Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Нито една престижна награда на взе, само боклуци създадени за да я компенсират от които половината няма да ги има догодина.

Я пак? Музикален идол и Дует на годината не са ли престижни? Даже Идола я имат за по-престижна от Певица. Двете присъствия, които взе - на концертната сцена и в клиповете също не са за подценяване, защото тя държи на това.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Я пак? Музикален идол и Дует на годината не са ли престижни? Даже Идола я имат за по-престижна от Певица. Двете присъствия, които взе - на концертната сцена и в клиповете също не са за подценяване, защото тя държи на това.

Всичките са компенсация. Трябваше да вземе албум, дует, песен и певица. Това са реалните й награди, плюс тези които си изброил.

 

ПП: Аз не съм за Галена за певица, не ме разбирай погрешно. Тя не може да пее, затова не бих й я дал. Но по ВАШИТЕ критерии, трябваше да вземе тези награди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките са компенсация. Трябваше да вземе албум, дует, песен и певица. Това са реалните й награди, плюс тези които си изброил.

 

ПП: Аз не съм за Галена за певица, не ме разбирай погрешно. Тя не може да пее, затова не бих й я дал. Но по ВАШИТЕ критерии, трябваше да вземе тези награди.

Стара каравана - Песен?

Ти сериозно ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не е имало такова възпротивяване срещу поредното безсмислено титолуване на Преслава за "Певица на годината".

Време беше, сетиха се може би късно, но се усетиха.

 

Щом и Емилия започна да хапе, значи Наркоманката е бръкнала сериозни в раните. Десислава ясно изрази позиция, Анелия и Джена ги знаем от предни години.

 

Пропукват се нещата сериозно, в Димитровград е доста напрегнато.

А какво е виновна самата Преслава, ако хората са гласували за нея и Пайнера също иска да е тя?? Защо тя да отнася това, че хората искат нея? Аз съм убеден, че ПРеслава предпочита да не е "певица на годината" на 100% за тази година.

 

Нито една престижна награда на взе, само боклуци създадени за да я компенсират от които половината няма да ги има догодина.

Моля? Дует на годината, идол, артистично..и още2 малко ли са? И то за жена която не може да изпее 2 реда на живо...айде спрете вече да се излагате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките са компенсация. Трябваше да вземе албум, дует, песен и певица. Това са реалните й награди, плюс тези които си изброил.

 

ПП: Аз не съм за Галена за певица, не ме разбирай погрешно. Тя не може да пее, затова не бих й я дал. Но по ВАШИТЕ критерии, трябваше да вземе тези награди.

Прекаляваш.

 

Песен на годината беше или за "Генерал", или за "На тебе не отказвам"

Албум на годината е безумно да взима с тази дуетна сборка, там наградата си беше за Глория.

Дует на годината си го взе.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекаляваш.

 

Песен на годината беше или за "Генерал", или за "На тебе не отказвам"

Албум на годината е безумно да взима с тази дуетна сборка, там наградата си беше за Глория.

Дует на годината си го взе.

Не ти прекаляваш. Бутате песента на Преслава, която не е ХИТ. Просто НЕ Е, тя затова й не я пее вече. Не се чу едно подвикване за това. Галена трябваше да вземе песен с "Пантера" или "В твоите очи". Тук поне подкрепям Деса, че песента заслужаваше още нещо. За албум, можеше и Глория, но тя напуска Пайнер, не поема участия, там вече е the end, затова остава Галена. Дует й го пробутаха, за да вземе "Генерал". Но това не е драмата. Галена държи точно на три награди клип, концертна сцена и певица. Две от тях, които си бяха за нея по техните критерии не й ги дадоха. Компенсираха я с награди тип "Теди Александрова", затова й не отиде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво е виновна самата Преслава, ако хората са гласували за нея и Пайнера също иска да е тя?? Защо тя да отнася това, че хората искат нея? Аз съм убеден, че ПРеслава предпочита да не е "певица на годината" на 100% за тази година.

От години насам Пайнер не зачита гласовете на феновете. ;) Преслава не може без тази награда, миналата година в последния момент я смениха с Джена, тази година стана същата работа с Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големите награди са само певица и певец.

Тези идоли никой не ги бръсне за нищо. Колкото и от Пайнер да твърдят, че не знам си какава стойност имали, колкото и някои от вас да потдържат тази им теза, истината е, че никой не гледа сериозно на това.

 

Освен това, навсякъде по света когато публична личност/и имат дадено възражение, то те го изразяват по всички възможни начини, за да привлекат скандал и достигнат масово до хората. Кой ти тръгва да говори лично по телефони или срещи да се жалва, за да си реши проблема? Стига и вие с това мълчат и никой нищо не казвал директно на Преслава... Какво да й кажат на нея? Не разбрахте ли, че единствената цел е да се изложи на показ системата и мръсната страна на Петя? Тези неща не се правят на четери очи ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

От години насам Пайнер не зачита гласовете на феновете. ;) Преслава не може без тази награда, миналата година в последния момент я смениха с Джена, тази година стана същата работа с Галена.

