Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Преговарят с Кемпински, но им е малко сосно да платят, засега това са слуховете. Ще видим, забележи - гала вечеря, без публика, за да не стават "инциденти".

Ако решат могат да обединят 3 те зали на хотела и да се съберат малко над 1 000 души.

И пак ще стане парти. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не знаех, че Женя Маратонката и скочубрата от Звездно са журналистки.

Истински журналист няма да стъпи на тоя бардак.

Е, айде сега, глупости. Със сигурност ще има представители на телевизии и сайтове, най-малкото после да си запълват 2-3 седмици предаванията с репортажи от наградите.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях на тоя концерт, над 30 000 имаше ! Наистина първите им 3 турнета са връх , който не са стигнали и до днес . Камо ли гова смешно концертЧе в Арена с 6000 души посещаемост , на половина с покани и пак празна .

 

:lol: Кое е връх? Плейбека и това, че всички си отварят устата като жаби? Различното е публиката и нормално като е правено за първи път и то в други години! И разбира се, че сега са МНОГО по-добри концертите, къде се сравнява чист плейбек, никакво шоу, танци, с бенд и живо пеене, балети и т,н

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преговарят с Кемпински, но им е малко сосно да платят, засега това са слуховете. Ще видим, забележи - гала вечеря, без публика, за да не стават "инциденти".

 

Явно само ти имаш някаква реална изпреварваща информация от тази, която достига до мен, след като се случиха обявените от теб миналата година чистки в персонала на Пайнер и ТВ Планета, както и другата, че в Планета Пайнер клубовете пеят на 50-60%

от хонорарите. След като най-после медиите се престрашиха да напишат, че във ведомствените клубове Преслава е на 4500, в това вече няма съмнение и ти получаваш + от мен в профила за това нещо. :1000 (30):

 

Иначе президентският апартамент на Ветко и Маринела е голям. Могат да се сместят, след като там се събра екипа на "Неповторим". :whistling:

 

Смятайте какво мазало е тази година с наградите щом ще ги правят при закрита врата :lol:

 

Не ми се мисли колко анкети ще направя тук, ако това стане факт. :hahaha: Дано не е истина, че има вероятност да се развихря. :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно само ти имаш някаква реална изпреварваща информация от тази, която достига до мен, след като се случиха обявените от теб миналата година чистки в персонала на Пайнер и ТВ Планета, както и другата, че в Планета Пайнер клубовете пеят на 50-60%

от хонорарите. След като най-после медиите се престрашиха да напишат, че във ведомствените клубове Преслава е на 4500, в това вече няма съмнение и ти получаваш + от мен в профила за това нещо. :1000 (30):

 

Иначе президентският апартамент на Ветко и Маринела е голям. Могат да се сместят, след като там се събра екипа на "Неповторим". :whistling:

Не ми се мисли колко анкети ще направя тук, ако това стане факт. :hahaha: Дано не е истина, че има вероятност да се развихря. :cheers:

Фоксе ако съдим по жълтите медии и ако им вярваме значи твоята с последното си участие напълно е залязла за това по-добре не си прави труда да свалиш Преслава от трона понеже си безполезен , а и много добре знаеш ,че никой във форума не ти вярва повече след като са те хванали не един път в лъжа , а няколко пъти и пак продължаваш с жалките си опити!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе ако съдим по жълтите медии и ако им вярваме значи твоята с последното си участие напълно е залязла за това по-добре не си прави труда да свалиш Преслава от трона понеже си безполезен , а и много добре знаеш ,че никой във форума не ти вярва повече след като са те хванали не един път в лъжа , а няколко пъти и пак продължаваш с жалките си опити!

:roll1: Е ти не знаеш ли, че Преслава според него залязва по 3 пъти в годината и Пайнер фалират 1 път във всяка година? :roll1:

 

Между другото ще бъде интересно наградите да са на различно място..Да не е просто поредния концерт, да е една идея по-официално, по-лъскаво..

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: Е ти не знаеш ли, че Преслава според него залязва по 3 пъти в годината и Пайнер фалират 1 път във всяка година? :roll1:

 

Между другото ще бъде интересно наградите да са на различно място..Да не е просто поредния концерт, да е една идея по-официално, по-лъскаво..

