Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

Много чикиджийски настроения и постове тази вечер тук.... :whistling:

 

Това ти е редовната тъпня, която поства тук всяка вечер :mf_surrender:

Пресли е много яка, Богданов е голям клюкар, Моника кефи, Светана също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Склонен съм да вярвам на Луна за думите й към Люси. В тъпата чалга точно така се работи.

Тя го каза и в Сигнал в интервюто си с Лия. Сто на сто това е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре че Богданов се махна. Отвратителен е, пищи ужасно. Гъмов и Деян добре го подредиха и много хубаво си подви опашката и си легна. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре че Богданов се махна. Отвратителен е, пищи ужасно. Гъмов и Деян добре го подредиха и много хубаво си подви опашката и си легна. :1000 (29):

Любимото ми беше като влезе мъжа на Анита и той се уплаши да не го набие и отиде да се моли на Брадъра да го пуснат :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много чикиджийски настроения и постове тази вечер тук.... :whistling:

 

Фокси, извинявай, но ако не харесваш Преслава, а въпреки това следиш всичко, което й се случва и прави.. то ти си й фен.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимото ми беше като влезе мъжа на Анита и той се уплаши да не го набие и отиде да се моли на Брадъра да го пуснат :roll1:

Това не съм го гледал. :1000 (29): Предният сезон беше ужасен и на първата седмица се отказах да гледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Луна ще разбере за слабителното едва щом излезе и ще почен да ги заплашва с адвоката си. :D

Изкефи ме как нареди Кичка за доматения сок. :D :D :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Луна ще разбере за слабителното едва щом излезе и ще почен да ги заплашва с адвоката си. :D

Изкефи ме как нареди Кичка за доматения сок. :D :D :D

 

Луда е за 4-ти километър....Кичка ще я счупи съвсем скоро ми се струва...1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, извинявай, но ако не харесваш Преслава, а въпреки това следиш всичко, което й се случва и прави.. то ти си й фен.. :mf_surrender:

 

Е, аз може да не харесвам Преслава, защото имам хиляди поводи да я мисля за боклук №1 в чалгата, но това не значи, че не следя сеирите около нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимото ми беше като влезе мъжа на Анита и той се уплаши да не го набие и отиде да се моли на Брадъра да го пуснат :roll1:

 

Има ли запис някъде, че този епизод точно го бях изтървала?

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли запис някъде, че този епизод точно го бях изтървала?

Трябва да има в сайта им. Беше края на август излъчен.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виповете на България не могат да си позволят подобно отношение и поведение! Нивото е ужасно ниско, аз по - прости, невъзпитани и селски личности в къщата ан Вип БРадър не съм виждал! Може ли такова безочие и наглост, това е жена на какви години, да не им е гимназията или зелено училище! Също настървеното им нахвърляне срещу лайното Богданов. Може да е всякакъв, но той не е Вип и е малък, точно те трябва да му дават някакъв пример, а не по този грозен начин... Люси и Преслава пак въртят интригите, те така обръщат нещата, че той им е виновен! В предни формати на Вип БРадър винаги имаше такива, които да отстояват позиции и да не се занимават с низости, тук е само една Ернестина, а останалите са като ядрото на Ада. Обаче махнаха Пламен, сега Луна, Джорджано, евентуално Джино и после какво? Ще се пропукат и изпокарат по между си, вече сме ги гледали такива...

 

 

 

Виповете на България = Комиците от Цирк "Балкански"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виповете на България не могат да си позволят подобно отношение и поведение! Нивото е ужасно ниско, аз по - прости, невъзпитани и селски личности в къщата ан Вип БРадър не съм виждал! Може ли такова безочие и наглост, това е жена на какви години, да не им е гимназията или зелено училище! Също настървеното им нахвърляне срещу лайното Богданов. Може да е всякакъв, но той не е Вип и е малък, точно те трябва да му дават някакъв пример, а не по този грозен начин... Люси и Преслава пак въртят интригите, те така обръщат нещата, че той им е виновен! В предни формати на Вип БРадър винаги имаше такива, които да отстояват позиции и да не се занимават с низости, тук е само една Ернестина, а останалите са като ядрото на Ада. Обаче махнаха Пламен, сега Луна, Джорджано, евентуално Джино и после какво? Ще се пропукат и изпокарат по между си, вече сме ги гледали такива...