Преслава умира без награда или реалити. Това я държи нея в топ, нито хитове, нито нещо кой знае какво. Тя няма клип с 10 милиона, нито 1. Няма хит на годината от поне 5 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От години насам Пайнер не зачита гласовете на феновете. ;) Преслава не може без тази награда, миналата година в последния момент я смениха с Джена, тази година стана същата работа с Галена.

А с Константин каква е драмата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ти прекаляваш. Бутате песента на Преслава, която не е ХИТ. Просто НЕ Е, тя затова й не я пее вече. Не се чу едно подвикване за това. Галена трябваше да вземе песен с "Пантера" или "В твоите очи". Тук поне подкрепям Деса, че песента заслужаваше още нещо. За албум, можеше и Глория, но тя напуска Пайнер, не поема участия, там вече е the end, затова остава Галена. Дует й го пробутаха, за да вземе "Генерал". Но това не е драмата. Галена държи точно на три награди клип, концертна сцена и певица. Две от тях, които си бяха за нея по техните критерии не й ги дадоха. Компенсираха я с награди тип "Теди Александрова", затова й не отиде.

Ако не беше хит едва ли щеше да има близо 10 милиона гледания :mf_surrender: Иначе това, че не я пее, може само да гадаем защо е така. Със сигурност една песен като "Нашето любов е" е много по-малък хит, но я пя на Наградите миналата година, така че ...

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не беше хит едва ли щеше да има близо 10 милиона гледания :mf_surrender: Иначе това, че не я пее, може само да гадаем защо е така. Със сигурност една песен като "Нашето любов е" е много по-малък хит, но я пя на Наградите миналата година, така че ...

Виж Преса заслужаваше награда за живо пеене, това не можем да го отречем, чух й изпълненията в Армеец. Нали взе й от Сигнал БГ нещо. Не й ли стига ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че за Фикрет тая година няма негативи.. :whistling: Човека си го каза-още 10 години ще я взима..

:mf_surrender:

 

Нямало негативи. Ама и ти не излизаш от измисления си свят обаче...

Тези награди разберете, че никъде, освен много дълбоко в чалга средите не се коментират, никой не го вълнуват. А те (наградите), като събитие бяха под всякаква критика. Най-големите имена в жанра не ги отразиха, лидерът в момента пък така ги игнорира, че все едно не са съществували, за какво говорим изобщо?

Аз смятам, че догодина изобщо няма да има награди, а и така би било най-добре. Просто няма къде по-надолу от това да идат, тази година достигнаха дъното...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От години насам Пайнер не зачита гласовете на феновете. ;) Преслава не може без тази награда, миналата година в последния момент я смениха с Джена, тази година стана същата работа с Галена.

 

ДОКАЖИ! Докажете всички неща които пишете...Как разбрахте, че не се зачитата гласовете? Къде го видяхте, кой го каза? Кой каза, че миналата година е била заменена с Джена? Някой да докаже...това е просто бълване на всички и предлоложения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДОКАЖИ! Докажете всички неща които пишете...Как разбрахте, че не се зачитата гласовете? Къде го видяхте, кой го каза? Кой каза, че миналата година е била заменена с Джена? Някой да докаже...това е просто бълване на всички и предлоложения.

:roll1: :roll1:

 

Видео записи от Димитровград ли трябва да ти се предоставят или разпечатка на обажданията с Димитров? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Видео записи от Димитровград ли трябва да ти се предоставят или разпечатка на обажданията с Димитров? :mf_surrender:

 

Тоя или е психично болен или е 100% някакъв човек на "Лайнер" дето иска да им лъска имиджа, ама не става. Според мен просто не си е добре, никой не е чак толкова нагъл да защитава очевидни неща така страстно по цял ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Видео записи от Димитровград ли трябва да ти се предоставят или разпечатка на обажданията с Димитров? :mf_surrender:

 

Да, видеозаписи..:) Защото аман от знаячи в тая държава..Всеки знае, всеки е чул..Ай, сиктир!

Нов Фолк даваше достъп до гласовете и който искаше можеше да брои на място, и пак всички плюеха, че били нагласени!

Как ще докажете, че хората не са гласували за Преслава тая година????!

Ако искате всяка година да се дава по азбучен ред наградата за певица за да няма обидени, ок?

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДОКАЖИ! Докажете всички неща които пишете...Как разбрахте, че не се зачитата гласовете? Къде го видяхте, кой го каза? Кой каза, че миналата година е била заменена с Джена? Някой да докаже...това е просто бълване на всички и предлоложения.

 

Абе има неща, които са обществена тайна и всички ги знаят, че са така. И за Константин няма доказателство, че е наркоман, и за Преслава няма, и за Глория няма че е била с Жоро Илиев, ама цялата държава го знае...стига глупости :)

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

200-300 души на кръст в заличка за сватби и банкети.

Скука, скука, скука и гробна тишина през цялото време.

