Jump to content



Online: Преслава - На тебе не отказвам


Starboy

Препоръчани коментари

Много хубав припев, жалко, че е краден 1 към 1 от гърците. Велислав можеше да се постарае повече за аранжимента и музиката на куплетите, такива почти липсват. Клипът е един от най-силните й на Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 137
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

E какво правим сега!? Реално дискотечен бийт с краден припев = песен :gun_bandana:

 

Колкото и да зарибява вокала на Преса, не смятам, че подобни "проекти" трябва да се толерират.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен! За пореден път модерното звучене тип "Моето слабо място" - не съм и очаквал нещо слабо от Драганински. Да не споменавам, че са много добра комбинация двамата с Преслава. Клипът е много силен като за нея, но и не само като за нея, но и сам по себе си е хубав. Чак не е за вярване, че е на Скерлев.

 

Много успех на проекта :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

E какво правим сега!? Реално дискотечен бийт с краден припев = песен :gun_bandana:

 

Колкото и да зарибява вокала на Преса, не смятам, че подобни "проекти" трябва да се толерират.

 

 

 

Мерси, че го намери, щеше да ме чопли.

Жалко, не могат една песен да направят като хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали пак сме крали? :whistling: Защо ли се учудвам? Преса цикли от години на едно място и затова е във ВИП Брадър. Да пуска следващата....

То си личи кой цикли от години на едно място 1000%20(29).gif Няма да споменавам имена, просто едната е с близо 20 участия за месец, а другата не знам 10 дали има, а и не ѝ ги броя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е яка мелодията, бе .. и в "Моето слабо място", и в "Нашето любов е" го имаше този момент - някак зловещо звучи, все едно е от филм на ужасите :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, припевът е като от гръцката песен - "От Солун до Атина", но не само прилича на нея!!! Както каза някой, Преслава има и песен с подобен припев - "Умирам", която е още от 2009.

 

 

Точно тази песен очаквах най-много и такова нещо ми се слушаше! За нея говореше в Сигнал. Обожавам нейните песни с това звучене, определено ще ми е една от любимите тази година. А в клипът е уникално яка и видеото ми харесва. Най-силното от нея от "Нашето любов е" насам. На Преслава отиват такива песни. Страшна е!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ви я Песента на годината. Много е добра! Жалко само, че припевът е взаимстван - веднага се усеща, че е от гръцка песен и то толкова популярна... Това го отчитам като минус. Клипът е доста добър и той. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пете извади бомбата! За пореден път се спаси от "залязване" ;)

Припева е такъв, че можеш да си пееш: "По-добре да те убия бавно, за да ни боли веднъж по равно.. Не ми даваай, не ми дааавай" :roll1:

Пускайте вече мастер...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кадрите, където за фон има облаци, не ви ли приличат на фотосесията за албума "Как ти стои"? :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална песен и клип.

Много красива в клипа! И мъжа си го бива.

Както я отписвахте всички пак ви го измаха целия!

Хора които слушат песни като "Щипни ме", и т.н да не коментират!

Това е само едната песен с която ще ви забие. Очаквайте и следващите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кадрите, където за фон има облаци, не ви ли приличат на фотосесията за албума "Как ти стои"? :1000 (29):

 

Не, приличат на част видеото на Сопрано, на "Ближи си сладоледа" на Светла Иванова и "Да бях от гадните" на Емилия. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпа ми се вижда много за сега. Дано ми хареса нататък, за сега най - добрата песен на Праса за тази година е "Нокаут".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...