Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Ако е в някаква малка зала и го направят като галавечеря ще е по-интересно според мен, въпреки че надали ще може да се направи някакво кой знае какво шоу.

Преди няколко дни се чудих дали "Planeta Payner Club" в София е друг възможен вариант? Какво мислите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Наградите до сега винаги са били повод за медиен интерес към кокошарника заради всичките скандали, които ги съпътстват.. уви от години се налага практиката за всекиго по нещо, измислят се нови категории, дублиращи старите само и само всички да са доволни, което е голяма грешка. Сега ако ги премесят в някоя коктейлна зала или клуб вече съвсем ще се загуби чара им и по-добре до година да ги няма.

 

Все пак не е толкова лошо решение да се махнат от НДК има още няколко хубави зали в София в които са дори по-подходящи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е зала Ефе в хотел Кемпински-Маринела, където най-вероятно ще се проведат наградите.

Аха мерси. :1000 (30):

Значи май публика от фенове няма да има. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха мерси. :1000 (30):

Значи май публика от фенове няма да има. :1000 (29):

Според мен е възможно на столчетата да бъдат разположени репортери и около 200-300 фена, а на кръглите маси- звездите. В горното клипче се вижда, че може и да се получи добър концерт там, макар че обстановката на Хип-хоп наградите много-много не отговаря на идеята на Пайнер за гала вечеря, за която се говореше тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че най-накрая има промени...Първо за рождения ден, промениха всичко, огромна зала, бенд, живо пеене и т.н Сега за наградите ще има промяна...Крайно време беше да се разчупят нещата.... :whistling: И тепърва ще има много промени, след бездарници като Камелия, Кристиня, Крум и т,н още малко боклук трябва да разкарат и да влагат само в качествени изпълнители. По отношение на клипове също много дръпнаха последната година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че най-накрая има промени...Първо за рождения ден, промениха всичко, огромна зала, бенд, живо пеене и т.н Сега за наградите ще има промяна...Крайно време беше да се разчупят нещата.... :whistling: И тепърва ще има много промени, след бездарници като Камелия, Кристиня, Крум и т,н още малко боклук трябва да разкарат и да влагат само в качествени изпълнители. По отношение на клипове също много дръпнаха последната година.

 

Защо никога не ги критикуваш за нищо, като говорим за клипове, някои изпълнители са дръпнали, а тия, дето масово снимат в т.нар. "мазе на Пайнера", това ли е най-доброто, което фирмата може да предложи на изпълнителите си като материална база и идеи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо никога не ги критикуваш за нищо, като говорим за клипове, някои изпълнители са дръпнали, а тия, дето масово снимат в т.нар. "мазе на Пайнера", това ли е най-доброто, което фирмата може да предложи на изпълнителите си като материална база и идеи?

 

А коя друга фирма в България предлага по-добри? Фен тв ли? Оцковата ли? Криско ли? Все пак като казвам "дръпнали" и т.н, мисля, че сравнявам с останалите български продукти? :mf_surrender: А вече след това с чуждите. Галена, Цура Янева, Малина, Деси Слава, имаха адски клипове. Едни от най-добрите в жанра и изобщо не отстъпват от световните такива.

А за това какво може да предложи фирмата, не съм им чел договорите, съжалявам.;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

А коя друга фирма в България предлага по-добри? Фен тв ли? Оцковата ли? Криско ли? Все пак като казвам "дръпнали" и т.н, мисля, че сравнявам с останалите български продукти? :mf_surrender: А вече след това с чуждите. Галена, Цура Янева, Малина, Деси Слава, имаха адски клипове. Едни от най-добрите в жанра и изобщо не отстъпват от световните такива.

А за това какво може да предложи фирмата, не съм им чел договорите, съжалявам.;)

 

А защо трябва да сравняваш, разгледай изолирано. Галена, Янева, Малина и Деси Слава съм убеден, че си мислят нещата сами с екипите си. "Пайнер" в ролята си на продуцент трябва да се грижи за индивидуалното развитие на изпълнителите си не само като влага финанси и им предоставя материална база, но и с идеи. За претенциите им на велика фирма какво говори тоя еднакъв декор във вече не знам колко клипа? Това ли е най-доброто, което може да се измисли, и мисли ли се изобщо? Или само прибираме пари и предоставяме платформа за по-лесно популяризиране на продуктите, която обаче е в следствие на инерция от дейност едно време?

