Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тези пък, като започнат, че Емилия и Галена завиждали за всичко на Преслава. Може да й завиждат за "любовта" на малкото останали фенове, но като цяло и двете са по - напред от нея във всяко останало отношение. И двете ги пори само по една мутра, а Преслава всичките накуп, дори и тези на Емилия, Цура и т.н. Второ, и двете имат почти успехите на Преслава вече, като хонорар са близо, като песни са дори над нея, като участие също са близо. Факт е, че Преслава не влага колкото тях двете, а печели повече, но!!! тук идва момента, че Преса е на 30 и кусур години и снася 50% на Пайнера от хонорар 5 000 - 7 000 лева. Тя има само и единствено кариерата си, която умира така или иначе. Галена и Емилия си имат семейства, деца, интереси. Не се друсат защото са неудовлетворени. Галош не отиде защото може да си го позволи, тя не зависи като Преслава от тези награди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Nelina

 

Искам да поздравя "моите" наградени:

Фолклорен албум -Емилия,

Традиция и новаторство-Ивана -за "Ало,мамо",

дует-"В твоите очи"-Деси и Галена,

Преслава,Фики,Галин,Джена заслужават!

Малинки за албум-Мария,клип-Цветелина Янева и 100 кила

и още една...

Имаше много готини песни тази година-Роксана-"Петък,събота,неделя",Яница направи хитове,но...

най-важното е да имат участия,личните пристрастия са до време.

 

MAKE Up-Miss BONI хахахаах,,, разсмя ме

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Мара най-много се радвам, че си купи тази награда...Сега просто хората ще я плюят още повече...

 

Както някой беше писал по-назад, това е може би най-наглата кифла в жанра. Това същество е толкова нагло, превзето и темерутесто, че историята няма да помни такова. Беше направила цял албум с клипове по подобие на Галена, после по пример на Цура Янева "излиза" с оркестър на пълен плейбек...Просто това създание наистина няма грам съвест за каквото и да било. Кога ли и за нея ще дойде видов ден и богатите тъпкачи ще я зарежат без издръжка.

 

 

ПП А Тая Николета за коя се има? Коя изобщо е тя, че обикаля и коментира всичко и всичко..Заради такива като Николета, Мария държавата затъва...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехе, щом певица като Нелина, дето не е много-много по тия неща, така ги коментира открито, смятайте. А Андреа на чия страна е, в Инстаграм изглежда е одобрила поста на Деси Слава в подкрепа на Галена, тагнала е Ники Нанков, кво ли има предвид. От Константин още не се е чуло нищо май, на него дали наистина му пука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уж трябваше да вдигнат нивото на събитието, като ги направят с дрескод, червени килими, а те се издъниха със самите награди.

Според мен идол беше за Деси Слава, концертна сцена бяха или за Глория (направи мн.добър самостоятелен концерт) или за Деси Слава (от всички концерти на Планета, винаги беше приета най-добре, хвалена за живите си изпълнения там,а после и в ютюб нейните бяха най-гледаните). Певица не беше за Преслава, тъй като е супернелогично певицата на годината да няма нито песен, нито клип, нито албум, нито нищо, което да я прави Певица на годината. Клип също не трябваше да е този, от номинираните Една жена заслужаваше, защото фаворитът ми очудващо не беше номиниран - Не го прави. Галин е ок за идол, но Фики за певец не. Константин също можеше да претендира. Баладичната песен можеше да е негова.. Като цяло, не знам по какъв критерии се раздават. Със сигурност, не е по фенско гласуване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехе, щом певица като Нелина, дето не е много-много по тия неща, така ги коментира открито, смятайте. А Андреа на чия страна е, в Инстаграм изглежда е одобрила поста на Деси Слава в подкрепа на Галена, тагнала е Ники Нанков, кво ли има предвид. От Константин още не се е чуло нищо май, на него дали наистина му пука.

Опитва се да опровергае креативността на Галена намесвайки Николай Нанков, но нека не забравяме, че Нанков е работил и с други изпълнители като Преслава но успехът е бил 0.

