Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

И най-тъпото знаете ли кое е? Че Джулия стана дебют .. а трябваше Крисия Д.

Това никой не го отрази..Но като цяло наградите беше най-зле тази година.Даже никой не се интересува от тях и никой не ги коментира,освен тук форума и няколко жълти сайтове за новини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И най-тъпото знаете ли кое е? Че Джулия стана дебют .. а трябваше Крисия Д.

Това никой не го отрази..Но като цяло наградите беше най-зле тази година.Даже никой не се интересува от тях и никой не ги коментира,освен тук форума и няколко жълти сайтове за новини.

Крисия дебютира 2014 :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

И най-тъпото знаете ли кое е? Че Джулия стана дебют .. а трябваше Крисия Д.

Това никой не го отрази..Но като цяло наградите беше най-зле тази година.Даже никой не се интересува от тях и никой не ги коментира,освен тук форума и няколко жълти сайтове за новини.

Крисия беше номинирана миналата годиан, пффф - информирайте се малко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обясни ми, сериозно те питам, как виждаш развитието на нещата плод на някакви свръхестествени намеси под действието на Камелия, а не на тъпите мениджърски решения на "Пайнер" години наред? Ако не дадеш аргументиран отговор и продължаваш да поддържаш тази теза, чак и обиждаме невинна жена, която даже направи усилия да закрепи тежестта на тази церемония (речта за връщането на титлите "Певец" и "Певица" на годината, която добре, че беше чута), не знам как да определя нивото ти на възприятие.

 

 

Кама ги кълне още от Нов фолк.Факт

 

Това ли е сериозно или аргументи? Коментарите ти от няколко думи, последвани от факт, приличат на някой чужденец, който не знае достатъчно български, за да се изрази. Или си аргументирате глупостите, или не ги пишете, докъде се стигна, за да има оправдания за тъпите ходове на тая фирма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Деса много се покриха след наградите. Нали щеше да спечели много неща заради силната си година? Накрая взе точно каквото трябваше...благодарение на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

 

 

 

 

Нагла безсрамна вещица, ама не мога да и се сърдя. Виж как играе, лисичката...

Никога не е изглеждала по-добре! Добре и се отразява копирането на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Злобната Кама сигурно доста клетви е хвърлила.Циганка чипровска мръсна.

 

 

Кама ги кълне още от Нов фолк.Факт

 

Значи е някаква преродена Ванга, Джуна, Нострадамус и т.н. щом каквото каже за тази чалга, то се случва обезателно. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе няма кво да ти обяснявам.Да ходи да ти обясни Сашко как Деса имала лоша енергия.

 

Еми и това са пълни глупости, да. Причините са си в "Пайнер" и толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Toва са едни от най-интересните награди за нас, хората във форума. Просто е мн яко всичко - пълен резил! Масово извън форума никой дори не подозира, че са се състояли такива награди.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Олеле награждаването и речта, особено речта, на Преслава са трагични!

Всяка дума коята изтропа от тоя микрофон е от нелепа по-нелепа. :helpsmilie:

Не знам въобще как са го качили това клипче. Адски срамно е да го гледа човек.

Какви изцепки само... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Олеле награждаването и речта, особено речта, на Преслава са трагични!

Всяка дума коята изтропа от тоя микрофон е от нелепа по-нелепа. :helpsmilie:

Не знам въобще как са го качили това клипче. Адски срамно е да го гледа човек.

Какви изцепки само... :mf_surrender:

Какво толкова има? Ако трябва да сме честни е най-адекватната реч от всички :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария пък и тя по-нелепи изкази не можа да каже. С цялата си наглост... :gun_bandana:

 

Пък и "Кости Ионита от съседна Гърция" е поредния й бисер.

 

Олелееее умряф!!! :roll1:

Мария: "И последно искам да благодаря за албума на моето семейство, който ми позволи да имам тоя лукс! :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво толкова има? Ако трябва да сме честни е най-адекватната реч от всички :mf_surrender:

 

Не знам, беше първото клипче и за това него си пуснах. Но нека да сме честни, речта е нелепа. Изобщо не си прави труда да скромничи, както би подобавало при наглостта й. Нито пък си прави труда да скрие, че наградата е била нагласена.

Абе като цяло ужасно изказване. Срамно и то много.

Сега гледам останалите, и тях ще коментирам. Но на Преслава, след като прочетат коментарите тук, го очаквайте едитирано и качено от ново, защото е много срамно изказването й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратително е клипчето на Преслава, Катя и Здравко. Мале. как я харесвах онази Петя допреди няколко години, нищо не е останало от нея, от Брадъра насам съвсем не мога да я гледам. Хем ме е яд на нея, хем ми е жал, скоро ще се опомни вероятно, но ще е късно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...