Jump to content



Big Brother All Stars 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 443
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

 

Припомняме ли си стари хитове на Деси Слава, след като я видяхме да плаче в национален ефир?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Борислав затъва все повече... Дано излезе в понеделник.

Деса очевидно разчита на финал и победа. Яко се жегна от това, че някой си е позволил да не я спряга за победител... Хахах

Поне стана ясно, че новата песен и клип ще имат премиера в Брадъра. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса очевидно разчита на финал и победа. Яко се жегна от това, че някой си е позволил да не я спряга за победител... Хахах

Поне стана ясно, че новата песен и клип ще имат премиера в Брадъра. :)

По договор е тя :3fdb8960598fa63e:

Ама да видим :whistling:

По-важното е дали обърнахте внимание на това, което каза последната година и свиването на юмрука :mf_surrender:

И аз ще я трепа, че само яде и пуши...а вече и пие :mf_surrender: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси ми хареса днес как се скара на Борислав и го постави на мястото му. Тя се изнерви, защото г-н никой се сложи пред всички. Не конкретно за себе си. Тя е единствения сребърен медалист в това шоу от предишните участници. В този смисъл е смешно да си правят класации без нейното участие

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси ми хареса днес как се скара на Борислав и го постави на мястото му. Тя се изнерви, защото г-н никой се сложи пред всички. Не конкретно за себе си. Тя е единствения сребърен медалист в това шоу от предишните участници. В този смисъл е смешно да си правят класации без нейното участие
какъв сребърен медалист е при условие, че до последно тя водеше във вота и след предаването в куп анкети спечели...чист победител си беше тогава.

Сега не е важно дали ще победи или не, направи си още по-добра реклама и след толкова години вече си личи разликата в мисленето и израстването й като човек, което е напълно достатъчно.

Деса

Джаверович

Евгени

дори Червенкова са ми фаворитите

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че сюжетът със Зарко изглежда притихнал, тази седмица тотално я измъчиха Деската. Виждам, че вече е по-ведра и усмихната, което е добре. Чакам с нетърпение да презентират клипа!

Вече не съм сигурен кой ще спечели, голяма мешавица се получи напоследък. Ако не е Деси, навярно ще е Джаферович. Струва ми се, че и Евгени се гласи за победа, най-вече след като обяви, че ще даде парите за благотворителност.

Аз съм си за Деси- мисля, че страшно много хора й симпатизират и е напълно достойна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да е по-тъпо от това да спечели Евгени Минчев. Човек, който не съм видял досега да блесва по друг начин, освен да плюе другите и да ги наранява. Истини говорил, путки майни говорил. И какво като е истина? Това значи ли, че задължително трябва да се натяква, че да се почувства другия зле? Може нещо аз да знам, че е истина, другия да знае, че е истина, трети хора да знаят, че е истина, но като знам, че това ще го нарани, за какво да му го повтарям?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евгени е много странен и трудно разгадаем типаж. Както може да е най-големият дразнител, така в следващият момент може да изглежда като лидер, да се изказва премерено и изискано и да изглежда най-начетен и интелигентен. Аз лично не го харесвам особено, но на моменти мисленето му не е никак зле. А и смятам, че беше искрен докато подкрепяше Деси по време на ревливата сапунка със Зарко. И все пак не става за победител, трябва да е или Деси, или Джаферович. И най-вече Деси!

 

Между другото, защо никой не коментира невероятно шокиращото разкритие, че Ваня Червенкова е влюбена в Десислава? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евгени е много обигран. Никой в къщата няма сила да му се противопостави. Може би само В.Ч., заради която излезе от ситуация в първия конфликт с Боби.

Евгени много добре борави с иронията и думите си. И колкото и да е краен знае какво да каже и направи, за да му пълзят всички...

Честно казано този сезон виждам само Евгени и Деса като играчи... всичко се върти около тях.

Деса с мелодрамите си...

Евгени върти интригите около Борислав и противната Соня. Другите само съществуват в къщата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джафера наистина с нищо не блесна и не се отличи, не виждам защо трябва да печели. Аз по - скоро съм за Евгени или Деса.

Соня ми става все по - противна, просто ми е неприятно да я гледам. Това за Ваня, че е влюбен в Десислава си беше чиста провокация ... дори и да е влюбен, нека той сам да й признае, тя за какво трябва да се меси където не трябва?

Борислав пък .. за съжаление определенията на Червенкова за него, че е мижитурка и жиголо отговарят на 100% на това, което той показва. Сближи се с Йоана (но нея бързо я издухаха) и Соня само за да не е сам, а в коалиция с някой 'да се подкрепят' или по - точно него да го подкрепят, понеже както се видя на Борислав не може да му се има доверие. Аз съм твърдо убедена, че той навън не би погледнал Соня за нищо на света, а тук я омайва, че имала добра енергия и не знам си какво. Не би се занимавал с бабичка като нея, освен ако тя не си плати за услугите му ... а цената едва ли ще е много висока. Линията, която се опита да прокара, че Джаферович е чужденец и не трябвад а печели за нищо на света беше тъпа и не му се получи. Мега лицемерно беше след това да го номинира за победител и да се мазни, като той от дъното на душата си искаше да се самономинира, но сигурно не е искал да изглежда алчен в очите на зрителите. Дано до топ 5 не стигне тоя и друг формат в живота си да не види. :helpsmilie: :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо кой знае какво не видях. Деса си има човек, с който поддържа единствено сексуална връзка и нищо задълбочено...

