Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Зле са номинациите, не може без Ето ме и Не го прави!

Какви са тези 8 номинирани за певица, половин Пайнер?

 

Дано дадат на Галена наградата, че аман от Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Аман от Галена по-скоро.

На Емилия явно никога няма да я дадат, Джена е зле тази година, Анелия заслужава само за Песен... Галена поне прави нещо нон-стоп, Преслава пуска 1 яка песен и след нея 100 пълнежа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена не предложи нищо специално миналата година. Да обобщим:

 

Пантера - Посредствен кавър с курвенски текст.

В твоите очи - Деса прави цялата песен.

Стара каравана - Най-обикновено сезонно хитче.

Много си навътре - Недоразумение.

Една жена - Тази песен е too much за нея. Дере се направо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена не предложи нищо специално миналата година. Да обобщим:

 

Пантера - Посредствен кавър с курвенски текст.

В твоите очи - Деса прави цялата песен.

Стара каравана - Най-обикновено сезонно хитче.

Много си навътре - Недоразумение.

Една жена - Тази песен е too much за нея. Дере се направо.

 

Наградите не са за специално, а за успешно. И ако Галена не предлага интересни неща, то не знам кой в чалгата го прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена не предложи нищо специално миналата година. Да обобщим:

 

Пантера - Посредствен кавър с курвенски текст.

В твоите очи - Деса прави цялата песен.

Стара каравана - Най-обикновено сезонно хитче.

Много си навътре - Недоразумение.

Една жена - Тази песен е too much за нея. Дере се направо.

Прекаляваш с изопачаването.

 

А кой предложи нещо специално? Преслава с "Нокаут", "Аматьорка" и дуета с Фики ли - и трите са претоплена манджа с аматьорски клипове. Давам я за пример, защото и на двамата ни е любимка, но да сме реални.

 

Още по-зле са нещата при Анелия и Джена, които съвсем са се забили в последните месеци.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекаляваш с изопачаването.

 

А кой предложи нещо специално? Преслава с "Нокаут", "Аматьорка" и дуета с Фики ли - и трите са претоплена манджа с аматьорски клипове. Давам я за пример, защото и на двамата ни е любимка, но да сме реални.

 

Още по-зле са нещата при Анелия и Джена, които съвсем са се забили в последните месеци.

Добре е Анелия, освен "Генерал" и "Аз съм Дяволът" стана ставащ хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре е Анелия, освен "Генерал" и "Аз съм Дяволът" стана ставащ хит.

Според мен е повече на късмет, че уцелва, а с последната песен и Галин помогна. Доста е изчерпана вече като образ. На концерта беше най-слабо приета от големите имена.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен е повече на късмет, че уцелва, а с последната песен и Галин помогна. Доста е изчерпана вече като образ. На концерта беше най-слабо приета от големите имена.

 

Да, но това не е максимумът, който можеше да бъде при нея. Ако концертът не беше толкова дълъг и освен "Генерал" като първа песен, вместо "Искам те, полудявам" (?!) и "Погледни ме в очите" беше изпяла "Завинаги" и "Само мене нямаш" например, не мисля, че щеше да е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия по хитове веднага я нареждам след Галена , Теда и Галин . Тя има два тотални хита - Генерал и Аз съм дявола . Каква Преслава , та е с един .. а останалото бяха провал до проввал .

Link to comment
Сподели в други сайтове

От къде е тва?

Не е вярно .. виж, че Джена е сложена за Концертна сцена, а тя дори не е номинирана там.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фенове милиони, изкупихте ли билетите за банкета? :phpgrin2:

 

Феновете МИЛИОНИ препълват чалготеките, правят гледания и на никой не му дреме има/няма или къде са наградите, но пароците пак отиват в Димитровград. :whistling:

Концертите и наградите на Пайнер са САМО за имидж, не търсят никаква печалба. Но беден човек с обикновена работа в малко бедно градче, няма как да знае какво е бизнес и маркетинг.. :whistling:

 

 

Много добро е място да ви припомня, едно хуубаво събитие на Пайнер от 2007!! Концерта "Добра среща приятели" на който участваше бившата вече кръчмарка Камелия, която вадеше зърна в отчаяни опити. И за забравилите, понеже аз имам ПЕРФЕКТНА памет, припомням, че залата беше полупразна и сипехте жлъч, как Пайнер пропада и т.н От тогава минаха 9 години!!! :whistling: А преди няколко месеца ви спукаха в зала Арена...Само припомням, нищо повече!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой са спукали бе? Спукаха си лодката и почна да влиза вода - това стана.

Ченгето ти го каза - Шабан Шаулич с два концерта, билетите продадени за има-няма 1 месец.

Ето и Цеца идва в Котън клуб на 6 или 8 май - кувертите са на привършване.

Енрике и той с два концерта.

 

А концерт в конферентна зала на хотел, побираща 400 души не е маркетинг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой са спукали бе? Спукаха си лодката и почна да влиза вода - това стана.

Ченгето ти го каза - Шабан Шаулич с два концерта, билетите продадени за има-няма 1 месец.

Ето и Цеца идва в Котън клуб на 6 или 8 май - кувертите са на привършване.

Енрике и той с два концерта.

 

А концерт в конферентна зала на хотел, побираща 400 души не е маркетинг.

