Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Може да е пепелник или пък чиния :1000 (29):

 

Егати пепелника - тръснеш един път и е пълен. Да не говорим пък ако в тая плоскост трябва храна да слагаш.. :roll1: Смартфон е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе това Моника срещу Преслава си беше точно сценарии...Много ясно че Светлана щеше да бъде със Преслава, а не да я оплюва зад гърба и. Винаги съм си мислил че има доза реалност във всичко това, но след тоя формат наистина всичко е нагласено...Особено като изгониха Джордж. Махнаха го само и само защото не се правеше на луд като Луна, дори това нейното е 100% сценарии за да остане във формата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен миналата седмица ми подариха запалка iPhone хаха

Големи са тъпанари.. Ама и ние сме едни риби...

http://olx.bg/ad/zapalka-iphone-6-ID5sW30.html#5ccc6965fa

 

Aхах да. Ама не сме виновни ние, то си е във вид на телефон реално, кво да правим, че е запалка :D:D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и да не е телефон това, пак се нарушават правилата с тази изолация. Най-малкото Преслава като излизаше през ден за участия.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://olx.bg/ad/zapalka-iphone-6-ID5sW30.html#5ccc6965fa

 

Aхах да. Ама не сме виновни ние, то си е във вид на телефон реално, кво да правим, че е запалка :D:D

Моника Валериева с телефон в къщата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лунната кокошка все иска да е център на внимание, бе :3fdb8960598fa63e:
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса и тя не беше права в един момент. Когато Гъмов имитираше и бъзикаше Светлана и Моника, и тя му пригласяше, а след това му обяснява, че нищо не била казала... е, айде сега!
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли е убавицата? Подпухнала, изцедена, пребледняла, сдухана и сърдита? Време е да я почват и Преса, много я пазят до момента....

Преслава никога не е имала претенциите да е красавица, миска и т.н. Тя е просто певица номер 1 в чалгата..;) Но друго имат претенции да са красавици, а не са: kami.jpg

 

 

Много са гнусни Моника и другата. Типични бг ку"ви. От такива ми се гади, радвам се, че Преслава стои далеч и все пак всичко ми изглежда много нагласено. Може би дори и Луна е била по сценарии, вече нищо не се случва от само себе си. Буквално нищо. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да се учудя ако тагването на Емилио също е част от грандиозен скандал, в който хващат Моника да говори или ползва телефон и тя в своя защита изтъкне излизането на Преслава за участия.Преслава не издържа на напрежението и излиза :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, всичко е нагласено - доброволни напускания, конспирации, стари вражди, влюбванията в Гъмов... Навън сигурно ще си пият кафето, но за пред екрана сеир да става. И не им пука какъв фалшив имидж градят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много фалшиво това с Преслава. Така правят с всички, които имат договор за определен период. Какво толкова пречи да се каже, че еди кой си ще бъде до 30ти в къщата или до някаква друга дата?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много фалшиво това с Преслава. Така правят с всички, които имат договор за определен период. Какво толкова пречи да се каже, че еди кой си ще бъде до 30ти в къщата или до някаква друга дата?

Какво пречи?! Ти сериозно ли?! Тогава се губи цялата интрига с номинациите, излизанията и най-вече победата... всеки от големите звезди си е направил сметката - кога да си тръгне, кога да бъде номиниран и т.н. Това са нормални договори между продуцент и участник.

 

Колкото до близките кадри без грим - параноизирате се, защото и с Преслава, и с Кичка има кадри, на които определено са без грим. По договор няма право да се излъчват кадри в близък план и в които въпросният участник да е главно действащо лице примерно...

 

Колкото до Преслава - да, тя е най-голямата звезда в момента и има пълното право да стои колкото си иска. Щом г-н Тушев не може да й даде достатъчно голям хонорар, за да стои в къщата, естествено че ще си ходи...

 

Всъщност от участието си в реалитито, тя нито спечели, нито загуби... Просто си почина за две седмици, прибирайки няколко бона в дълбокото си деколте...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това влиза в ТОП 3 на най-нагласените неща в историята на Биг Брадър! :roll1: Трябваше да изкарат Преслава по някой по-малко очевиден, натъкмен начин! Не виждам нито един позитивен коментар за тази история.

Иначе да благодарим на Преси, че ни подари още една седмица с ЛУНА! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...