Jump to content



Big Brother All Stars 2015


Препоръчани коментари

Ми Светлозар се казвам!

- Ми , не ви познавам! :D :D :D

 

Моля линейка около Нови Хан, Десислава е пред припадък :D :D :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 443
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На мен пък ми стана много тъпо за Десислава... За какво трябва да я тормозят?

Няма такъв биг брадър никъде повета като нашия.

В последните години само гледат да се подиграят с някого или да му изцедят душата и чувствата... Ужасни са вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Деси и Зарко се сдобрят, много готина двойка са. Аз съм ги засичал двамата много често из Русе и много си ходят. Иначе много тъпа постъпка от страна на Евгени..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото неприятна ми беше Преса в къщата, толкова ме кефи сега Деса. Супер естествена и лъчезарна ми е, истински фаворит!!! Симпатизирам също така на Ваня Червенкова.

 

Иначе не мога да повярвам, че България е избрала онова жиголо пред Къци...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам от много време Биг Брадър и се научих да разграничавам истината от театъра и най-накрая сме свидетели на нещо истинско. Дори Преслава разигра голям театър. Но Деси Слава е слаба актриса и при нея нещата са истина..

 

Тая жена е толкова естествена, по детски наивна и така и не се помисли за звезда...Това със Зарко си беше истинско от нейна страна, дано и той чувства същото, а не влиза само да вземе пари...

 

Деси Слава победител!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Соня, Ваня и Десето са ми сладки. Много са ми готинки, направо ми е кеф да си ги гледам. Другите са дъно!!! Но Преса ТЪПОТО И СКАПАНОТО си остава най - долното и мръсно нещо влизало в този формат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина много силни моменти. ДесиСлава имаше нужда от нещо такова, за да влезе в играта за големия победител.

Наистина се гордея с представянето и. Показва във всяко отношение развитие.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Соня, Ваня и Десето са ми сладки. Много са ми готинки, направо ми е кеф да си ги гледам. Другите са дъно!!! Но Преса ТЪПОТО И СКАПАНОТО си остава най - долното и мръсно нещо влизало в този формат.

Ти добре ли си? Тая плюнка Соня да е сладка?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Соня е най-двуличното същество в Къщата! Първо се кара с Евгени, после отиде да му се мазни, да му се усмихва, да го кани да се присъедини на масата за вечеря, нарече Къци какъв ли не - предател, без позиция и не знам си какво, а снощи стана да го прегръща, нареди Ваня с най- долнопробни обвинения, а вчера иска от нея да се помиряват - Е, извинявай, ама не става така! Човек трябва да си мери приказките и да се съобразява какво говори, особено ако е пред цяла България. Но Ваня реагира достойно както винаги. Нямам търпение Соня да изхвърчи, адски дразнеща.

 

П.С Не мога да повярвам, че изгониха Къци, при положение, че тоя Борислав или както там се казва, е адски безличен и ненужен! Хърватинът с разваления си български говори по-ясно и правилно от него. Освен да мънка и да подмокря дъртата, за нищо не става.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък си знаех, че ще изгонят Къци. За Евгени и Ваня си беше ясно, че няма да си тръгнат, а Борислав пък веднъж беше говорил на Деси как би победил Зарко в евентуално състезание. :D Оставиха го с тази цел + заради сеира покрай Минчев и Червенкова.

Дано Деската днес да е в кондиция за концерта и да се представи на ниво. Не приемаме разсейване от бивши гаджета като оправдание, било то в нейният си дом или в домът, който гледа цяла БГ. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледахте ли промото за тази вечер?

Деса наистина са я побъркали и то не от щастие, съдя по видяното.

Влизането на ММА-я беше голяма грешка и огромна стъпка назад за Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледахте ли промото за тази вечер?

Деса наистина са я побъркали и то не от щастие, съдя по видяното.

Влизането на ММА-я беше голяма грешка и огромна стъпка назад за Десислава.

Ти пък за 10 години не им ли схвана евтиния рекламен подход. Слагат в 30 секунди 5 реплики, случили се за 2 дни и нямащи връзка по между си. Напротив - много добро решение от страна на сценаристите за първи път. Иначе ще гледаме Деси как пее в клипчета в Бокса. В дейлитата липсваше сериозно до сега!

 

Хората каквито са лесни за манипулиране - малко драма и сълзи и те правят уинъра

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти най-добре знаеш хората колко лесни са за манипулация.

