Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не прибързвайте с изводите. Този любовен триъгълник нещо мн измислен ми идва и това промо е монтирано, за да има по-голям интерес.

 

И между другото, това не е чат мания. Понамалете малко флууда. Сенуж, само за предната страница имаш 5 коментара.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия Моника и Светлана са пълни боклуци, до вчера едната псуваше другата публично, сега се правят на първи приятелки, егати лицемерната история. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Screenshot_2015_09_29_18_27_23.png

Мале,колко лошо гледа.. :wallbash:

 

Това ли е убавицата? Подпухнала, изцедена, пребледняла, сдухана и сърдита? Време е да я почват и Преса, много я пазят до момента....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моника съвсем не си играе картите както трябва.Чудното в случая е Светлана, която попринцип беше приятелка на Преслава.

А Преслава от своя страна е твърде пасивна и обрана.Ако спре да пази поведение ще е много по-интересна..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия Моника и Светлана са пълни боклуци, до вчера едната псуваше другата публично, сега се правят на първи приятелки, егати лицемерната история. :mf_surrender:

Жалкарки.

 

 

А Преслава какво искате да прави - да скача, да пее и да се прави на клоун по цял ден ли? Реално извън мисиите на ББ, никой не прави нищо интересно. Даже Луна вече е нормална.

 

И все още не вдявам как решиха двете клявки, че Преслава е влюбена в Гъмов.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако сценария, който загатна Алекс се окаже за Преслава ..това ще е абсурдно предвид факта, че се говори за договор до 30ти.

За нея е. Всичко е нагласено... не ви ли стана ясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За нея е. Всичко е нагласено... не ви ли стана ясно.

Тоест утре напуска Преслава? Със сигурност е заради договора. Някой също беше казал, че е до края на месеца.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каза, че се разразили скандали и една ГОЛЯМА звезда не издържала на напрежението и пожелала да напусне. Сега си мисля, че преди няколко дни когато излъчиха как Преслава каза "Ако продължава така ще си ходя" също е било договорено и режисирано, един вид са подготвяли зрителя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За нея е. Всичко е нагласено... не ви ли стана ясно.

 

Съвсем по-добре щеше да изглеждат нещата ако беше ясно на всички за колко време влиза, както миналата година.

Какви са тия циркове, сценарии и режисури? Световната звезда.. Накрая ще излезе вярно, че имат споразумение и да няма кадри без грим :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли е убавицата? Подпухнала, изцедена, пребледняла, сдухана и сърдита? Време е да я почват и Преса, много я пазят до момента....

Наркотиците си казват думата! :1000 (29): Аз съм склонен да вярвам повече на Плеймейтките за Преслава. През цялото време се прави на мила и добричка, а всъщност не мисля, че е такава.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Моника и Светлана ми паднаха фочите!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моника и Светлана ми паднаха фочите!

 

same here

 

Особено Светлана, щото Моника не се е правила на приятелка на Преслава за разлика от втората, която пък на всичкото отгоре във визитката си наплю Мониката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В тия формати не излъчват и 10% от сеирите. PR-и и продуценти стоят денонощно в Нови хан, за да изявяват претенции, за отношението към подопечните им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ексклузивно: Има ли телефон във ВИП брадър?

 

Абе, и аз го забелязах, но си помислих, че просто ми прилича на телефон. Вие как мислите?

Може да е пепелник или пък чиния :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...