Ама аз се чудя от толко време следя този сайт защо изобщо го отразявате , не виждате ли,че го боли за неговата любимка , понеже никой не я отразява , даже хората си мислят , че е спряла кариерата си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе ако съдим по жълтите медии и ако им вярваме значи твоята с последното си участие напълно е залязла за това по-добре не си прави труда да свалиш Преслава от трона понеже си безполезен , а и много добре знаеш ,че никой във форума не ти вярва повече след като са те хванали не един път в лъжа , а няколко пъти и пак продължаваш с жалките си опити!

 

Няма проблем, Кама имаше и други участия, след това и блъфът не мина. Но този, за хонорара на Преслава (с отстъпките) си остава меродавен. Дерзай....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма проблем, Кама имаше и други участия, след това и блъфът не мина. Но този, за хонорара на Преслава (с отстъпките) си остава меродавен. Дерзай....

Хахаха смешен си с тези напъни , ако си мислиш ,че те отразява някой грешиш! Съжалявам много дори Ани Хоанг е по актуална от твойта , но точно този факт те боли...!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха смешен си с тези напъни , ако си мислиш ,че те отразява някой грешиш! Съжалявам много дори Ани Хоанг е по актуална от твойта , но точно този факт те боли...!

 

Нама как певица като Ани Хоанг с 30 000 приход за 2015-та, да се сравнява с такава, която има над 700 000, като Камелия. Тава са различни планети....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха смешен си с тези напъни , ако си мислиш ,че те отразява някой грешиш! Съжалявам много дори Ани Хоанг е по актуална от твойта , но точно този факт те боли...!

ХАХАХАХАХАХАА ДОРИ ХОРАТА С 20 ПОСТА ВИ СЕ ПРИСМИВАТ ! :roll1:

 

Нама как певица като Ани Хоанг с 30 000 приход за 2015-та, да се сравнява с такава, която има над 700 000, като Камелия. Тава са различни планети....

 

Вижда ме го приходи, 30 000 гледания на клип..голямата звезда. Андреа я смачка като хлебарка. И Кама ако имаше 700 к да беше направила видео и клип по-скъпи от 100 лева... :roll1:

 

Темата е за НАГРАДИТЕ, нещо което никога не е имала/не е заслужила и няма да видя треторазрядна чалгарка като Кама..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно само ти имаш някаква реална изпреварваща информация от тази, която достига до мен, след като се случиха обявените от теб миналата година чистки в персонала на Пайнер и ТВ Планета, както и другата, че в Планета Пайнер клубовете пеят на 50-60%

от хонорарите. След като най-после медиите се престрашиха да напишат, че във ведомствените клубове Преслава е на 4500, в това вече няма съмнение и ти получаваш + от мен в профила за това нещо. :1000 (30):

 

Иначе президентският апартамент на Ветко и Маринела е голям. Могат да се сместят, след като там се събра екипа на "Неповторим". :whistling:

Не ми се мисли колко анкети ще направя тук, ако това стане факт. :hahaha: Дано не е истина, че има вероятност да се развихря. :cheers:

Meрси, но не съм само аз, и SG го знае, но не смееше да го споделя. Още не е официално иначе и това на Галена го знаеше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

o05pv4.jpg

 

"Пясъчни кули" след близо 8 месеца от излизането му е на 2ро място по продажби за Януари`16!

Албум на 2015та!!!

 

 

Сигурно със 100 продажби за годината... бахти албумът на годината!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно със 100 продажби за годината... бахти албумът на годината!!!

 

С минимум две нули още! Албумът се тиражира доста по успешно цяла година от дуетния провал на Галена! Най малко всички на концерта, които бяха са го купили и поне още минимум 5 пъти по толкова! Ти някога мислиш ли преди да изсереш глупостите си, доста често ти чета безмозъчните подхвърляни - вземи се свести малко вече, не си малкото момиче на мама и тате! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно със 100 продажби за годината... бахти албумът на годината!!!

 

Ами то по тази твоя тъпа логика останалите албуми тогава са с по 5-6 бройки продадени за годината...

