Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

И аз сега го гледах.... :mf_surrender:

 

Луна- Да, за съжаление жената има наистина психични проблеми. Преди време моя позната полудя и все едно слушам нея. Адски подбни неща говореше, изобщо като държание, поведение и всичко. На мен ми е много забавно, но не знам дали трябва да се смея...но, да тя прави щоуто.

 

Но до някъде Луна е права. ИЗКЛЮЧИТЕЛНИ ЛИЦЕМЕРИ!!!! Особено тая гнусна свиня Люси!! Такава гадна интригантка е, че не го дишам!! :gun_bandana: Радвам, че заухавия Богданов каза какво е чул за да видя хората какъв е Люси, нищо че се прави на добро прасенце...

 

Изобщо тая групичка Люси, Ритона, Гъмов и ММА.. :mf_surrender: ММА също ми падна в очите, на какъв се прави?! Чак и възглавници мята...комплексарска работа. В миналия епизод говореше за Джино, сега и тая изцепка, типичен БГ индивид... :gun_bandana:

 

Какво се правят на големите интелектуалци и звезди?? Та нали ако бяха такива изобщо нямаше да са вътре половината? Тоя Гъмов, къде се прави на интелигентен? Лицемери гадни.. :mf_surrender:

Да, между другото това за Люси, което каза и Луна, аз съм сигурен, че е вярно. Толкова хора по форуми коментират за клипове и подобни неща. Няма да намесвам имена на певици, защото не тук е темата, но всички се сещат, предполагам. Точно това го каза много на място. А и нищо чудно да й е искал пари назаем. По-склонен съм да вярвам на нея в този спор, а той доста тактично и хитро се измъкна, като уж не се засегна, но пък имаше и наглостта да го отрече. Все едно постоянно не се коментира тази тема с чуждите идеи и копираните клипове. Това което Луна му го каза, също така го мислят и много фенове. Браво, наистина! Много на място.

Може да не е съвсем ок понякога и да е комична и прави якото шоу, но за някои неща е доста в час и знае какво да каже.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тия са много зле... Не ми го побира мозъка как сами се унижават като не смеят да й кажат нищо на оная побърканата Сталинка :mf_surrender: ... това, че от време на време и повишават тон нищо не е, пред вид че през останалото време я галят с перце. Представа си нямат колко лошо ще им изиграе това да се правят на самаряни ( като Ернестина,най-вече )

 

Беше забавно за мен, но след като вчера цял епизод й гледах изблиците на психично болната Луна ми дойде множко

 

Да вкарват Киро във ВИПа. Не го понасям, но явно само той може да се оправи с откачалката.

 

Преса е хитра. Харесва ми участието й, хубава е, но тя има предимството да излиза и да се запознава какво става. Никъде не се вре и не се обажда.. само се кикоти и забавлява... като изключим историята с БогданОв.

 

Тя нали излиза от къщата... какво се прави на пророчица за другата къща? Много добре знае! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя нали излиза от къщата... какво се прави на пророчица за другата къща? Много добре знае! :3fdb8960598fa63e:

Хитрушата ми тя,прави се на Ванга. Затова каза

"Ако няма паралелна къща аз ще се прекръстя на Пенка" :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Луна май само с Преса не се е заяждала още - сигурно още й държи влага как Пете й се изсмя в лицето за случката с мухата :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Луна май само с Преса не се е заяждала още - сигурно още й държи влага как Пете й се изсмя в лицето за случката с мухата :roll1:

 

Не настъпвай дявола за опашката. Иначе един подобен скандал би бил интересен за зрителя.

 

– Наричай ме Сталинка, Бойка Борисова или г-це Бъдещ Президент!

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Луна май само с Преса не се е заяждала още - сигурно още й държи влага как Пете й се изсмя в лицето за случката с мухата :roll1:

 

Тя Пете за всичко й се смее :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна даже не ми е смешна вече. Жената е болна и трябва да се лекува според мен. Мои близък човек имаше психически проблеми и се държеше по подобен начин. Това с разхлабителното беше прекалено, но те като цяло са много търпеливи и доста й угаждат.

 

Люси е много подъл и злобен човечец, абсолютен интригант. Богданов може би не постъпи правилно като каза на Моника, но другите прекалиха. Люси интриганства и злобее, а накрая всички го защитават. :mf_surrender: Освен това съм сигурна, че нещата, които каза Луна са истина. То изобщо някое от топ имената работи ли още с него?

