Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Абсолютно!!

Не стига, че обикновено чалгарки обират фолклорните награди, поне да дават наградите на наистина хубави албуми, а не на подобия на такива. Например една Ема заслужава много повече от леля Ивана, защото го е подготвяла с години, презаписвала е песни, ходила е да търси стари НАРОДНИ песни и се е потрудила жената. За мен "Не давам да се даваме" дори не е минал покрай фолклора и изобщо не заслужава, дори и за поп фолк албум, няма 1 хит вътре.

Въобще тия награди на нищо не приличат вече.

Ами аз харесвам "Ало, мамо", "Чаша живот" донякъде... но това е някаква еклектика този албум, омесила стиловете и вкарала пак типичното механджийско звучене с тия отсвири... дори и на кахърна песен като тази за Господ просто мазно звучи. А и какви претенции за фолклор - тая песен за майката и "Ако си мъж" не ми се връзват. Въобще объркала си е концепцията. Как преди години можеше да разраничава нещата - "Отче мой" без мазнотии във "Мирише на любов" и отделно "Без граници", хубав албум си беше, не знам отличиха ли го тогава, но сега Емилия е по-заслужила наистина. На фона на фолклорни албуми на Емилия, Глория, Райна и Нелина не знам Ивана какво очаква? А на Валя изобщо не й отразиха нещата, тя такива хубави песни направи във фолклора.

Феновете на Мария и тя самата защо така беснеят? Няма лошо с крак да тропаш да изискваш нещо, ама само ако ти се полага по право. 2004 Вероника що не тропа с крак да си иска Клип за "Слушай ме, любов", а ненадейно спечели Мара с "Твоят град" и цялата зала беше в потрес?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ивана е над онзи ламтящ за награди гущер Глория.

 

Дано Ивана вземе един от двата албума

Сериозно? Аз се сещам поне за 10 изпълнителя, които "ламтят" за награди повече от Глория.

Интересът към тези награди спада все повече с всяка изминала година. Хората не пасат трева и всеки, който малко или много се интересува от тази музика вижда за какво става въпрос. Пайнер сами урониха престижа на тези награди и към днешна дата нямат никаква тежест. И така, колкото и да харесвам Глория ми е все едно дали ще и дадат статуетка... а вярвам, че на нея също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана е над онзи ламтящ за награди гущер Глория.

 

Дано Ивана вземе един от двата албума

Над нея е само на кила. Защо е тая злоба, бе хора? Като точно от Ивана тръгна ламтенето за награди.

Гущери, глупости... Едно време с по-адекватни хора и причини ставаше дискусията поне. Сега само тролене.

Глория ако е ламтяла за награди, ехе, къде щяха да са любимките ви сега, да не ти казвам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е най-достойна за Албум. И Ивана е страхотна, но няма как в последния месец от годината изведнъж да е минала албума на Глория, който си се продаваше добре цели няколко месеца. Мария не знам дали въобще е в уравнението. Друг е въпроса, че навярно няма да дадат на Глория статуетка, която могат да дадат на Галена хаха. :D Същото и за Концертната сцена.

 

Мисля, че след тези номинации разпределението на статуетките вече е почти напълно ясно:

 

1. ДИСКОТЕЧЕН ХИТ на 2015 - Фики - Бум

2. ДУЕТНА ПЕСЕН на 2015 - Галена и Деси Слава - В твоите очи

3. БАЛАДИЧЕН ХИТ на 2015 - Константин ft. Деси Слава - Болка в минути

4. ПЕСЕН на 2015 - Анелия - Генерал/ Преслава - На тебе не отказвам

5. АРТИСТИЧНО ПРИСЪСТВИЕ НА ИЗПЪЛНИТЕЛ ВЪВ ВИДЕОКЛИП през 2015 - Емилия и Борис Дали - Обичай ме

6. ВИДЕОКЛИП на 2015 - Галена - Една жена

7. НАЙ-ПРОГРЕСИРАЩ ИЗПЪЛНИТЕЛ на 2015 - Яница

8. ФОЛКЛОРЕН ИЗПЪЛНИТЕЛ / ФОЛКЛОРНА ФОРМАЦИЯ на 2015 - Емилия/Ивана

Фолклорен албум - Емилия/Ивана

Албум - Глория/Галена

9. ПОСЛАНИК НА БЪЛГАРСКАТА МУЗИКА ЗАД ГРАНИЦА през 2015 - Преслава

10. ОРИГИНАЛНО ПРИСЪСТВИЕ НА КЛУБНАТА СЦЕНА през 2015 - Галин/Джена

11. ОРИГИНАЛНО ПРИСЪСТВИЕ НА КОНЦЕРТНАТА СЦЕНА през 2015 - Глория/Галена

12. ПЕВЕЦ на 2015 - Фики

13. ПЕВИЦА на 2015 - Галена

14. МУЗИКАЛЕН ИДОЛ на 2015 - мъже - Галин

15. МУЗИКАЛЕН ИДОЛ на 2015 - жени - Преслава/Деси Слава

 

И за гледаемост сигурно ще дадат нещо на Фики, като още едно допълнение към основната награда. Ама ще видим, може и да има абсурди пак, то вече има... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена да го... за Албум, има си достатъчно други награди за нея, ай сиктир. Питайте складовете колко е продала от албума си.