Може ли Андреа да пропусне да се намеси някъде, все пак имидж трябва да се поддържа, а какво по лесно и евтино от тъп коментар в инстаграм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

като гледам списъка с наградените за всеки по нещо, да не се прибере с празни ръце вкъщи..дано не ги излъчват по тв-то... то сега ще са интриги и чудеса, но от такива като вас /масово/ които ровят и съчиняват се разпалва спора и храните жълтата преса,която ще раздухва надълго и широко всяко едно изказване

 

иначе Преслава е мега яка с тая рокля, направо ме побърква

Link to comment
Сподели в други сайтове

До втръсване! :roll1: Тия вече ташак си правят с Преслава. Ама така ще е, като в Пайнер са на тежка дрога....

 

До втръсване! Преслава пак е Певица на годината, Галена бойкотира наградитe

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нелина най-вероятно е визирала именно Ивелина Колева с това "и още една златна малинка". Като се замисля нейната награда не е по-малко скандална от тази на Петя. Точно заради сестра си Преслава вероятно не е получила друга награда. Тропнала е с крак, че иска двете да са певици на годината, след което и Митьо е "тропнал" - като искаш да сте певици, няма да ти дам друга награда."" :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 0:59 скандален поглед и помисли на ЕМА! БРУТАЛНА! Много е бясна на сестри Колеви :3fdb8960598fa63e:

 

Ема всяка година разбива с реакции - супер скандална! :1000 (33):

 

Даже колеги на мутресите се присмиват открито на купените им награди - да са им честити! Браво на Нелина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето къде е била Ивана по време на наградите...

 

Ивана, Руслан Мъйнов, Ненчо Балабанов и Васил Найденов са само част от имената, които станаха част от 25-та годишнина на Агродимекс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много дребни душички са обаче някои хора - така всеки може да си шушука във Фейсбук и Инстаграм, защо не излязат с някакво становище като са толкова "недоволни", или не вдигнат един телефон на Димитров или на Преслава да им кажат лично, това което пишат по социалните мрежи .. така като мишки - клюкарки всеки може ;)

 

А пък специално НиЛо да не се бута между шамарите - Преслава е такава звезда, каквато въпросната никога няма да стане. Тя като цяло е на принципа "известна съм с това, че съм известна". :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено ми харесва бунта срещу наградите и Преслава. Време беше да скочат всички и да си кажат, че са недоволни. Очаквам и в национален ефир да реагират, ако им стиска.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено ми харесва бунта срещу наградите и Преслава. Време беше да скочат всички и да си кажат, че са недоволни. Очаквам и в национален ефир да реагират, ако им стиска.

Разбира се, че не им стиска, защото шефа веднага ще ги смъмри, а като нищо и участията ще им резне, както беше станало с Кали, когато се изцепи при НиЛо, че Преслава спала с Фики.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не е ли така - Преса се лигави в Брадъра, снима някакви клипове за два лева като се кълчи по лежанки и прави лесбо сцени върху чували за смет и накрая става Певица на годината, а Галена се изсипа един тон пари за клипове, визии, албум, сценографии и не знам какво още и в крайна сметка кел файда, където се казва :dontknow:

 

Понякога имаш добри коментари, но този счупи тъпомера, с цел да защитиш Преслава. Галена е артист-изпълнител, обича това, което прави и го прави, защото иска да дава най-доброто на хората, които я харесват. Уважава работата си и го показва по всякакъв начин. По твоята логика, дай никой да не прави скъпи клипове или да не предлага шоу. Това че някои ги мързи да гледат и правят нещо, за да отбият номера. Е, Галена не е от тях и наистина българската публика, не съм сигурен, че заслужава този целият труд, като има такива, които я принизяват непрекъснато.

 

 

__________________

 

 

Всички си правят ПР около наградите и коментират, но на никого не му стиска да излезе в ефир и да заяви нещо съвсем открито, разбира се, освен Камелия. Чрез статуси във фейсбук е най-лесно. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понякога имаш добри коментари, но този счупи тъпомера, с цел да защитиш Преслава. Галена е артист-изпълнител, обича това, което прави и го прави, защото иска да дава най-доброто на хората, които я харесват. Уважава работата си и го показва по всякакъв начин. По твоята логика, дай никой да не прави скъпи клипове или да не предлага шоу. Това че някои ги мързи да гледат и правят нещо, за да отбият номера. Е, Галена не е от тях и наистина българската публика, не съм сигурен, че заслужава този целият труд, като има такива, които я принизяват непрекъснато.

