Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Бе кой го еВе къде ще са фирмените награди, аз искам да разбера защо Видеоклипът на годината не е номиниран??????!!!!!!!!!!!!!!

Подпалих моторетката и ще им осера всички възможни страници!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Мария е бясна :whistling: Вчера гледах във Фолкмаратон, буквално си каза, че няма да вземе Албум, макар че заслужава, и че е много обидена, защото според нея наградата показва отношение и уважение от страна на продуцента :helpsmilie: Много е проста, някой и да е вярвал, че има капка зрителска тежест в тези награди, вече знае истината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми Мария да се запознае с критерия за "Албум на годината", а именно най-продаваният албум, но като се замисля, има право да е бясна, щото това условие го измениха, че да могат да награждават който си искат, Андреа например, и няколко години наистина беше на база някакви по-абстрактни критерии и наистина по-скоро изразяваше отношение на продуцента, а сега решиха да ги върнат, поне това добре го решиха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето Мара Отварачката го прави всяка година...

 

Майка й да "ва, коя е тя, че да иска награда за какво и да било?????? Цяла България се смее на тази карикатура и я държат само парите на ония плондир. Изключително нагло същество..не става само с пари. Какъв албум пък тя искала да взима? Отърква се в Азис, Фики и не става и не става. Никой не е длъжен да и подарява измислени награди, само защото е мутреса и скучае докато си стои в къщи, защото години не излезе на едно участия, за да се прави на ВИП дама, а всички знаем, че Мара е от най-големите курви в жанра..Дори тя самата не го криеше преди да се ожени за тоя. Толкова ме дразнят такива помии, че откачам, защото съм в среда на подобни хора и яко избеснявам. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето Мара Отварачката го прави всяка година...

 

Майка й да "ва, коя е тя, че да иска награда за какво и да било?????? Цяла България се смее на тази карикатура и я държат само парите на ония плондир. Изключително нагло същество..не става само с пари. Какъв албум пък тя искала да взима? Отърква се в Азис, Фики и не става и не става. Никой не е длъжен да и подарява измислени награди, само защото е мутреса и скучае докато си стои в къщи, защото години не излезе на едно участия, за да се прави на ВИП дама, а всички знаем, че Мара е от най-големите курви в жанра..Дори тя самата не го криеше преди да се ожени за тоя. Толкова ме дразнят такива помии, че откачам, защото съм в среда на подобни хора и яко избеснявам. :gun_bandana:

Човек, успокой се и спри да говориш наизуст. Изгледай едно интервю на Мария и виж колко умно говори и колко е щастлива наистина.

Съгласен съм, че не постига кой знае какви успехи в кариерата си, но не може да й се отрече, че често пуска страхотни песни и дърпа нивото.

Наградата за албум - трудно е да се каже кой е най-заслужил, защото нито един от албумите не е перфектен. За мен специално този на Мария е по-разнообразен и интересен от Глориевия. "Не давам да се даваме" също е оригинален, вероятно там ще е наградата.

Но каквото и да си говоим, заслужаваше поне номинация за Певица на годината, защото пусна много проекти, издаде албум, направи добри представяния на концертите. Дуетът й с Азис също е по-качествен от песни като "Живей" или недоразумението на Кали и Емануела, което така и не разбрахме featuring ли е, дует ли е.

Та от тази гледна точка е права да се ядосва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да дават на Глория наградата за албум, колкото и да не ми се вярва. Не само е най-продаван, но и ще е като компенсация за всички награди, които са й спестили през годините, особено тези за "Крепост" и "Благодаря". :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

И да 10000 пъти съм го написал, тая музика се консумира по клубове, партита, в къщи и т,н, не по концерти. Това е факт! Хубаво, лошо, това е.

 

Това само в България е факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човек, успокой се и спри да говориш наизуст. Изгледай едно интервю на Мария и виж колко умно говори и колко е щастлива наистина.

Съгласен съм, че не постига кой знае какви успехи в кариерата си, но не може да й се отрече, че често пуска страхотни песни и дърпа нивото.

Наградата за албум - трудно е да се каже кой е най-заслужил, защото нито един от албумите не е перфектен. За мен специално този на Мария е по-разнообразен и интересен от Глориевия. "Не давам да се даваме" също е оригинален, вероятно там ще е наградата.

Но каквото и да си говоим, заслужаваше поне номинация за Певица на годината, защото пусна много проекти, издаде албум, направи добри представяния на концертите. Дуетът й с Азис също е по-качествен от песни като "Живей" или недоразумението на Кали и Емануела, което така и не разбрахме featuring ли е, дует ли е.

