Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Джино пък къде се бута .. ми Луна е по-известна от него със сигурност, той специално е най-неизвестния там.

Абсолютно. Покрай Джена се пишеше за него. Но и тази тъпата Светлана прекали. Окей, директна е, но Луна много по-достойно се държа в този момент.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

До кога с това лицемерие?? Мислите ли, че Кичка или Преслава готвят извън къщата???

 

Луна можеше да събере чашата, но не го направи напук!! Само и само да не е техното и да я унижават..Да я игнорират и толкова!! Защо трябваше постоянно да и се заяждат, "ще изчислиш ли", "айде измии сега това"! Това са нарочно зададени, провокативни въпроси!! Погледната малко по-далеч от носа си..

Айде, моля ти се... Хората се мъчиха да я заговарят, а тя се правеше на голяма звезда и ги обиждаше... Как може 15 човека да си помагат и да намират общ език, а някаква си Луна да се прави на голямата ВИП-аджийка. Те със сигурност не готвят всеки ден, но тук са в такава обстановка, че сами трябва да се оправят. Няма им ги ресторантите за да идат на готово и да се нахранят. Не ми я оправдавайте тая откачала...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джорджано пък като някаква мишка се е скрил. Повечето очакваха/ме от него шоу... Скука до шия е това момче, но не го е срам когато трябва да взима пари за участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Здравко една седмица му трябваше да си покаже рогата.

Луна била туркиня. И к'во от това ?

Здравко е по-избухлив и това е ясно. Катя е по-уравновесена и готина от двамата.

А това, че Луна е от Шумен, не означава, че непременно е туркиня. Много неподготвен се изказа Здравко в опита си да обиди ли, нарочно ли го прави. Няма как да знае каква е.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ми кажете ли какво стана дотук? Гледах само момента, в който Преслава скочи на Луна и преди малко, като й държаха конско и тя им направи баница. Друго какво стана?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна е доста странна, но пък и по-голямата част от останалите съквартиранти понякога са по-груби и подигравателни с нея. Тя здравата ги предизвиква, но знам ли, мисля че някои можеше да откликнат по друг начин...

Важно е да се отбележи, че Луна все пак реши да направи опит да се промени, въпреки че цялостните й възгледи за живота са различни и нестандартни. Добре ще е и съквартирантите да направят някои промени в отношението си към нея.

На мен ми е много чудно дали всички щяха да са толкова сплотени ако в къщата нямаше един главен дразнител като нея... Мисля, че за момента сезона се получава като добър социален експеримент, каквато уж е и целта на формата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли се казва Лухче? :roll1:

Има такива слухове. Но дали е туркиня, няма как да знам..... ако има по-запознати, ок.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не чух добре?

 

По време на снимки на клип се наложило да викат гинеколог, за да й вади нещо забравено отнякъде :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По време на снимки на клип се наложило да викат гинеколог, за да й вади нещо забравено отнякъде :roll1:

 

Каза го с идеята, че си измисля точно както тя си измисля него.Далеч не е вярно това за нея, а за него ..напълно възможно.

Луна има брилянтна стратегия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...