Jump to content



Big Brother All Stars 2015


Препоръчани коментари

Предполага се, че тогава ще започне. Участници: Борислав Атанасов (Къртицата 2), Ваня Червенкова, Соня Колтуклиева, Къци Въпцаров, Евгени Минчев, ДесиСлава, Иван Ласкин, Йоана Захариева-Йоко, Мариана Попова и Ваня Джаферович.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 443
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Предлагам да направим петиция, да влезе и Камича и да се надяваме войната на зверовете да приключи тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам да направим петиция, да влезе и Камича и да се надяваме войната на зверовете да приключи тук.

И аз това си помислих, но после се замислих какъв ад ще е във форума и колко работа ще ми отвори този пряк дуел между двете. Те, двата лагера, спорят достатъчно ожесточено и сега, какво остава ако всеки ден дават Деса и Кама в прайм тайма? Не, мерси! :3fdb8960598fa63e:

 

По темата: Вече ми идва в повече Биг Брадър тази година. Много зависи от участниците, но по-скоро ще пропусна.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В малката или голямата къща ще са според вас? Понеже голямата за 2 дни няма да успеят много да я променят. Може да изкарат нещата, продадени в bazar.bg

 

Соня ми е мега противна, не случайно в нейния сезон първа я изкараха, сега защо пак я натрисат. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: Другите, които са ми неприятни са Къци и Йоана. :helpsmilie: Очаквам да видя Борислав. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Соня ми е мега противна, не случайно в нейния сезон първа я изкараха, сега защо пак я натрисат. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: Другите, които са ми неприятни са Къци и Йоана. :helpsmilie: Очаквам да видя Борислав. :3fdb8960598fa63e:

 

Наистина много противна жена е Соня :gun_bandana: То е ясно, че пак Ванчето ще направи сезона. :Vishenka_05:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво стана с Людмила Захажаева, нали и тя щеше да влиза?

Мисля, че не е получавала покана изобщо, а е било само слух, поне така разбрах.

 

Това май и то ще се следи. Сигурно ще има и други участници.

Би трябвало да са само 10, понеже ще е само 1 месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

никъде не са споменавали за "All stars" ? Вип-а го рекламираха доста преди да свърши предния...

 

Снощи в Господарите нещо споменаха, че в петък свършва, но за кратко...

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Още съм със смесени чувства за участието на Десислава, но ще видим накъде ще отидат нещата.

 

Ето предполагаемите хонорари: Колко ще получат звездите на Биг Брадър?

 

Не знам как може да дават 120 бона на Евгени Минчев (и то с отстъпка :D), но явно са зажаднели за нова порция скандали. Дано Деси да стои по-встрани от тези глупости. 45 хиляди е добра сума за нея, като се има в предвид, че този сезон е наполовина по-кратък от предния. На практика са й платили 10 хонорара от участия, за да стои на едно място и да участва в мисии. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоест това ще е ВИП Брадър All Stars? Не виждам голям смисъл. Участниците са малко, времето е малко, всички вече са били вътре и втория път ще са по-предпазливи да не се изложат като първия. Особено излишни са Ласкин и Евгени, дето коментират през вечер в студиото... :mf_surrender: Евгени поне е забавен с глупостите си де.
Link to comment
Сподели в други сайтове

На няколко пъти споменаха, че почва в понеделник... ;) Например като Кънчев попита Гъмов дали ще влезе отново и той каза "Ами може би не в All Stars в понеделник, но по-късно" или нещо от сорта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правете разнообразие, кви са тея скучни участници ?! :mf_surrender:

 

Дано има и други, защото ако са само тези ще е голяма скука наистина. От тези имена само това на Деса ме привлече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...