Десислава ясно си каза, че се обичат, но има неща, които им пречат и нараняват, за да са заедно. Аз добре я разбирам. Това е невъзможна любов. Да искаш някого, но да знаеш и че е по-добре да стоиш на страна... Тя се опитва да забрави и изправи след всичко това а продуцентите отново решиха да си правят жалък рейтинг...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е жал и на мен за Деса... Надали има по-отвратително чувство от това да обичаш, и да те обичат, а в същото време да има пречки и да си резервиран едва ли не, няма ли пак да си заразяна, примерно и най-лошото, че я е поставил в позицията на избираща ... Все един от двамата трябва да направи компромис, и не защото и аз съм момиче, но ми се струва, че Зарко може да отстъпи.. може да му е кофти и т.н., но за двама души, които се обичат, невъзможна любов няма, просто трябва да се разберат помежду си, но когато нито един не отстъпва, не виждам как ще стане.. Според мен не трябваше да го вкарват, щото й правят кофти на нея..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера на концерта Деса показа, че добре и влияе появата на Зарко. Айде приберете носните кърпи.

 

 

Предпочитам да гледам подобен сценарий, отколкото този на Евгени

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчерашните мелодрами с Деси бяха доста гадни спрямо нея, но сценаристите за рейтинг са готови на всичко... Аз още не вярвам това да е било театър, както твърдят някои, тя наистина беше много шокирана и разстроена. Тъкмо беше започнала да го оставя в миналото си и тези й го натресоха... Дано поне да е за добро де, ако двамата се съберат и има happy end ще е хубаво. Но той да не й пречи на кариерата!

Иначе Деската за пореден път доказа колко е силна- остави зад себе си всичките противоречиви чувства от Брадъра и излезе на сцената, за да владее отново публиката като една истинска звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчерашните мелодрами с Деси бяха доста гадни спрямо нея, но сценаристите за рейтинг са готови на всичко... Аз още не вярвам това да е било театър, както твърдят някои, тя наистина беше много шокирана и разстроена. Тъкмо беше започнала да го оставя в миналото си и тези й го натресоха... Дано поне да е за добро де, ако двамата се съберат и има happy end ще е хубаво. Но той да не й пречи на кариерата!

Иначе Деската за пореден път доказа колко е силна- остави зад себе си всичките противоречиви чувства от Брадъра и излезе на сцената, за да владее отново публиката като една истинска звезда.

И аз много исках да се оправят, но след вчерашния епизод се чудя дали са един за друг. И Деси го е осъзнала и това прави ситуацията още по-трудна. Знаем, че счупеното не се лепи, а в неговата душевност си личи, че не обича светския начин на живот, което винаги ще създава раздори между тях.

Някак си нямаше отношение към Деси - нито цвете, нито подготвено поведение за пред човек, който си зарязал преди почти година.

И все пак ако Деси е щастлива - бих се радвал да се оправят.

Преди 6 месеца бях писал на една публикация на Зарко да се оправят с Деси, защото са най-готината двойка. 5 минути след това ми писаха 2 момичета и едно момче, твърдящи, че те са новите му в сърцето, а Деса е бита карта. Кви луди хора има

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса е мега чувствителен човек, разбирам я. На нея й е писнало от путьовци, в даден момент от живота си все търси сигурност. Както тя се изрази в брадъра: "По барове само простаци може да срещнеш" - и е истина. Оставям с впечатлението, че е много влюбена - доста повече, отколкото беше с Мишо. Но май Зарко е бая ревнив и обсебващ и понякога повече боли от това да не ти вярват и да ти слагат ограничения, отколкото да се намеси трети човек или подобните многоъгълни истории. Това е спънката в този тип връзки - да направиш избора кариерата или личния живот. Защо обаче едното трябва да е за сметко на другото, не знам. Явно и двамата държат един на друг, но виждам, че и тя не му вярва много-много. "За какво ми е пак дете без баща?". Мнителността е колкото полезна в днешно време, толкова и пречи на връзките. Зарко ми се вижда малко смотан, едно такова инфантилно се смее, а Десислава отстрани страда. Май е и малко простоват и неразговорлив. Дано намерят правилен подход един към друг. Струва ми се, че въпреките проблемите и компромисите, двамата един без друг и ще се лутат и нищо няма да постигнат с друг човек. 4 години са били заедно. Има такива кармични връзки, от които не можеш да избягаш. Според мен за тях има два варианта, а не това средно положение, с което се измъчват в момента - да вземат да се съберат и с повече усилия би следвало да вървят нещата. Няма лошо единият да доминира, но не и ако в случая наранява патньора си. Деса е добър човек и заслужава щастие. А и си отиват двамата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С вкарването на Зарко, брадъра автоматично направи Деси победител. На фона на всички долни интриги и злоба в къщата, няма как народа да не подкрепи любимата си певица, още повече след като я видя толкова истинска и непринудена в подобна ситуация.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...