Та от тази гледна точка е права да се ядосва.

 

Изобщо не е трудно да се каже кой е заслужил. Поглеждат се продадените бройки и веднага се разбира.

 

Такива трябва да са критериите за тия награди - обективни, неща, които могат да се видят, измерят и преброят, а не субективни като "качество", "разнообразие" и други щуротии. То щом една песен е станала хит и хората са я слушали, значи са я разпознали за себе си като качествена. Щом един албум най-много хора са го купили, значи за тях той е бил най-интересен.

 

Това само в България е факт.

 

За съжаление да. Много се надявам все пак да се промени, Слави Трифонов и "Ку-ку" бенд дадоха добър тон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да дадат Албум на Глория, а Фолклорен албум на Ивана .. :Vishenka_05:

 

Макар че не знам Емилия да не протестира за нейния фолклорен. :dontknow:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория я няма нито за Певица, нито за Идол на годината. Явно този концерт и претъпканата зала не значат нищо за Пайнер, а и според тях не я прави Идол поне. Подигравка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Критериите за певица и идол са други. Дали Глория и Ивана ще са номинирани за нищо или не е без значение. Засега се колебаят за Глория дали въобще да вземе награда, Емилия е с фоклорен албум и балада, Ивана с албум. Но както знаете, кокошкарският цирк тепърва ще започне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Критериите за певица и идол са други. Дали Глория и Ивана ще са номинирани за нищо или не е без значение. Засега се колебаят за Глория дали въобще да вземе награда, Емилия е с фоклорен албум и балада, Ивана с албум. Но както знаете, кокошкарският цирк тепърва ще започне.

Албум за Ивана?

Ай стига бе :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана ще е номинирана за Фолклорен албум, а не за Албум - казаха го преди няколко дни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана ще е номинирана за Фолклорен албум, а не за Албум - казаха го преди няколко дни.

Може, аз само споделям какво съм чул. В момента ще има +/- в няколко категории. Не знам защо толкова държат да са номинирани всички и да имат награда, която няма стойност никъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може, аз само споделям какво съм чул. В момента ще има +/- в няколко категории. Не знам защо толкова държат да са номинирани всички и да имат награда, която няма стойност никъде.

Е ти па... нали трябва да си почешат егото. То това е, пустата му суета и нарцистизъм. Пирово признание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе кой го еВе къде ще са фирмените награди, аз искам да разбера защо Видеоклипът на годината не е номиниран??????!!!!!!!!!!!!!!

Подпалих моторетката и ще им осера всички възможни страници!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Недей така, клипът първо не е нищо особено и второ, няма никакъв шанс за награда. По-добре да се чувства Деса репресирана, отколкото победена от Галена....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми ако е вярно това, какъв е стимулът на Глория да седи в тая фирма, участия може да си намира без тях, концерти видяхме, че може да прави и без тях, поне няма да има кой да ѝ пренебрегва постиженията по този начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето Мара Отварачката го прави всяка година...

 

Майка й да "ва, коя е тя, че да иска награда за какво и да било?????? Цяла България се смее на тази карикатура и я държат само парите на ония плондир. Изключително нагло същество..не става само с пари. Какъв албум пък тя искала да взима? Отърква се в Азис, Фики и не става и не става. Никой не е длъжен да и подарява измислени награди, само защото е мутреса и скучае докато си стои в къщи, защото години не излезе на едно участия, за да се прави на ВИП дама, а всички знаем, че Мара е от най-големите курви в жанра..Дори тя самата не го криеше преди да се ожени за тоя. Толкова ме дразнят такива помии, че откачам, защото съм в среда на подобни хора и яко избеснявам. :gun_bandana:

+1 Супер нагла е Марче да изисква награда за сборката си, при положение, че никакъв труд не е вложен в нея, дори тя самата си призна, че не е планирала издаването на такъв диск. В албумът на Глория имаше нови песни, засне им ТВ версии, а после и клип на една от тях. Напълно си заслужава наградата жената, дори ако не гледаме продажбите, в които също води.

