Jump to content



Big Brother All Stars 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 443
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Бравооооо! Мислех си го и много исках да е така, чак не исках да гледам и да коментирам, но ето, че е факт!

 

Браво на Деси Слава, супер е, тръгна не много добре първия епизод за разлика от Преслава, но след като приключиха участията си, Деси Слава в крайна сметка беше с по-доброто представяне, много добре се представи и коментарите бяха масово положителни през цялото време! Много съм доволен от нея. Браво. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата поп-фолк певица-победител! И то с огромен, категоричен вот, за разлика от миналия път при Христина!

Хайде сега да промотират и клипа на Любимата звезда на България, но май няма време... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гордея се с тази победа. Тя осмисля писането ми по форуми толкова години. ДесиСлава показа къде и е мястото в обществото и музикалния бизнес. ДесиСлава опровергава клишето за попфолк певиците в България и с тази си победа тя зашливи всички, които го атакуват така усърдно и целенасочено. Надявам се вота да е реален.

 

 

Искам да кажа ясно в тази тема, че само един малоумник би си помислил, че другите тримата имат по голям шанс от Деси. Звезда която пее 20 години и я харесват 3 поколения българи беше подценявана масово в този форум. Хубави да ви го натири :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво! Заслужено. Нагласено или не - според мен й дължаха тази компенсация, а и съвпада с подкрепата на хората. То се вижда навсякъде.

Единствено ми се искаше да не е Джафера след нея, а Червенкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво! Заслужено. Нагласено или не - според мен й дължаха тази компенсация, а и съвпада с подкрепата на хората. То се вижда навсякъде.

Единствено ми се искаше да не е Джафера след нея, а Червенкова.

 

Аз пък точно така исках да се подредят- Евгени, Ваня, Джаферович и Десислава! Рядко фаворитите ми печелят, но този път целия ТОП 4 е какъвто го исках... :D

Още в първите минути имаше хиляди харесвания и стотици коментари на снимката във фейса- евала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък точно така исках да се подредят- Евгени, Ваня, Джаферович и Десислава! Рядко фаворитите ми печелят, но този път целия ТОП 4 е какъвто го исках... :D

Още в първите минути имаше хиляди харесвания и стотици коментари на снимката във фейса- евала!

При Ваня има доста видима положителна промяна, беше и искрена, нещо като майка на къщата също. Джафера си играеше игра и колкото и да си трае, той си има спортсменския дух. Но е похвално, че са изградили такива коректни отношения с Деси. Не знам, на мен ми се стори много позитивен сезон. Бяха малко, кратко беше, но ми хареса.

Още веднъж честито на Деса, дано й даде тласък победата - заслужава го.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Ваня има доста видима положителна промяна, беше и искрена, нещо като майка на къщата също. Джафера си играеше игра и колкото и да си трае, той си има спортсменския дух. Но е похвално, че са изградили такива коректни отношения с Деси. Не знам, на мен ми се стори много позитивен сезон. Бяха малко, кратко беше, но ми хареса.

Още веднъж честито на Деса, дано й даде тласък победата - заслужава го.

 

Да, според мен това всъщност си беше личната победа на Ваня Червенкова- че в този сезон се показа в доста по-добра светлина.

 

В това отношение и Деси направи няколко крачки напред, пооправяйки имиджа си от предния сезон, но показвайки, че най-основното си е присъствало у нея и в двата- ангелският глас! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от този финал. След като миналия Вип Брадър го нагласиха с победата на оная - никаквица Христина, сега нещата бяха точно както си трябва. Най-добрата за мен спечели! Деси Слава беше моят фаворит и след нея Ваня, която лично за мен заслужаваше да е преди Евгени, но и така е добре! Браво! Нямах съмнения, че тя е победител и в този формат!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...