 

Аз ако бях продуцент на Фики и Преслава, мои топ изпълнители с топ популярност и топ хитове, въпреки че дуетната им песен изтече и трябваше да се действа бързо, не бих ги оставил да се излагат с тоя непрофесионален клип, да се кълчат до кучета и след това кадри пред баналната тухлена стена без връзка между кадрите. За кратко време трудно може нещо мащабно, но и простото може да е ефектно, стига да има старание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Николас, кой, какво мислил, плащал нито ти, нито аз, някой от тук се съмнявам да знае. Важното е, че продукта излиза под името на Планета Пайнер, те го продуцират. От тук нататъка, аз не мога да си тормозя съзнанието с ненужни неща. Фактите обаче са, че всички други муз. компании за чалга умряха, никоя друга не прави рождени дни, награди. Трябва да се радваме, че само те оцеляха толковаа години и държат ТОП-а след всичките камъни по чалгата. Виж интервютата на Галин, Емануела и т.н, всички са доволни от Пайнер. Повечето там работят от по 10-15 години. някой и повече и са минимални случайте на оплаквания, винаги са само от залязващи изпълнителки. Ако Пайнер не си вършеше работата по договора отдавна да са ги осъдили или да са ги напуснали.Никой не държат на сила там. Напротив задоволяват се капризите на всички змии и точно за това се стигна до наградо-за всеки по нещо. Толкова либерална голяма фирма едва ли има в тая държава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е зала Ефе в хотел Кемпински-Маринела, където най-вероятно ще се проведат наградите.

Това където беше София фешън уийк ли? Аз бях там тогава. Това си е зала за ревюта или някаква тип коктейлна вечер. Ако искат да го направят по арт и задушевно, супер, но се съмнявам това да целят и така да им се получи. Прост от немайкъде ще се забият там. Публика от една шепа хора и с покани, както по всичко личи.

Удари дъното тоя жанр.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това където беше София фешън уийк ли? Аз бях там тогава. Това си е зала за ревюта или някаква тип коктейлна вечер. Ако искат да го направят по арт и задушевно, супер, но се съмнявам това да целят и така да им се получи. Прост от немайкъде ще се забият там. Публика от една шепа хора и с покани, както по всичко личи.

Удари дъното тоя жанр.

Стигате с това дъно бееее, още миналия концерт беше в най-голямата зала, норамално е този път да бъде в друга, по-малка, още повече пък щом не позволяват да е в НДК...... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стигате с това дъно бееее, още миналия концерт беше в най-голямата зала, норамално е този път да бъде в друга, по-малка, още повече пък щом не позволяват да е в НДК...... :mf_surrender:

Е, и видяхме колко я напълниха. Сигурно Поли Паскова събра повече на своя. Вие обаче тия зали така си мислите, че се наемат. Щом не им се позволява в НДК, дали не са ударили дъното? Горките, като катун са вече. И от Античния ги изгониха. Жалко само заради фолклора и добрите изпълнители от старата генерация. Заради такива като Теда, Яница и Роксана е напълно заслужено да са низвергнати.

Накрая ще свършат като наградите на НФ в Плазза. Ти го изкарвай разнообразие това.

Тъпото е, че нямат никаква концепция, съобразена с местата, където провеждат наградите си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо все още има хора да очакват нещо ново от кокошарника, само щото залата е сменена.

 

То така беше и с концерта в Арената - тука се изписаха хиляди страници как щяло да е нещо невиждано, нечувано и квобешетамощеченепомна, а накрая - същия концерт, на същото количество публика, просто на нов терен.

 

Ся с тая зала в хотел ша е същата история минус публика, и надявам се минус парад на всички кокошки да "попеят" - те така или иначе по тия плейбек концерти само разхождат нови рокли по сцената, сега просто ша разходят въпростните рокли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това където беше София фешън уийк ли? Аз бях там тогава. Това си е зала за ревюта или някаква тип коктейлна вечер. Ако искат да го направят по арт и задушевно, супер, но се съмнявам това да целят и така да им се получи. Прост от немайкъде ще се забият там. Публика от една шепа хора и с покани, както по всичко личи.

Удари дъното тоя жанр.

Наистина голямо дъно . Не можаха да избият сигурно наема от Арената и за това сега в тая коктейлната за 100 човека . Ама и как да я избият наема на Арена , то половината били с покани и подарени от разни вестници . Другата половина колко да са ? 3-4 хил . От зала за 15 хил . ??? Така е , като се самозабрави някой .

 

Относно поп-а , те може да си провели наградите в същата зала , но нека не забравяме че всяко лято гърмят с. препълнение турнета , концерти на Х-фактор и така нататък . Като ангажираност и посещаемост също не им отстъпват. Особено в градовее , като Варна и София има доста заведения , където само и единствено изпълнители от този жанр, до като при чалгите канят/ и въртят песните на поп/рапа.

И другото - това че Пайнер правели най-добрите клипове . Пет са певиците , които си позволяват хубави клипове и то пак с екипи, които не са от фирмата им . Един Башмоушън от години правеше скандални клипове за всички от поп-а , та чак и чалгаркитр опряха до него .

Последния клип на Криско слага в малкия си джоб 90% от пайнерските клипове , снимани в мазето от всевъзможни утайки като Юнона и Татяна ,

и стигаме до звезди като Преслава , Емануела и нз си коя . Един декор ли им предосставя тая фирма ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера някои хора обаче.

