Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Хайде като са тръгнали да увеличават бройката, да сложат и "Не го прави" при Клип. :D

Галена разбива с тези 12 номинации. Тотална лидерка!

 

 

Сега какво, недоволните звънят, за да им номинират нещо, че да не са капо? :hahaha: Цирк "Пайнер" не спира да забавлява! :roll1:

 

Прочетох много добро предложение преди малко в Сигнал. Догодина най-добре наградите да са в "Кошарите".... и пак да го пишат престижно! :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Това вече наистина е сеир... И сега какво- хората, които вече са гласували за други изпълнители, изпускат шанса да подкрепят някой от новодобавените? :hahaha:

Дано поне концертът да го направят на ниво, от посочените снимки от Златните Глобуси се вижда, че размерът на залата не е от значение ако всичко е направено както трябва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това вече наистина е сеир... И сега какво- хората, които вече са гласували за други изпълнители, изпускат шанса да подкрепят някой от новодобавените? :hahaha:

Дано поне концертът да го направят на ниво, от посочените снимки от Златните Глобуси се вижда, че размерът на залата не е от значение ако всичко е направено както трябва.

 

Приятелю, размерът винаги има значение. Слушай чича си Фокс..... :1000 (29): Проблемът е, че на Пайнер размерът доста е спаднал, ама наистина. :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм очаквал, че Не го прави ще вземе Клип на годината, ама дори и номинация да не получи... На дали е от липса на гласове. Дано поне В твоите очи вземе клип!

 

Това от 6 да станат 8 в някои категории е много циркаджийско.

 

За мен решението да бъдат наградите в малка зала е взето , за да могат да се раздават така наградите, както му се иска на Митака, без феновете на Пресли да реагират. Така най накрая ще си манипулира без проблем хората пред екраните и медиите. Едни и същи имена бутали...

 

 

не че някой се инетесува от наградите освен самите певчаки...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ще има вход или покани?

Все пак залата на хотела събира от 500 до 1800 души.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ще има вход или покани?

Все пак залата на хотела събира от 500 до 1800 души.

 

Роско, разгледай им залата в сайта на хотела. Тези награди ще бъдат нещо като по-голяма сватба с около 500 души с покани. Ще викнат полегнали медии да ги напоят, нахранят и готово. Целта е да има червен килим, банкетни маси, цветя и кристални чаши, а куклите да се облекат така, все едно са на "Оскарите". На никой не му пука за концерта. Това вече не е за плебса, а само за избрани. Поне като нема публика за концерти, да си направят церемония, като в Холивуд. Ама са забравили, че това не са кино награди, а музикални и трябва да има нещо като концерт. Само си представи маанетата и кючеците като загърмят какво ще пишат медиите на другия ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добавили ми Емануела за идол.... какъв идол е Емануела, може ли някой да ми обясни?????

Така и не разбраха, че в тия категории трябва да са големите имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роско, разгледай им залата в сайта на хотела. Тези награди ще бъдат нещо като по-голяма сватба с около 500 души с покани. Ще викнат полегнали медии да ги напоят, нахранят и готово. Целта е да има червен килим, банкетни маси, цветя и кристални чаши, а куклите да се облекат така, все едно са на "Оскарите". На никой не му пука за концерта. Това вече не е за плебса, а само за избрани. Поне като нема публика за концерти, да си направят церемония, като в Холивуд. Ама са забравили, че това не са кино награди, а музикални и трябва да има нещо като концерт. Само си представи маанетата и кючеците като загърмят какво ще пишат медиите на другия ден.

 

Ще има концерт и публика . ;) :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще има концерт и публика . ;) :happyppl:

 

ще има...макари... (без цензура) :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Нищо не става вече от тия награди - да спрат да ги раздават изобщо - само се излагат... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам каква е тая зала, но е крайно време да бъде нещо официално и изтупано! Беше голям смях с тия мангали в НДК, който крещеха по време на наградите...

 

Аз ви казах, че идва време на промени....

 

След най-добрия РД на Планета през декември, чакаме ли най-добрите награди??1 :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер, че ще е в тази зала и много тъпо, че няма да има публика (от фенове). Ясно е, че това е медийно събитие, но феновете чакат с месеци да дойде, за да има концерт и т.н. И извендъж - нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много сте сладки поклонниците на Пайнер. Само вие можете да наречете "нещо официално и изтупано" банкетче в зала в хотел при положение, че очевидно в никоя нормална зала не разрешават чалга концерти/церемонии по разпределяне на фирмени статуетки.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да не забравяме, че през 2007г. бяха сложили "Завинаги" и в Песен, и в Дует, защото била хит от особено значение за българската музика като цяло. След роптаене написаха, че двойната номинация е техническа грешка и сложиха "Единствен ти" за Песен. :1000 (29):

 

Така че е напълно възможно в следващите две седмици номинираните за Певиц и Певица да се сменят непрестанно.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много сте сладки поклонниците на Пайнер. Само вие можете да наречете "нещо официално и изтупано" банкетче в зала в хотел при положение, че очевидно в никоя нормална зала не разрешават чалга концерти/церемонии по разпределяне на фирмени статуетки.