__________________

Всички си правят ПР около наградите и коментират, но на никого не му стиска да излезе в ефир и да заяви нещо съвсем открито, разбира се, освен Камелия. Чрез статуси във фейсбук е най-лесно. :mf_surrender:

:roll1: Коментара ми беше ироничен към Преслава по-скоро, че отбива номера с аматьорски изпълнения, а накрая най-необезпокоявана си взима Певица на годината, не съм казал нещо за работата на Галена.

 

Обаче клипчето, където награждават Фики за Певец има повече дислайкове, отколкото лайкове :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Обаче клипчето, където награждават Фики за Певец има повече дислайкове, отколкото лайкове :roll1:

 

 

Фики става все по-противен на хората. Тези награди Певец и Певица, наистина носят повече негативи. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Преслава според мен трябва да скатаят поне за една седмица. Сигурен съм, че и самите вие не сте убедени в наградата на вашата любимка и в опит да я защитите си изсмуквате разни щуротии от пръстите. Само помислете колко отрезвяващо щеше да й подейства ако една година не е нито певица, нито идол, колко повече щеше да се старае за вас/нас, за да си върне наградата. Вярвам, че сте наясно, че всяко нещо си има срок на годност и колкото повече го експлоатираш, толкова той изтича по-бързо. Риалитата, в които не е участвала, все някога ще свършат, баламите, които дават пари за да й се наслаждават на плейбека също намаляват постепенно. Да, Преслава продължава да бъде харесвана, но поне хората около мен (и аз включително) я харесват все по-малко. Онова готино усещане, когато видиш любима певица от любимия жанр по националните ТВ вече го няма и е изместено от досада, че и отвращение в някои случаи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Преслава според мен трябва да скатаят поне за една седмица. Сигурен съм, че и самите вие не сте убедени в наградата на вашата любимка и в опит да я защитите си изсмуквате разни щуротии от пръстите. Само помислете колко отрезвяващо щеше да й подейства ако една година не е нито певица, нито идол, колко повече щеше да се старае за вас/нас, за да си върне наградата. Вярвам, че сте наясно, че всяко нещо си има срок на годност и колкото повече го експлоатираш, толкова той изтича по-бързо. Риалитата, в които не е участвала, все някога ще свършат, баламите, които дават пари за да й се наслаждават на плейбека също намаляват постепенно. Да, Преслава продължава да бъде харесвана, но поне хората около мен (и аз включително) я харесват все по-малко. Онова готино усещане, когато видиш любима певица от любимия жанр по националните ТВ вече го няма и е изместено от досада, че и отвращение в някои случаи.

 

Напротив, убедени са. Аз не съм видял нито един неин фен да каже, че не го е заслужила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, убедени са. Аз не съм видял нито един неин фен да каже, че не го е заслужила.

 

:3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Преслава според мен трябва да скатаят поне за една седмица. Сигурен съм, че и самите вие не сте убедени в наградата на вашата любимка и в опит да я защитите си изсмуквате разни щуротии от пръстите. Само помислете колко отрезвяващо щеше да й подейства ако една година не е нито певица, нито идол, колко повече щеше да се старае за вас/нас, за да си върне наградата. Вярвам, че сте наясно, че всяко нещо си има срок на годност и колкото повече го експлоатираш, толкова той изтича по-бързо. Риалитата, в които не е участвала, все някога ще свършат, баламите, които дават пари за да й се наслаждават на плейбека също намаляват постепенно. Да, Преслава продължава да бъде харесвана, но поне хората около мен (и аз включително) я харесват все по-малко. Онова готино усещане, когато видиш любима певица от любимия жанр по националните ТВ вече го няма и е изместено от досада, че и отвращение в някои случаи.

Напълно съм съгласен :dontknow: Ето миналата година всички много се зарадваха като стана Певица на годината, защото 2 години преди това не я беше печелила. Сега нямаше за какво да я печели отново, но .. едно на ръка, че тя напира, а и да не го прави Пайнера е на нейна страна и при равни други обстоятелства, ще избере пак нея.

 

И това бутане по предавания съвсем ще я изчерпа като образ, макар че тя винаги успява да намери положителни дивиденти, та не се знае.

 

Между другото каквото и да прави Пайнера, като цяло Певица/Идол се върти само около Галена и Преслава от години насам, което писва. Имаше шанс Джена да се намеси в надпреварата, но нещо тръгна надолу и тя. Липсва някоя нова, която да им размъти водите, тя Преслава и затова е толкова спокойна.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...