече за Плейбекслава, тия 7 бона вероятно ще си останат толкова и през 2016.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 16-тата награда за Певица, която се пече за Плейбекслава, тия 7 бона вероятно ще си останат толкова и през 2016.

Баш тая награда й определя високия хонорар. Ако не я вземе сигурно няма да види участие тази година и ще трябва да смъкне цената! Смешни сте!

 

Мария доста се е надценила, Десислава далеч не е в топ-а, а Фики заслужено взима 5 стотака повече от Галин. Татяна "кралицата" за 1500, къде е бидито сега?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой изпълнител за последно е пял по 1 час и 15/30 минути ? Всичките са си по 45 на половин хонорар отдавна.

 

Ивана пя точно 2 часа в Пазарджик във Family-то. :) Нито едно нейно участие не е под час и 30 минути.

Link to comment
Сподели в други сайтове

АБсолютна подигравка е да се дават 4500 лв за Галин, който е на 100% плейбек и е записал всички хитове на Сторарови и Слави... :mf_surrender:

 

 

Гледах вчера клипчето от сватба на която е пяла Румяна преди години..Жената пее, та се къса и то всичко на живо. Какво се случи днес... 5 бона за муцуни и стойки...Ама като има луди да ги дават..

Link to comment
Сподели в други сайтове

АБсолютна подигравка е да се дават 4500 лв за Галин, който е на 100% плейбек и е записал всички хитове на Сторарови и Слави... :mf_surrender:

Гледах вчера клипчето от сватба на която е пяла Румяна преди години..Жената пее, та се къса и то всичко на живо. Какво се случи днес... 5 бона за муцуни и стойки...Ама като има луди да ги дават..

Подигравка към кого? Има си хитове, хората го харесват, прави купон - щом не само му ги дават, но и му ги дават по 20 пъти в месеца, значи си ги заслужава. Аман от незадоволени и гледащи в чуждото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • Fast unlocked this Тема
  • Fast featured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...