И защо да е очевидно такова нещо??? Никоя зала няма да откаже парите на Пайнера. Стратегичски решението за такъв тип концерт е, за да направят традиция концерта декември в Арена Армеец. Колкото по малко концерта през годината, тоокова по значим ще е този в Арената. До 2-3 години ще са постигнали максимален успех и там. Като си бях в Шуемн пио празниците много хора бяха впечатлени от това че чалгаджийките са пяли на живо с бенд - мернали го на НГ.

 

 

Аз не съм поклонник на Пайнер. Ама няколко човека твърдите безумни неща. Никоя зала не е отказала на Пайнер. Има достатъчно стратегия в това решение.

 

Освен, че няма да има 2 концерта за 2-3 месеца, няма и определена агитка да надделява и Пайнер ще имат контрол и върху това. Баба ви кама не ви ли каза че Митко искал да има контрол над вичко. След освиркванията последнтие години, това е най доброто решение.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що за глупост "Не им разрешават"? Те нали си плащат наем на зала, кой бяга от пари?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Що за глупост "Не им разрешават"? Те нали си плащат наем на зала, кой бяга от пари?

Интриги пълни. И аз това питам в поста преди теб. Това да не е лудия кмет в Пловдив. Някой има ли черн0 на бяло отказите наНДК, зимния дворец и универисада, че говорите такива простории.

 

Утре искате ли да ще звънна в НДК да разпитам като ПР на чалгаджийка как седят нещата със залите и ще ви кача записа тука да ви унижавам

 

Няколко индивида са готови на всичко за да открият крах във всяко решение и действие от страна на Пайнер.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо като "да не им разрешават"! Плаща се наем и всичко е до тук.Както имаше концерт на Глория преди няколко месеца, това доказва, че всичко за НДК е измислица. Пайнер можеха да си направят РД и награди пак там. После пак щяхте да реветеее амааа все едно и също/няма ли промянааааа :1000 (24): Сега пък защо не било в НДК...Наистина тук са е трагедия... :lol: Нали искахте бендове, живо пеене, други зали? Сега какво? Или няма какво да измислим вече..

 

И в Лас Вегас да го направят, ще кажете, че не е добре измислено.. :lol:

 

 

Коя друга муз.компания има по-мащабни награди в България??

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо да е очевидно такова нещо??? Никоя зала няма да откаже парите на Пайнера. Стратегичски решението за такъв тип концерт е, за да направят традиция концерта декември в Арена Армеец. Колкото по малко концерта през годината, тоокова по значим ще е този в Арената. До 2-3 години ще са постигнали максимален успех и там. Като си бях в Шуемн пио празниците много хора бяха впечатлени от това че чалгаджийките са пяли на живо с бенд - мернали го на НГ.

Аз не съм поклонник на Пайнер. Ама няколко човека твърдите безумни неща. Никоя зала не е отказала на Пайнер. Има достатъчно стратегия в това решение.

 

Освен, че няма да има 2 концерта за 2-3 месеца, няма и определена агитка да надделява и Пайнер ще имат контрол и върху това. Баба ви кама не ви ли каза че Митко искал да има контрол над вичко. След освиркванията последнтие години, това е най доброто решение.

Сега пък било стратегическо да има само един концерт годишно в Армеец - щял да има по-голяма тежест... :3fdb8960598fa63e: И нагласените награди няма да са проблем като се връчват в мазе сигурно?!

 

Виж, на мен ми е все тая - слушам си чалга, ходя си по дискотеки, но няма какво да си кривя душата - поп фолкът не привлича масов интерес на по-малко от две-три големи в някой клуб или кръчма.

 

пс: Прав си, че все ще се намери някой да вземе парите на Пайнера, но след последният концерт дали на него му се харчат, особено като 100% няма да ги избие???

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега пък било стратегическо да има само един концерт годишно в Армеец - щял да има по-голяма тежест... :3fdb8960598fa63e: И нагласените награди няма да са проблем като се връчват в мазе сигурно?!

 

Виж, на мен ми е все тая - слушам си чалга, ходя си по дискотеки, но няма какво да си кривя душата - поп фолкът не привлича масов интерес на по-малко от две-три големи в някой клуб или кръчма.

 

пс: Прав си, че все ще се намери някой да вземе парите на Пайнера, но след последният концерт дали на него му се харчат, особено като 100% няма да ги избие???