 

Съгласи се, че не е честно да ги съпоставяш. Енрике хубаво с два концерта, ама ако направи още няколко, все ще дойде моментът, в който хората няма да искат да купуват тези билети на тези цени. Чалгата в София вече и аз не знам от колко време прави всяка година. Похвално е даже, че толкова време продължава да се събира толкова публика и то с такъв смотан мениджмънт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, да оставим чужденците, ето ти един Камен Донев, който в рамките на 6 месеца изнася два спектакъла в Арена Армеец - къде са му клиповете с милиони гледания, какви хитове има, та той дори не е сред някакви знакови актьори за българското кино.

 

Ето ти и една Николина Чакардъков, която в последните 5 години е имала по 4 концерта, първите в НДК, другите в Арена.

 

Фондацията - чичо ти Маричков, който освен продажби на албуми, никога не е имал нещо сериозно в нета или по дискотеките, Дони няма хит от 15 години сигурно, а другите дори няма да ги споменавам - кои са те, че пръснаха Арената по шефовете. Те са наистина големи имена, но в съвремието не играят главната роля.

 

Тук вие говорите за най-голямата музикална фирма във България с 30 имена, които уж са топ ъф дъ топ - всичките са с милиони, милиони гледания на клиповете си, всичките имали хитове, имали милиони фенове - къде?

Дайте да си говорим сериозно, нещата изобщо не изглеждат така както вие си ги мислите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, да оставим чужденците, ето ти един Камен Донев, който в рамките на 6 месеца изнася два спектакъла в Арена Армеец - къде са му клиповете с милиони гледания, какви хитове има, та той дори не е сред някакви знакови актьори за българското кино.

 

Ето ти и една Николина Чакардъков, която в последните 5 години е имала по 4 концерта, първите в НДК, другите в Арена.

 

Фондацията - чичо ти Маричков, който освен продажби на албуми, никога не е имал нещо сериозно в нета или по дискотеките, Дони няма хит от 15 години сигурно, а другите дори няма да ги споменавам - кои са те, че пръснаха Арената по шефовете. Те са наистина големи имена, но в съвремието не играят главната роля.

 

Тук вие говорите за най-голямата музикална фирма във България с 30 имена, които уж са топ ъф дъ топ - всичките са с милиони, милиони гледания на клиповете си, всичките имали хитове, имали милиони фенове - къде?

Дайте да си говорим сериозно, нещата изобщо не изглеждат така както вие си ги мислите.

 

Ами съгласен съм да обсъждаме сериозно.

 

Първо, не е задължително да има сигурна връзка между гледанията (колко се слушат песните в Интернет) и посетителите на концертите. Особено когато в България младата публика е научена на лесното и предпочита да консумира вкъщи и на купони на домашно или в дискотека, защото купоните предлагат и други екстри. Това, че я харесват, не значи, че ще отидат на концерт. Но и това, че няма да отидат на концерт, не значи, че не я харесват.

И обратното, ако се посети концерт, това не е сигурна връзка с гледанията, които са генерирани. Ако получиш изгодно предложение за концерт на Селин Дион, сигурно би отишъл, дори скоро да не си си пускал нито една нейна песен в Интернет и да не си генерирал съответно гледания.

 

Второ, имат значение характеристиките на определената аудитория. Николина Чакърдъкова може да напълни зала, но пък не може дискотека. Колко хора биха отишли на нейно участие през нощта? :1000 (29): И аз по това да правя ли генерални заключения за нейната популярност, както правите вие? "Ква е тя, един клуб не може да напълни"

 

Музикалният бизнес в България просто има своите особености, които трябва да бъдат вземани под внимание, когато се правят изводи. Публиката е претенциозна, хората имат склонност да се правят на интересни, мога да дам пример с много мои приятели, които са върли чалгари, слушат песните, харесват изпълнителите, но не искат да ходят по концерти, предпочитали участията.

 

Та отново да си кажа тезата, посещаемостта на концерти не е сигурен знак за слушане на песните в сегашно време, непосещаемостта на концерти не е сигурен знак за неслушане на песните в сегашно време, неслушането на песните в сегашно време не е гаранция за непосещаемост на концертите и слушането на песните в сегашно време не е гаранция за посещаемост на концертите. Просто. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой са спукали бе? Спукаха си лодката и почна да влиза вода - това стана.

Ченгето ти го каза - Шабан Шаулич с два концерта, билетите продадени за има-няма 1 месец.

Ето и Цеца идва в Котън клуб на 6 или 8 май - кувертите са на привършване.

Енрике и той с два концерта.

 

А концерт в конферентна зала на хотел, побираща 400 души не е маркетинг.

 

Как не ти омръзна да пишеш за тея тея смръдливи сърби не знам..НЕ ЗНАМ коя Шабан Шаулич, не слушам такава музика, около мен никой не се интересува!

Енрике.... :lol: И това какво общо има с нас?? С нашия жанр? Дай да сравняваме участието на Шакира и участието на Теди Александрова?? Изобщо какви ги пишеш и какво сравняваш??? :1000:

 

За мащабите на България, Пайнер и чалгата са абсолютен връх и са взели пазара. Това и 2 годишните го знаят.ТОЛКОВА!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой са спукали бе? Спукаха си лодката и почна да влиза вода - това стана.

Ченгето ти го каза - Шабан Шаулич с два концерта, билетите продадени за има-няма 1 месец. Разпродаден е само единия, което също е огромен успех, но да не преувеличаваме. + Пайнер са генерален спонсор на концерта им.

Ето и Цеца идва в Котън клуб на 6 или 8 май - кувертите са на привършване. Ще дойде в наша дискотека, колкото дойде миналия декември в Imperia.

Енрике и той с два концерта.

 

А концерт в конферентна зала на хотел, побираща 400 души не е маркетинг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...