 

И къде видяхте Преслава да злобее и интриганства? На всички с повече от 10 поста трябва да им е ясно колко не харесвам Пресли и колко я хейтя принципно, но до момента в предаването е адски забавна и позитивна. И не само аз мисля така - коментарите на всички около мен са подобни, тези в нета - също. Колкото и да я мразите и плюете, Преслава удари десятката с Випа.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И къде видяхте Преслава да злобее и интриганства? На всички с повече от 10 поста трябва да им е ясно колко не харесвам Пресли и колко я хейтя принципно, но до момента в предаването е адски забавна и позитивна. И не само аз мисля така - коментарите на всички около мен са подобни, тези в нета - също. Колкото и да я мразите и плюете, Преслава удари десятката с Випа.

При мен е същото. Мой колеги, приятели и познати се изказват супер положително за нея. И това са хора, които не са навътре в нещата и не следят всичко около нея. Наистина не съм чула до момента една лоша дума по нейн адрес, че дори и по време на скандала с Богданов. Всички коментираха, че тя едва ли го и познава... До момента извлича големи позитиви от това шоу и дано така си остане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм сигурна, че договорът на Преслава е железен и няма никаква вероятност да се изложи по някакъв начин или продуцентите от своя страна да я злепоставят. Преслава според мен е вкарана като една от най- известните и интересни личности и не разчитат на скандала в нейно лице точно. За сметка на това Луна се излага нон стоп, човек да се чуди да се смее ли, да я съжалява ли. Те и затова са я извикали. Всичко си е предвидено и режисирано предварително.

 

Иначе изгледах влизането на приятеля на Анита, голям смях. Богданов щеше да напълни гащите :roll1: :roll1: А Анита е толкова инфантилна, че няма накъде.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам теория защо Преса продължава да се харесва. Тя вече 10 години никак не се промени като поведение. Все още си е същата лигла и повечето момичета се асоциират с нея.

 

Подскача като 13 годишна и се радва, че е направила пакост на възрастните. То и затова не може да намери нищо сериозно в личен план. Тя просто е едно недорасло дете. Гледах клип, в който се смееше и имитираше Иво Танев, но смехът й беше толкова фалшив. Всъщност, не мисля, че е престорен човек, по-скоро търси внимание през цялото време. Затова се смее инфантилно, за да привлече мъжките погледи или въобще очите на цялата компания.

 

Ужасяващо обича вниманието и без него не може. Затова и не й омръзва 10 години да взима статуетки, да е навсякъде, да събира първи места от класации. Тя се храни с тази емоция.

 

Това мога да кажа като забележки до момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре Луна ако няма семейство, деца и мъж, от къде имаше тези милиони? И живееше в Австралия, Америка?? Много ми е чудно..явно е завъртяла някой чужденец.

Наистина ми е жал за нея, защото виждам, че е интелигентен човек, но сериозно не е добре психически.Просто 1:1 с моята позната която полудя, а беше нормална и изведнъж почна да говори точно като Луна и се влушаваше все повече..

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: "ЗВЕЗДИТЕ СА МНОГО, ЛУНАТА САМО ЕДНА !! "

 

Звездите са много , ЛУНАта само една...

Луна огря сезона на къщата, след виното на

Гъмов май вече няма да е същата !

Изтрещела, изкуфела, мяса на във овулация вувузела...

С тея зъби кат на кон яко свирки врътка,

обича Джорджи и на Преса се търка!

С тая снага и тея терлици, носи носия

и гледа на Светлана големите цици !

Джорджано я обгрижва, Кичка я обижда,

а на Луна земята малка и се вижда.

Не чисти ! Не мие ! ...Ходи гола, боса..ше става

президент,нищо че е кат кенгуро проста.

Луна- жена без много, много акъл...

а погледа и зад паравана на Кичка е пронизващ и зъл.

Било квот било - критичната я треска,

с русата коса мяса на скъпоплатена мутреска.

Никито я хвали, Алекс и се смее, около нея общо взето и МУХА не вирее :Д:Д:

Учете се деца от лудата глава, щото спрямо със сегашната ни политика- Луна е върха !

Без тва бежанците идват от Сумалия...кво по логично тогава от тва Луна да седне на престола на майка България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре Луна ако няма семейство, деца и мъж, от къде имаше тези милиони? И живееше в Австралия, Америка?? Много ми е чудно..явно е завъртяла някой чужденец.

Наистина ми е жал за нея, защото виждам, че е интелигентен човек, но сериозно не е добре психически.Просто 1:1 с моята позната която полудя, а беше нормална и изведнъж почна да говори точно като Луна и се влушаваше все повече..

