Jump to content



Online: Преслава - На тебе не отказвам


Starboy

Препоръчани коментари

За 209 дни и 22 часа направи 10 000 000, браво най-бързо направените 10 милиона на самостоятелен женски хит в историята. Браво, Преси!

 

Съзнателно ли забравяме "Пантера" и "Употребена" ? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 137
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Колкото и милиони да има, самата Преслава очевидно не вярва в тази песен щом пее по концерти парче от 2014 вместо нея.

Тази песен е огромен хит, даже най-големият самостоятелен.женски хит за 2015-та, просто Преси иска "Моето слабо място" да остане във времето, затова я налага по концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 209 дни и 22 часа направи 10 000 000, браво най-бързо направените 10 милиона на самостоятелен женски хит в историята. Браво, Преси!

омг :roll1: :roll1: :roll1:

 

п.п. Марина Тошич направи 10 000 гледания за 12 часа! Най-бързо правените 10 000 гледания на певица от Сърбия, която пее на български е и с руса коса. Мисля, че е прецедент!

 

Съзнателно ли забравяме "Пантера" и "Употребена" ? :whistling:

Не, не, тук говорим за самостоятелен хит, изпят от жена. Какво смесваш нещата, не се прави така!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е огромен хит, даже най-големият самостоятелен.женски хит за 2015-та, просто Преси иска "Моето слабо място" да остане във времето, затова я налага по концерти.

Което е жалко. "На тебе не отказвам" е 10 пъти по-яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е огромен хит, даже най-големият самостоятелен.женски хит за 2015-та, просто Преси иска "Моето слабо място" да остане във времето, затова я налага по концерти.

Беше интересно решение да изпее "Моето слабо място" на концерта в Арена и да бъде част само от ретро блока без изпълнение на нова песен, но да пропусне "На тебе не отказвам" и на наградите вече беше странно. Може и да не се чувства сигурна, че ще я изпее добре, знам ли. Иначе според гледанията песента си е хит, да.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше интересно решение да изпее "Моето слабо място" на концерта в Арена и да бъде част само от ретро блока без изпълнение на нова песен, но да пропусне "На тебе не отказвам" и на наградите вече беше странно. Може и да не се чувства сигурна, че ще я изпее добре, знам ли. Иначе според гледанията песента си е хит, да.

И аз не подкрепям 10000000 изпълнение на "Моето слабо място" на концерт, наистина "На тебе не отказвам" заслужава да бъде изпята на голям концерт, но като се замисля Пресли никъде не я е пяла на живо, така че съм склонен да се съглася с теб. Дано поне в микса за турнето я включи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не подкрепям 10000000 изпълнение на "Моето слабо място" на концерт, наистина "На тебе не отказвам" заслужава да бъде изпята на голям концерт, но като се замисля Пресли никъде не я е пяла на живо, така че съм склонен да се съглася с теб. Дано поне в микса за турнето я включи!

Какво турне бе

 

 

А това с 209-те дни ме уби. Имаме нужда от един такъв Десов - да брои :D

 

Пресови, днес слънчевия ви знак е в луна, сериозно !!!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е продължение на "Моето слабо място" и както на тази новата, която пусна на скоро. :mf_surrender: Тя да бъде благодарна, че в Биг Брадър и направиха реклама с тази песен, че да има толкова гледания.. :3fdb8960598fa63e: :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е продължение на "Моето слабо място" и както на тази новата, която пусна на скоро. :mf_surrender: Тя да бъде благодарна, че в Биг Брадър и направиха реклама с тази песен, че да има толкова гледания.. :3fdb8960598fa63e: :mf_surrender:

Малко е смешно Десов фен да говори кой на кого трябва да е благодарен. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко е смешно Десов фен да говори кой на кого трябва да е благодарен. :1000 (29):

 

Нима не е така, както се изказах ли? :mf_surrender: Я да те попитам аз, защо когато Деси Слава беше в Биг Брадър не и завъртяха "Смени паролата си" ? Защото няма нужда от много реклама, каквато и направиха на Преслава :3fdb8960598fa63e: Петя може да е много харесвана, хвалена и прехвалена, ама на нея само реклама и правят и за това не я изпълни веднъж някъде тази песен, нито на концерт, нито нищо. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нима не е така, както се изказах ли? :mf_surrender: Я да те попитам аз, защо когато Деси Слава беше в Биг Брадър не и завъртяха "Смени паролата си" ? Защото няма нужда от много реклама, каквато и направиха на Преслава :3fdb8960598fa63e: Петя може да е много харесвана, хвалена и прехвалена, ама на нея само реклама и правят и за това не я изпълни веднъж някъде тази песен, нито на концерт, нито нищо. :3fdb8960598fa63e:

Всичко е до договаряне. ;) Колко е актуална Преслава, колко Деси Слава? Първата си прави все още хитове и сама, другата само с дуети прави хитове. А това, че са пуснали песента в най-гледаното време естествено, че помогна, но не е помогнало чааак до такава степен, че да казвате, че тези 10 000 000 са от там. Защото песента се излъчи за няколко секунди (не знам минута дали имаше) и тогава започнаха големите гледания. Седмици след това продължаваше да си прави 100 000 на ден, когато Преслава просто си стоеше в Брадъра и си говореше с хората. Песента щом и до днес продължава да си прави стабилни гледания, те пак са заради Брадъра, който не се излъчва от ноември месец. :1000 (15):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...