Това е официално инфо за най-продавани албуми! На Глория албума е най-продаваният дори и да не си съгласен! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

С минимум две нули още! Албумът се тиражира доста по успешно цяла година от дуетния провал на Галена! Най малко всички на концерта, които бяха са го купили и поне още минимум 5 пъти по толкова! Ти някога мислиш ли преди да изсереш глупостите си, доста често ти чета безмозъчните подхвърляни - вземи се свести малко вече, не си малкото момиче на мама и тате! :3fdb8960598fa63e:

 

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Да, мининимум с 20 нули. Отдавна не се продават повече от 1000 броя. Последният продаван чалга албум беше на Преса през 2007ма или 2008ма. ТОй стана даже платинен. Тогава беше продал 10к.

 

Няма лошо да се хвалите с Гло, ама чак да го пишете голямо постижение :wallbash: Тука Фоксича се мъчеше да ни убеди, че Кама била продала 50к от "Еротика" ама той твърдеше, че бил разпродаден, а още виси по щандовете. И ако беше продаден от 50к, много хора щяха да си го имат в раклата. Не съм чул нито един човек да притежава копие. :mf_surrender: А да не говорим за смешните цени - на разпродажба от 2лв щото иначе си седят по щандовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Да, мининимум с 20 нули. Отдавна не се продават повече от 1000 броя. Последният продаван чалга албум беше на Преса през 2007ма или 2008ма. ТОй стана даже платинен. Тогава беше продал 10к.

 

Няма лошо да се хвалите с Гло, ама чак да го пишете голямо постижение :wallbash: Тука Фоксича се мъчеше да ни убеди, че Кама била продала 50к от "Еротика" ама той твърдеше, че бил разпродаден, а още виси по щандовете. И ако беше продаден от 50к, много хора щяха да си го имат в раклата. Не съм чул нито един човек да притежава копие. :mf_surrender: А да не говорим за смешните цени - на разпродажба от 2лв щото иначе си седят по щандовете.

 

Само ти говориш в цифри и то ей така съчинено, а аз просто давам факти чрез месечните класации за продажби, които Пайнер пускат в сайта си и там в тези класации "Пясъчни кули" е най-продаваният албум!

До тук само глупости дрънкаш като прибавим и "платинения" според теб албум на Преслава, който всъщност е златен. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само ти говориш в цифри и то ей така съчинено, а аз просто давам факти чрез месечните класации за продажби, които Пайнер пускат в сайта си и там в тези класации "Пясъчни кули" е най-продаваният албум!

До тук само глупости дрънкаш като прибавим и "платинения" според теб албум на Преслава, който всъщност е златен. ;)

 

Кое точно е глупост? Това, че не можеш да приемеш, че никой не прави продажби на албуми в днешни дни... какво да направя като ти е много тежко да го приемеш?

Златен, платинен - разбра какво имам предвид. Да, на първо място е албумът на Гло. Просто казвам, че се радваш на 1000 копия, които се сещай, че е населението на едно малко по-голямо българско село. А конкуренцията е толкова слаба, че нямам думи. И все пак в едно съм съгласен, че голямата №1 - Жалка не може да изпревари Гло. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Meрси, но не съм само аз, и SG го знае, но не смееше да го споделя. Още не е официално иначе и това на Галена го знаеше.

 

Ако това излезе вярно, значи чалгата се превръща от музика на народа, в бутик за избрани олигарси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:lol: Кое е връх? Плейбека и това, че всички си отварят устата като жаби? Различното е публиката и нормално като е правено за първи път и то в други години! И разбира се, че сега са МНОГО по-добри концертите, къде се сравнява чист плейбек, никакво шоу, танци, с бенд и живо пеене, балети и т,н

Ти нормален ли си ? 2006 бяха с по 20 минутен микс НА ЖИВО . Всяка . Набий си го в кухата лейка , че Пайнер са на доизживяване последните години . То не бяха гонения , то не бяха празни зали , то не бяха покани безплатни , не бяха сваляния на хонорари . Стига се пъна да ни доказваш колко с велики , как не се усещаш че те вземат за мезе и пишлеметата в тоя форум .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...