Нали се говореше, че Луна въртяла лихварски бизнес с някакъв турчин и изгоряла със 100тина милиона в КТБ? :D Ако е вярно, е съвсем нормално да изтряска. Това не са лев-два. :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: "ЗВЕЗДИТЕ СА МНОГО, ЛУНАТА САМО ЕДНА !! "

 

Звездите са много , ЛУНАта само една...

Луна огря сезона на къщата, след виното на

Гъмов май вече няма да е същата !

Изтрещела, изкуфела, мяса на във овулация вувузела...

С тея зъби кат на кон яко свирки врътка,

обича Джорджи и на Преса се търка!

С тая снага и тея терлици, носи носия

и гледа на Светлана големите цици !

Джорджано я обгрижва, Кичка я обижда,

а на Луна земята малка и се вижда.

Не чисти ! Не мие ! ...Ходи гола, боса..ше става

президент,нищо че е кат кенгуро проста.

Луна- жена без много, много акъл...

а погледа и зад паравана на Кичка е пронизващ и зъл.

Било квот било - критичната я треска,

с русата коса мяса на скъпоплатена мутреска.

Никито я хвали, Алекс и се смее, около нея общо взето и МУХА не вирее :Д:Д:

Учете се деца от лудата глава, щото спрямо със сегашната ни политика- Луна е върха !

Без тва бежанците идват от Сумалия...кво по логично тогава от тва Луна да седне на престола на майка България.

 

СУмалия, престола на майка България... :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали се говореше, че Луна въртяла лихварски бизнес с някакъв турчин и изгоряла със 100тина милиона в КТБ? :D Ако е вярно, е съвсем нормално да изтряска. Това не са лев-два. :1000 (29):

 

Чудя се ако наистина е имала 100 млн и е изтрещяла затова... за какво са й толкова милиони??? За какъв чеп са й? Кво ще ги прави?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пичове, сериозно ли искате скандал между Луна и Преса!? Това ще е страхотно Ватерло за толбухинската "любимка на народа"! Може засега само да подскача насам-натам и да се хили инфантилно Преса, ама представа си нямате как ще се на$ере, ако Луна я почне. Та тя посмъртно не може да парира атаката, както Джорджано го направи!

Обаче след снощния епизод Луна вече никак не ми е симпатична. В реалния живот, за такова поведение, като нейното в кухнята, какъв бой ще изяде, всеки може да си представи. Предполагам обаче, че цялото ѝ участие е режисура на продуцентите.

 

:roll1: "ЗВЕЗДИТЕ СА МНОГО, ЛУНАТА САМО ЕДНА !! "

 

Звездите са много , ЛУНАта само една...

Луна огря сезона на къщата, след виното на

Гъмов май вече няма да е същата !

Изтрещела, изкуфела, мяса на във овулация вувузела...

С тея зъби кат на кон яко свирки врътка,

обича Джорджи и на Преса се търка!

С тая снага и тея терлици, носи носия

и гледа на Светлана големите цици !

Джорджано я обгрижва, Кичка я обижда,

а на Луна земята малка и се вижда.

Не чисти ! Не мие ! ...Ходи гола, боса..ше става

президент,нищо че е кат кенгуро проста.

Луна- жена без много, много акъл...

а погледа и зад паравана на Кичка е пронизващ и зъл.

Било квот било - критичната я треска,

с русата коса мяса на скъпоплатена мутреска.

Никито я хвали, Алекс и се смее, около нея общо взето и МУХА не вирее :Д:Д:

Учете се деца от лудата глава, щото спрямо със сегашната ни политика- Луна е върха !

Без тва бежанците идват от Сумалия...кво по логично тогава от тва Луна да седне на престола на майка България.

А тази рожба на човешкия гений я поставям редом до "Септември" на Гео Милев :1000 (10): "Лъжа е", че има някаква надежда за вас, преслинцата :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пичове, сериозно ли искате скандал между Луна и Преса!? Това ще е страхотно Ватерло за толбухинската "любимка на народа"! Може засега само да подскача насам-натам и да се хили инфантилно Преса, ама представа си нямате как ще се на$ере, ако Луна я почне. Та тя посмъртно не може да парира атаката, както Джорджано го направи!

Глупости .. най-много да я изгаври като пак й се изсмее подигравателно в лицето и после иде да клюкари случката на другите и да се подиграват дружно на Луна :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...