 

 

 

Виповете на България = Комиците от Цирк "Балкански"

 

Според мен ще се опитат да присламчат Луна, като й угаждат на капризите, тя ще се направи, че поддава и после ще им забие ножа! ДАНО!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, аз може да не харесвам Преслава, защото имам хиляди поводи да я мисля за боклук №1 в чалгата, но това не значи, че не следя сеирите около нея.

Да де, не я харесваш, но продължаваш да следиш всичко, което се случва около нея. Това те прави фен.

Аз не следя личности, които са ми безинтересни.

 

Предаването е доста яко, уцелиха десятката с Луна, адски неадекватна е и винаги успява да ги изненада. Богданов си е мишкар, страхотен интригант. Ернестина ме кефи много. Деян ми се вижда страхотен пич.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен ще се опитат да присламчат Луна, като й угаждат на капризите, тя ще се направи, че поддава и после ще им забие ножа! ДАНО!

 

Няма смисъл от подобни разсъждения. Това е най - грешната логика на Балканите. По скоро да им покаже ако наистина е "извисен" човек, че няма да им падне на манталитета и нивото. Тази вечер показа, че може да е такава с думите си а ястието на Кичка и най вече към Гъмов и Светлана, а те какво направиха... Измет!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма смисъл от подобни разсъждения. Това е най - грешната логика на Балканите. По скоро да им покаже ако наистина е "извисен" човек, че няма да им падне на манталитета и нивото. Тази вечер показа, че може да е такава с думите си а ястието на Кичка и най вече към Гъмов и Светлана, а те какво направиха... Измет!!!

 

Да, много благородно се изказа за манджата на Кичка, освен това им пожела най-културно Приятна вечер и Сладки сънища. Тя се лигави, провокира ги, експериментира и ги изследва. Но от кратките откъси това не става ясно на простия зрител. Тя няма да се разсърди, ако й откажат нещо, просто ги предизвиква да покажат нещо повече от себе си, но за съжаление са предсказуеми.

Ако беше някой друг на нейно място, щеше да откаже да пие нещо, донесено от Гъмов, но тя не допуска, че може да са чак толкова долни и си изпи питието!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали ПР-ите са си свършили работата, но Преслава много добре си играе картите...За сега е с изключително положителен и добър ПР. На всички е любимка и едно лошо мнение не съм видял. За разлика от всяка певица която е била вътре.... :baaasmiley: Определено тая жена знае как да се държи и разбира от бизнес. За 10 години един път не се изложи..знаех, че и в брадъра ще е така!

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://play.novatv.bg/programi/vip-bradur/...?autostart=true

Има го качено и във Вбокс.

Благодаря ти. Въздух не ми стигна да се смея от това със слабителното и "рядкото" щастие на Луна. Тая жена прави много яко шоу и ми е много забавна. Луна - ПРЕЗИДЕНТ!!!!! :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

С каква грация, с какъв стил, с каква класа отиде в тоалетната. Това се казва ЕЛЕГАНТНО поведение, защото Луната е една! А там където се изпуфтя, сигурно го върнах сто пъти ха ха ха. Истинска царица! :1000 (29): :1000 (6): :1000 (29):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз сега го гледах.... :mf_surrender:

 

Луна- Да, за съжаление жената има наистина психични проблеми. Преди време моя позната полудя и все едно слушам нея. Адски подбни неща говореше, изобщо като държание, поведение и всичко. На мен ми е много забавно, но не знам дали трябва да се смея...но, да тя прави щоуто.

 

Но до някъде Луна е права. ИЗКЛЮЧИТЕЛНИ ЛИЦЕМЕРИ!!!! Особено тая гнусна свиня Люси!! Такава гадна интригантка е, че не го дишам!! :gun_bandana: Радвам, че заухавия Богданов каза какво е чул за да видя хората какъв е Люси, нищо че се прави на добро прасенце...

 

Изобщо тая групичка Люси, Ритона, Гъмов и ММА.. :mf_surrender: ММА също ми падна в очите, на какъв се прави?! Чак и възглавници мята...комплексарска работа. В миналия епизод говореше за Джино, сега и тая изцепка, типичен БГ индивид... :gun_bandana:

 

Какво се правят на големите интелектуалци и звезди?? Та нали ако бяха такива изобщо нямаше да са вътре половината? Тоя Гъмов, къде се прави на интелигентен? Лицемери гадни.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...