 

Мястото не е проблем за мен, вероятно ще направят церемонията да изглежда лъскаво и добре. Проблемът са номинациите, които имат твърде много минуси. Дори не виждам смисъл Гергана да участва, щом не е номинирана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много все ви знаят мозъците, а нищо умно не можете и не сте казвали никога. Този албум е създаден от Пайнер, не от Мария и с претенцията да бъде награден. И до вчера беше ясно, че наградата ще бъде за нея, но пак има промени. Има право да е бясна, защото е дала иска ви се или не 16 години на фирмата и е била винаги най-обсъжданата певица в България. Така че си трайте пут**

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много все ви знаят мозъците, а нищо умно не можете и не сте казвали никога. Този албум е създаден от Пайнер, не от Мария и с претенцията да бъде награден. И до вчера беше ясно, че наградата ще бъде за нея, но пак има промени. Има право да е бясна, защото е дала иска ви се или не 16 години на фирмата и е била винаги най-обсъжданата певица в България. Така че си трайте пут**

:wacko: :wacko: :wacko: По принцип ми се виждаш симпатично момче, но в тоя пост големи глупости изръси. Хем сама си е признала, че албумът е бил един вид подарък от фирмата, хем има претенции да бъде награден? Защо? Нови песни ли записа специално за издаването му, фотосесия ли снима за обложката? Та тя дори не е знаела, че Пайнер ще издават такъв продукт! Годините й в Пайнер ли са единственият ти аргумент защо Мария заслужава наградата? Ами то доста певици натрупаха голям стаж, дай на всички да се даде по една наградка дори и да е незаслужено! :1000 (10): Чак минус ми дал... Все едно за майка ти съм написал нещо, а не за някаква чалгарка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А може ли да ми разясните кое е фолклорното на албума на Ивана??? Вътре с песни като "Обичам много твойта мила майка"... и някакви стари фолклорни, дето са излизали в сто албума... Надявам се да няма награда за този "албум", още повече издаден декември, макар историята да е показала това да не е пречка...

Да дадат на Ивана още една награда за благотворителност - миналата година избиха рибата с това лицемерие, колко жалко падение беше да те награждават за благотворителка.

Фолклорен албум е за Емилия, а албум - за Глория. Така или иначе за всекиго ще има по нещо, на Митьо му е много важно кифлите да не се разсърдят.

Анелия има ли още суицидни мисли, ако не я наградят - тя освен за "Генерал" евентуално не виждам за какво друго може да претендира.

За мен през 2015-та с нещо се отличиха единствено Глория, Емилия, Галена и Преса донякъде. За мъжете ясно. Десислава как така я няма за Клип?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А може ли да ми разясните кое е фолклорното на албума на Ивана??? Вътре с песни като "Обичам много твойта мила майка"... и някакви стари фолклорни, дето са излизали в сто албума... Надявам се да няма награда за този "албум", още повече издаден декември, макар историята да е показала това да не е пречка...

Абсолютно!!

Не стига, че обикновено чалгарки обират фолклорните награди, поне да дават наградите на наистина хубави албуми, а не на подобия на такива. Например една Ема заслужава много повече от леля Ивана, защото го е подготвяла с години, презаписвала е песни, ходила е да търси стари НАРОДНИ песни и се е потрудила жената. За мен "Не давам да се даваме" дори не е минал покрай фолклора и изобщо не заслужава, дори и за поп фолк албум, няма 1 хит вътре.

Въобще тия награди на нищо не приличат вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много все ви знаят мозъците, а нищо умно не можете и не сте казвали никога. Този албум е създаден от Пайнер, не от Мария и с претенцията да бъде награден. И до вчера беше ясно, че наградата ще бъде за нея, но пак има промени. Има право да е бясна, защото е дала иска ви се или не 16 години на фирмата и е била винаги най-обсъжданата певица в България. Така че си трайте пут**

 

 

Я се озапти бре, зеленчук, тръгнал хората да обижда заради Мара. Поне да имаше защо.

 

Награди се дават за постижение през конкретна година, не за стаж. Като направят специална категория "Най-обсъждана певица в България за последните 16 години", да я печели с приноса към пивоварната индустрия с циците си и статиите за връзките ѝ с бизнесмени.

 

Критерият за албум е продажби. Толкова. Като продаде повече от Глория и я дадат на Глория, тогава да има право да е бясна. Няколко години измениха критериите за най-изпипан продукт или нещо такова, но и тези да бяха, пак не трябва да има претенции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недей така, клипът първо не е нищо особено и второ, няма никакъв шанс за награда. По-добре да се чувства Деса репресирана, отколкото победена от Галена....

 

:mf_surrender: това ако е нищо осбено незнам.Кажи една обективна оценка бе човече,стига по дефолт отрицание.

Както аз казах след Неповторим ,че е як парцал...жалко ,че дотам остана Камчията

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...