че в НДК да не ги е избивал години наред. всичко е било за престиж

 

разбира се, че кгоато едно нещо е по рядко, то започва да има повече интерес и повече да тежи. аз съм убеден, че градивно концертите в Арена ще бъдат все по-пълни и силни, но ще видиме в края на тази година дали съм прав.

 

Както казах когато наградите са с 1000 покани на вътрешни хора, няма да има и освирквания. Пайнера винаги си е правил каквото си иска с феновете 0 луже, маже, манипулира. Десовите го знаем от 2003. чалгата още от 2008 не буди масов интерес и музиката им предимно забавлява. Те сами са си виновни

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо като "да не им разрешават"! Плаща се наем и всичко е до тук.Както имаше концерт на Глория преди няколко месеца, това доказва, че всичко за НДК е измислица. Пайнер можеха да си направят РД и награди пак там. После пак щяхте да реветеее амааа все едно и също/няма ли промянааааа :1000 (24): Сега пък защо не било в НДК...Наистина тук са е трагедия... :lol: Нали искахте бендове, живо пеене, други зали? Сега какво? Или няма какво да измислим вече..

 

И в Лас Вегас да го направят, ще кажете, че не е добре измислено.. :lol:

Коя друга муз.компания има по-мащабни награди в България??

 

А що не си ги направиха пак там, защо бягат от продажба на билети, от публика и от масов интерес? Нали казвате "Кой бяга от пари" - ок, НДК не бяга, но Пайнер ли бягат от пари? Можели, ама решиха в хотел да са... Ара номер 2. Догодина в дискотека, и накрая историята с "Нов фолк".

 

И какво ще рече мащабни награди - мога да ти кажа, че по света няма такива монополистки награди. Все едно Алисия, Азис и Стораро и други от жанра не заслужават награда. Бъркаш нещо значението на думата "мащаб". Едно време наградите на Бойко Брайков, едва ли знаеш кой е, можеше да се нарекат "мащабни".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо като "да не им разрешават"! Плаща се наем и всичко е до тук.Както имаше концерт на Глория преди няколко месеца, това доказва, че всичко за НДК е измислица. Пайнер можеха да си направят РД и награди пак там. После пак щяхте да реветеее амааа все едно и също/няма ли промянааааа :1000 (24): Сега пък защо не било в НДК...Наистина тук са е трагедия... :lol: Нали искахте бендове, живо пеене, други зали? Сега какво? Или няма какво да измислим вече..

 

И в Лас Вегас да го направят, ще кажете, че не е добре измислено.. :lol:

Коя друга муз.компания има по-мащабни награди в България??

На Глория Боршош ѝ разреши, защото е Глория - има разлика. Да пробва някоя актуалка да има реномето на Глория, и на нея ще разрешат. Но тях ги е шубе един концерт солов да направят, ти говориш за Глория.

Наградите на Планета никога не са били обективни, което е най-важното, така че все тая къде ще бъдат проведени. Догодина сигурно ще са в миша дупка и някои пак ще ръкопляскат. Предполагам с какъв контингент ще се напълни коктейлната заличка, определено няма да ида. Идеално ще е всъщност за пайнерци - зала за дефилета, те друго и без това не правят. То където стъпнат, след тях трева не никне. Не виждам причина да ги защитаваш. Изритаха си най-добрите изпълнители, залагат на най-големите некадърници и раздават награди на сляпо и по интереси. Скучни са, където и да си правят церемониите. Изчерпани са. Докажи обратното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А що не си ги направиха пак там, защо бягат от продажба на билети, от публика и от масов интерес? Нали казвате "Кой бяга от пари" - ок, НДК не бяга, но Пайнер ли бягат от пари? Можели, ама решиха в хотел да са... Ара номер 2. Догодина в дискотека, и накрая историята с "Нов фолк".

 

И какво ще рече мащабни награди - мога да ти кажа, че по света няма такива монополистки награди. Все едно Алисия, Азис и Стораро и други от жанра не заслужават награда. Бъркаш нещо значението на думата "мащаб". Едно време наградите на Бойко Брайков, едва ли знаеш кой е, можеше да се нарекат "мащабни".

 

 

НДК никога не е била празна, така че едвали от това се притесняват и то в периода в който направиха концерт в Арена.. :mf_surrender: Пък и наистина на награди беше малко тъпо, през половината време се говори, а хората искат музика и пеене...

 

И да 10000 пъти съм го написал, тая музика се консумира по клубове, партита, в къщи и т,н, не по концерти. Това е факт! Хубаво, лошо, това е. За Пайнер е все 200 дали ще спечелят от концерт, те се правят само за имидж и реклама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...