Нея просто я боли защото смотаняка Зарко е човекът, с който тя иска да продължи бъдещето си и я е яд.

Тоя да не би да е стоял в кутия докато са били разделени и не е имал отношения с някоя жена или жени.... Ае моля ти сА!

Това е сценарий, ДесиСлава си има приятел на който държи и си го е инструктирала.

 

Тези от Биг Брадър се оляха вече, чудят се как да изкарат Деси в негативна светлина, за да си избият хонорара й и да я лишат отново от победата.

И все пак тя не се дава- казва си нещата такива, каквито са! И заради тази искренност виждам, че доста хора й правят евала. Вече съм напълно убеден, че тук няма никакъв театър (не и от нейна страна), просто режисьорите са много добри и представят цялата история като някоя турска сапунка.

Ето с прости думи това което се случва според мен- Зарко зарязва Десислава, тя в сърцето си не го забравя, но се опитва да продължи с друг, а сега той влиза едновременно заради парите, славата и шансът да се събере с нея, което пък отново събужда чувствата й към него. Но май нещата няма никак да им се получат.

Жалко, че пак са й развалили настроението така след хубавите емоции от концерта...

Зарко е взел повече пари от ДесиСлава. Нейният хонорар не е сред най - високите, защото тя излиза редновно за участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От някои изпуснати реплики между Деса и Зарко, се убеждавам, че наистина това лекенце е вътре само заради хонорар. Веднага мога да кажа кои реплики точно ме навеждат на тази мисъл, като оставим настрана неговото поведение, което категорично говори за същото.

 

Деса: Защо си влязъл?

Зарко: Заради същото, за което си влязла и ти.

 

***

 

Деса: Ти ме караш да се съмнявам, че ти си влезнал за нещо друго и че това друго нещо въобще не е свързано с мен.

 

Колко по-ясно от това да се каже?

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От някои изпуснати реплики между Деса и Зарко, се убеждавам, че наистина това лекенце е вътре само заради хонорар. Веднага мога да кажа кои реплики точно ме навеждат на тази мисъл, като оставим настрана неговото поведение, което категорично говори за същото.

 

Деса: Защо си влязъл?

Зарко: Заради същото, за което си влязла и ти.

 

***

 

Деса: Ти ме караш да се съмнявам, че ти си влезнал за нещо друго и че това друго нещо въобще не е свързано с мен.

 

Колко по-ясно от това да се каже?

За какво друго да е там? Всички са заради това. Може би само Евгени, Ваня и Соня са за шоу и кеф, щото обичат показност, а пари си имат...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво друго да е там? Всички са заради това. Може би само Евгени, Ваня и Соня са за шоу и кеф, щото обичат показност, а пари си имат...

 

Е, в началото се предполагаше, че е влязъл заради Деса, да си оправят отношенията... и колко долен и низък тип трябва да си, за да влезеш заради едните пари, при условие, че знаеш колко ще нараниш някой. Но то всичко се връща рано или късно.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е сценарий, ДесиСлава си има приятел на който държи и си го е инструктирала.

Зарко е взел повече пари от ДесиСлава. Нейният хонорар не е сред най - високите, защото тя излиза редновно за участия.

 

 

Не знам... Деса да е такава актриса? Не го изключвам като конспирация, разбира се, но наистина ми се виждат много истиснки ситуациите!

Брадъра колкото залагат на сценарии и предварителни уговорки, толкова и разчитат на това да нацелят и изцедят слабите места на участниците си в изненадваща атака.... Може би и за това шоуто все още е с толкова голям рейтинг, въпреки противеречивите мнения... Границите между реалното и не... Е много размита и неуловима...

Link to comment
Сподели в други сайтове

След излъчения снощи разговор със Соня Ваня Червенкова много ми се издигна в очите. Тя по принцип си е ок човек, просто бизнесът й я е научил да воюва и да се брани. Но в този сезон я виждам с друга заявка - има една положителна промяна, която се опитва да вмени и на другите. Твърде мъдри думи й каза и след като Соня като интелигентен човек се жегна, значи има магия в тази жена. Само да не се беше намесила в разговора им неориентираната Деса да говори простотиите си за награди през 2003. А колкото до диагнозата на Соня - не ми се вярва, колкото и да е безскрупулен някой, да спекулира точно с болести, за да се прави на жертва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, на мен Соня продължава да ми е адски изкуствена...сдобри се с Ваня и Деса и сега като го няма Боби няма да е сама...поредната стратегия, много добре прецени, че Борислав може да излезе и тя да остане на сухо. Фалшива ми е и това е. Цялата тази мелодрама, която разигра изобщо не ми се вижда първична и искрена.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...