Липса на всякаква форма на концерт

Червен килим, покрит с подвижен тунел, за да бъдат спасени звездите от "любовта" на публиката

Бутафорни водещи

Смешни получатели на награди

Простота в изказа и в маниерите

Дори журналистите ги е срам да кажат, че са били там...

 

... и накрая след 2 дни в окопите, илиза мръсната, долна и гнусна платена подлога на Пайнер, за да ни крещи:

 

- ДОКАЖИ, ДОКАЖИ, ДОКАЖИ! :roll1:

 

Абе, аланкоолу, хората вече гледаха записа бре! Кьорав ли си, че всичко видяха? Б`аси смешника, ей..... :roll1:

 

Преслава ТВ и Алисия ТВ трябва да запишат дует. :D Или да станат една телевизия, преди и двете да фалират. :D

 

Гениално! :roll1: Не се бях сетил, че след тази церемония, реално Планета ТВ си стана Преслава ТВ по същия принцип като Алисия ТВ. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствения начин за разпад на Пайнер е да напуснат имена като Галена, Преслава, Фики/Галин, Анелия, Константин...друг начин няма, колкото и да ти се иска. А и не забравяй, че през тея години Пайнер са натрупали огромно богатство, особено от силните години на чалгата преди кризата през 2008, никога не го забравяй! Въпрос на време е дали вложат средства в нови лица. :girl_witch: Никой не знае колко е богат всъщност Митака. :girl_witch:

 

Ти знаеш сигурно.

Аз вече не те мисля за работник на Пайнер, а за лунатик. ;)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе има неща, които са обществена тайна и всички ги знаят, че са така. И за Константин няма доказателство, че е наркоман, и за Преслава няма, и за Глория няма че е била с Жоро Илиев, ама цялата държава го знае...стига глупости :)

 

Аз съм човек, който мрази и не вярва на клишета..Предпочитам неща с доказателства. ;) Знаеш лафа за веднъж кажат ли, че сестра ти е....после иди обяснявай, че нямаш сестра". :)

 

Тя Джена беше любовница на Пайнера и 90% от каталога му, но никой не го доказа...

 

 

И ако реално се замислите, 90% от наградите с ГЛАСУВАНЕ (подчертавам го , защото тая на Мара не е такава) са реални! Просто прочетете категориите и печелившите и ще видите, че няма нищо толкова фрапантно. Само албума на Мара, който е даден, уж за най-много продажби, което не изключва тя сама да си е купила албумчета за 500 лева примерно и той да печели...Коя друга награда е толкова странна? има едни 10% съмнителни, но винаги е имало такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Геноцид бе геноцид, за тия мърши! Няма вече да ги вардим от критики, след като половината Пайнер си избодоха очите заради наградите. Пропадат бе, пропадат и ще пропадат още само, заради болните пристрастия на Митко Пайнера към мършата Преслава. Кама ви го каза още, през 2009 година. Плюхте някои 7 години, че не е така, какво стана днес? Къде бяха през 2009-та и къде днес? Тогава турне, концерти в големи зали, престиж и чалгата във всички медии. А днес? Сега са съмо в жълтите и то само, за да се ебават с тях. Какво повече да говорим?

 

пропаднаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Геноцид бе геноцид, за тия мърши! Няма вече да ги вардим от критики, след като половината Пайнер си избодоха очите заради наградите. Пропадат бе, пропадат и ще пропадат още само, заради болните пристрастия на Митко Пайнера към мършата Преслава. Кама ви го каза още, през 2009 година. Плюхте някои 7 години, че не е така, какво стана днес? Къде бяха през 2009-та и къде днес? Тогава турне, концерти в големи зали, престиж и чалгата във всички медии. А днес? Сега са съмо в жълтите и то само, за да се ебават с тях. Какво повече да говорим?

 

пропаднаха

 

Ами тогава спокойно можеш да спреш да ги коментираш, нали пропаднаха? :lol:

И за справка: 2009 бяха по-зле от сега.. :mf_surrender:

 

Мисля, че е време Пайнер да извадят парите от банковите сметки и да наврат в миша дупка злобарите. :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дойдоха хубави времена за хейт по Пайнер. Просто ми се разкриха и няма как да ги пропусна. Ще ви кажа и още нещо. Медиите много лесно подхващат темта за пропадането. А Пайнер им дадоха прекрасна възможност. Не всички медии са на Пеевски, за да ги пази. Най-готиното обаче е, че никой не може и няма да посмее да ги величае. Те вече не са фактор, а медиите обичат само силните на деня. Пайнер баха силни, много силни, ама във времената, когато поколението на Глория, Ивана и Камелия бяха звездите на фирмата. Когато смазваха всички с тиражи на касети и дискове. Когато първи опитваха новите неща в технолигиите. Днес във времената на Преслава се стигна до.... кривата круша. Митака бе предупреден много пъти от Кама. Днес може да се сърди само на себе си....

 

Четвърти закон на Фокс за чалгата:

 

Пайнер никога не вадят белите пари, дори да настъпят черни дни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...