 

Каква деградация било, че преди 3 месеца били в Арена, а сега щели да са в по-малка зала. :mf_surrender:

 

Ами то при всички положения ще са в по-малка зала, поради простата причина, че по-голяма зала от Арена няма в България. Някои хора не мислят като пишат :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера някои хора обаче. Каква деградация било, че преди 3 месеца били в Арена, а сега щели да са в по-малка зала. :mf_surrender: Ами то при всички положения ще са в по-малка зала, поради простата причина, че по-голяма зала от Арена няма в България. Някои хора не мислят като пишат :mf_surrender:

 

И аз не мога да ви разбера какво толкова ще ви стане, като напиша, че чалгата потъва и това е заради глупостта и алчността на Митко Пайнера? Да, всички знаят, че е заради бутането на няколко имена и най-вече на Преслава. Но той няма избор - само от тях може да изкарва пари, като ги дере с голям процент. А разчита само на няколко имена, защото просто не може да създава вече звезди, както преди години. На пазара няма и нищо, което може да привлече. Като ви писах миналата година, че има съкращения в Пайнер вие какво правехте тук? - смеехте се. Като не направи нито турнета, нито летни концерти какво говорехте? А сега като ви завре наградите в някоя дупка какво правим? Ще се обясняваме като преди ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не мога да ви разбера какво толкова ще ви стане, като напиша, че чалгата потъва и това е заради глупостта и алчността на Митко Пайнера? Да, всички знаят, че е заради бутането на няколко имена и най-вече на Преслава. Но той няма избор - само от тях може да изкарва пари, като ги дере с голям процент. А разчита само на няколко имена, защото просто не може да създава вече звезди, както преди години. На пазара няма и нищо, което може да привлече. Като ви писах миналата година, че има съкращения в Пайнер вие какво правехте тук? - смеехте се. Като не направи нито турнета, нито летни концерти какво говорехте? А сега като ви завре наградите в някоя дупка какво правим? Ще се обясняваме като преди ли?

Ама какъв е този тон? Нито живота ми зависи от съдбата на Пайнер, нито съм ги защитавал яростно тук някога. Просто някои хора прекаляват в опитите си да ги изкарат пропаднали. Не е чак толкова зле положението - да, не са като преди, но и не са пропаднали на ниво Фен ТВ.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина голямо дъно . Не можаха да избият сигурно наема от Арената и за това сега в тая коктейлната за 100 човека . Ама и как да я избият наема на Арена , то половината били с покани и подарени от разни вестници . Другата половина колко да са ? 3-4 хил . От зала за 15 хил . ??? Така е , като се самозабрави някой .

 

Относно поп-а , те може да си провели наградите в същата зала , но нека не забравяме че всяко лято гърмят с. препълнение турнета , концерти на Х-фактор и така нататък . Като ангажираност и посещаемост също не им отстъпват. Особено в градовее , като Варна и София има доста заведения , където само и единствено изпълнители от този жанр, до като при чалгите канят/ и въртят песните на поп/рапа.

И другото - това че Пайнер правели най-добрите клипове . Пет са певиците , които си позволяват хубави клипове и то пак с екипи, които не са от фирмата им . Един Башмоушън от години правеше скандални клипове за всички от поп-а , та чак и чалгаркитр опряха до него .

Последния клип на Криско слага в малкия си джоб 90% от пайнерските клипове , снимани в мазето от всевъзможни утайки като Юнона и Татяна ,

и стигаме до звезди като Преслава , Емануела и нз си коя . Един декор ли им предосставя тая фирма ?

Ама то те ще ми стоят като гротеска в тая зала, разбираш ли? Иначе за Арена, аз бях и ме беше срам. Мангали, кифли, педали, сумати празни редове. Някой сега ще заговори за претенции от моя страна, но аз знам какви и колко хора слушаха тоя стил преди 10-15-20 години и какви сега... То както ти каза - попаджиите са по-интересни. В момента са на мода песни като "Маски долу", съвсем други са и тийн идолите с изключение на Галин от фолка - Михаела Филева и всички от Монтемюзик и не само. Нито съм сменил жанра, нито нищо, просто гледам обективно. А ти нали си наясно, че вас сега ще ви обвиняват, че плюете Пайнер, понеже Камелия се е махнала, но съм сигурен, че не го казваш заради това. Просто ти назоваваш причините, заради които Кама се махна, после я последваха и други, сега е ред и на Глория, ако не стане някакво чудо. Тя Нелина го каза миналата година - една камера за цялата фирма хахаха. Сегашните актуалки правели добри клипове хаха. Едно време Вероника и Екстра Нина с доста по-малък бюджет правеха брутални клипове - "Сълзи нечакани", "Дом Периньон", "На добър час", "Кралят на нощта", "Сериен лъжец", "Слушай ме, любов", да не говорим и за Есил и Камелия. Сега се правят скъпи клипове от 2-3 имена, ама абсолютно безидейни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...