Ясно е, че няма да дадат на Глория, ей така напук, но и самата тя сигурно не иска, особено в този момент, каквото и да е от Пайнер, така че освен да се примирим...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певците и Идолите са за Преслава, Галена, Галин и Фики, Дуетна песен за Галена и Деси Слава, Видеоклип за Галена, тези ми се виждат сигурни.

 

Ако Коцето не е претенциозен, Емилия и Борис Дали вземат за Баладичен хит, Емилия и за Фолклорен албум, Фики и Азис за Артистично присъствие, Фики взема и за гледаемост награда, както и Галена.. там двете за общо най-гледан и най-гледан за най-кратко време.

 

Галин също да вземе още нещо, сигурно Дискотечен хит. Албум, ако си спазят думата за продажбите, е за Глория, не вярвам за месец Ивана да я е минала.

 

Прогресиращ изпълнител е за Татяна, Яница или Теди Александрова, тук ще е любопитно, но вероятно ще я дадат на Теди, защото имаше най-много участия от трите.

 

И така остават Посланик на българската музика, Концертна сцена, Клубна сцена и Песен на годината. А без награди още са Анелия и Джена, а Преслава може би ще иска и още една. Джена беше с най-много участия от жените, така че може с Песен да се сдобие. А Преслава с концертната сцена за "Лъжа е" (ако са решили, че на Глория ѝ стига една награда). Посланикът може да е за Ивана. А за Анелия присъствие на клубната сцена, макар че предполагам, че още нещо ще ѝ измислят. Може и "Песен" да е за нея или пък за Преслава, аз съм за Преслава лично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Артистично не вярвам да е за Фики и Азис, по-скоро Ема и Борис.

 

Ми ако е така, или Баладичен хит няма да е за тях, или Емилия ще е без фолклорна награда, две предвиждам за нея, три трудно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена да го... за Албум, има си достатъчно други награди за нея, ай сиктир.

 

Щом една певица заслужава всички награди, трябва да ги получи, не трябва да има за всеки по нещо !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом една певица заслужава всички награди, трябва да ги получи, не трябва да има за всеки по нещо !!!

Точно пък Албум заслужава най-малко. Всички очаквахме бум около този проект, защото е нещо рядко срещано и като цяло е различно, но никой не го отрази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък Албум заслужава най-малко. Всички очаквахме бум около този проект, защото е нещо рядко срещано и като цяло е различно, но никой не го отрази.

 

Колко песни знаеш от албума на Глория?

А колко песни знаеш от албума на Галена?

На Галена всичките й са хитове до един.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко песни знаеш от албума на Глория?

А колко песни знаеш от албума на Галена?

На Галена всичките й са хитове до един.

Аз знам всички песни и от двата албума, да, Галена има повече хитове, но на Глория и Ивана албумите се продават много повече от тези на Преслава, Анелия, Галена, Андреа и т.н. Албума е провал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко песни знаеш от албума на Глория?

А колко песни знаеш от албума на Галена?

На Галена всичките й са хитове до един.

Много повече хора знаят за съществуването на Изсвирете нещо ударно, Пясъчни кули и Ако счупят всяка нота, отколкото за съществуването на Галена. Тия хора не броят гледания, не знаят какво е стрийминг, не ходят в нощни бардаци и не им пука.

Защото има хора на средна възраст, млади и деца дори - ей тия същите, които напълниха НДК, която никога Галена няма да напълни сама. Същите тези си купиха и диска на "Пясъчни кули", ако ще и хиляда бройки да са - на Глория са си. При това не е дуетен албум.

Да продължавам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Константин взима балада на Сигнал.БеГе

Емилия и Борко баладичен хит на Планета

................ най- любовна песен на радио Веселина (Пеевски)

 

:3fdb8960598fa63e:

Радио Веселина не го ли продаде лятото някъде?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се бийте. Ема и Борис ще са с Артистично. Тъй че баладичният се освобождава. А според мен, тотя ще е прогрес. На Александрова ще бутнат Дискотечен хит... Яница е в никои сметки... направи добри проекти, но не показа, че са хитове на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Карлос е винаги неоценен?

Много по-добре би стоял в Прогрес вместо Хоанга, и в Певец вместо Веско Маринов........

 

Не му трябват награди. Да си прави хубавите песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наградите явно няма да се излъчват на живо. На рекламата за концерта няма час, или по-нататък ще добавят или почват като им скимне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наградите явно няма да се излъчват на живо. На рекламата за концерта няма час, или по-нататък ще добавят или почват като им скимне.

Е, и този път ако не ги излъчват, вече да си................ :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клиповете за номинациите тази година са ужасни. Личи си че са правени набързо.

По са добре от миналата година с онова гадно златно ... :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...