Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

Кичка пръсна .. сто пъти го превъртам :roll1:

 

ООООХ, УУУХХХ, Уооооо, кърфица ми се навря в гъза беее :1000 (29): :1000 (29): А Люси как се оригнаааа :1000 (29): :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много са обидени нещо Светлана и Преса! Прости като гъби... Сами се отъждествяват с това, което им каза Гъмов, а после реват... И дай да се забавляваме цял живот, а елементарна култура да нямаме в най - основните сфери. Никаква логика в главата ти куха, Прасо! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За момента аз нямам фаворит. Тези, които ме дразнят са Люси, Гъмов, Джорджано, Светлана и Моника. От останалите - Преслава ми е скучна и безинтересна, нямах големи очаквания към участието й и в общи линии наистина безлично се представя до момента. Ернестина е готина, ама като чуя жена да говори на "копеле" и други подобни и откачам. :D Като цяло и тя за момента не ме е спечелила с нищо кой знае какво. Кичка и Здравко са си с голямо самочувствие и големи усти и това не е изненада. Катя ме кефи повече от тях засега. Джино ми изглежда свестен типаж, Деян и Иво - на моменти. Луна ме радваше като го играеше контра, така укротена губи от чара си.

За победата ще се борят Преслава и Ернестина, може би и Ритон, ако първата остане докрая де. На финал виждам още Джорджано, Кичка, Джино и Деян. Тази седмица дано си тръгне Люси, но си мисля, че ще изгонят Луна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-секси сред всички участнички е Преслава

 

img_1443272604.jpg

 

Певицата пребори конкуренцията в лицето на Моника, Светлана, Кичка, Луна, Катя, Ернестина .

Кичка остана на последно място в класацията.

Според гласувалите на сайта Преслава е победител в надпреварата.

 

http://vipbrother.novatv.bg/news/view/396/...B0%D0%B2%D0%B0/

 

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори ден не мога да спра да се смея с тая карфица хахах Кичка разцепи. И Люси как се орига в същото време... Чудя се на кое да се смея по-напред...

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори ден не мога да спра да се смея с тая карфица хахах Кичка разцепи. И Люси как се орига в същото време... Чудя се на кое да се смея по-напред...

:roll1: :roll1: :roll1:

Ох стигааааааа :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори ден не мога да спра да се смея с тая карфица хахах Кичка разцепи. И Люси как се орига в същото време... Чудя се на кое да се смея по-напред...

:roll1: :roll1: :roll1:

Въртя го на replay цял ден :roll1:
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

6-7 пъти го гледах един след друг и щях да се напикая от смях, сега вече не ми е толкова смешно...Ей, Кичка за тая сьомга на швейцарско сирене стана.1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кичка имала по две участия на месец, а Джино я контрира: Преслава има две само тая седмица :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кичка имала по две участия на месец, а Джино я контрира: Преслава има две само тая седмица :roll1:

 

Нали няма да ми ги сравнявате двете? Едната пее пред 200 човека, а другата е пяла пред десетки пъти повече публика. Едната е клубна, а другата концертна изпълнителка. Нито са на едно ниво, нито Преса някога ще е по - успяла и от Кичка, Кристина Димитрова, а за Ритон съвсем да не говорим!!! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, според мен супер много прецакаха Катрин и Кристина, направо напразно влязоха милите, никакъв шанс за победа нямат. Освен ако не ги оставят после и в Ол старса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, според мен супер много прецакаха Катрин и Кристина, направо напразно влязоха милите, никакъв шанс за победа нямат. Освен ако не ги оставят после и в Ол старса.

 

От къде е тази информация за all stars? Има ли го потвърдено някъде или е на слухове само?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тези, които са в паралелната къща изобщо не ги дават последните епизоди. Забравиха ги направо. :D

 

Имам чувството, че оставиха на заден план тази къща, защото Луна беше твърде интересна. Би трябвало всеки момент да ги вкарат, че доскучава. Очаквах и повече мисии да имат, а то един параван задигнаха и на никого не му пукаше за него. Може би ги пускат да си ходят и ги викат, като има нещо да правят....

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали няма да ми ги сравнявате двете? Едната пее пред 200 човека, а другата е пяла пред десетки пъти повече публика. Едната е клубна, а другата концертна изпълнителка. Нито са на едно ниво, нито Преса някога ще е по - успяла и от Кичка, Кристина Димитрова, а за Ритон съвсем да не говорим!!! :mf_surrender:

Ама от Брадъра друго пропагандират всяка вечер :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали няма да ми ги сравнявате двете? Едната пее пред 200 човека, а другата е пяла пред десетки пъти повече публика. Едната е клубна, а другата концертна изпълнителка. Нито са на едно ниво, нито Преса някога ще е по - успяла и от Кичка, Кристина Димитрова, а за Ритон съвсем да не говорим!!! :mf_surrender:

 

Според мен, само Кама е по-успяла от всички Кички, Кристички и Ритонки.

 

Освен това, Преса взима 6 бона, Кичка - не знам дали прибира и 2к. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...