Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

Сравнявате несравними неща. Едните са били в едни времена, другите са в други. Преслава стана звезда, когато имаше телевизии, радиа, списания и турнета зад гърба си. Не отричам и нейният невероятен талант, страхотните песни и а - у, но нека не сравняваме нещата. Иначе не знам критерия за успехи, тук в този форум и Ивана и Глория се считат за неуспели, та вече какво остава за естрадата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На участие?

Мисля, че се беше върнала от участие точно преди да влязат в стаята на ужасите, щото беше с яке и намазана с грим и червило .

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че се беше върнала от участие точно преди да влязат в стаята на ужасите, щото беше с яке и намазана с грим и червило .

Сигурно е спала после.......;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисията май е започнала преди участието. Дано Преси да си е похапнала хубаво извън къщата, че като се прибере я чака изненада... :1000 (29):

Много ми е жал за Кичка. Въобще не е виновна, опитваше се да им помогне да спечелят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисията май е започнала преди участието. Дано Преси да си е похапнала хубаво извън къщата, че като се прибере я чака изненада... :1000 (29):

На 1-ви има участие във Варна - брой я, че цял ден няма да е в къщата, докато иде и се върне :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 1-ви има участие във Варна - брой я, че цял ден няма да е в къщата, докато иде и се върне :1000 (29):
На 16-ти в Германия.

Много е тъпо с тия нейни участия... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 16-ти в Германия.

Много е тъпо с тия нейни участия... :mf_surrender:

Аз мислех, че ще спре участията, докато е вътре, ама ... то не стига, че от Брадъра й дават хонорар, ми още пари прибира от участия :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 1-ви има участие във Варна - брой я, че цял ден няма да е в къщата, докато иде и се върне :1000 (29):

 

Най-забавно ще е, когато ходи на участието в Германия. :1000 (29): Другите в къщата ще се чудят как да разпределят хляба и млякото, а нашата ще се вози в първа класа самолет и ще си пие коктейли. :1000 (29):

На мен ми е чудно как все още съквартирантите не са се заяли с нея за постоянното излизане. Но май не само тя излиза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 1-ви има участие във Варна - брой я, че цял ден няма да е в къщата, докато иде и се върне :1000 (29):

 

В застрашително нарастващата ти, от ден на ден, инфантилност явно си пропуснал като написах, че Преслава има договор до 30.09 за участие в продукцията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...