Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

Луна е като Кутията на Панодора - със сигурност знае по нещо за почти всички в къщата, но е достатъчно фина, за да не се обажда за неща, които не я касаят. Но на Люси специално няма защо да му мълчи, защото е работила с него. Не помните ли веднъж Цеци Лудата Глава какъв медиен скандал вдигна на свинята Люси на тема пари, крадени идеи и изпълнение през пръсти...

Да, много добре си спомням за този скандал. Не малко хора са скачали на Люси. Когато влезе в къщата, беше споменал нещо и за Иво Танев, пък накрая си дели леглото с него.... Има нещо в този човек, което наистина ми изглежда лицемерно. За някои неща е точен и той, има право, но в друг момент... а и точно тия оправдания не вървяха. Абсолютно съм сигурен, че в този спор Луна каза истината. Точно за такова нещо не вярвам да си измисли.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Луна няма да стигне до финал, стига си въобразявайте.

 

Сега като изгонят Джорджано и след него евентуално Кичка и Люси, други дразнители в къщата няма, а и останалите са си партия като цяло и съответно само нея ще номинират. А и ако излезе на дуел с Преслава или Ернестина, ще спасят тях, ако реално се гледа зрителското гласуване.

 

Тази анкета е представителна извадка на хорското мнение - http://www.slava.bg/polls/359.html

 

Единствения вариант е от шоуто да я бутат, за да им прави цирка, което никак не е изключено да стане.

Има още време до шоуто. А и тя наистина прави голям рейтинг, покрай нея се върти доста от шоуто. Забавна е, запомняща се. За мен лично тя е от силните играчи, защото колкото и да дразни останалите в къщата, толкова е интересна и различна на зрителя, прави и сеир, а тук хората искат и очакват и това... Просто трябва по-дълго да я задържат - забавна и цветуща е. Някак си, поне аз и доста хора с които говоря, успяват за малко да се откъснат от проблемите си покрай нейните неща, защото реално тя предостави и доста смях в това шоу, създава емоция, дава повод и за дискусия, освен на зрителя и на съквартирантите си. По-нататък ще видим как ще се развият нещата. Но Луна заслужава шанс и хората вътре наистина до някаква степен опитват да й го дадат, дано само това не е затишие пред буря. :1000 (29):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забележете как сценаристите я изкарват сега жертва, преди две предавания беше дразнител.

Не се подвеждайте. Не ми се вижда много хрисим човек, вижте как постъпи с тва клето момче Джорджано.Буквално се възползва от него и после му се подигра.Хитра и не особено добра жена... Ако беше толкова умна колкото я изкарват не би си позволила да се държи така с това момче, защото според мен ако някой има психични проблеми в тва предаване това е той.

+1! Докато преди беше определяна като дразнител, във вчерашния епизод прави впечатление, че се опитваха всячески да я изкарат жертва и се бяха наговорили лоша дума за нея никой да не каже. А тя съвсем не е такава светица, както ти вече спомена, видяхме как се отнесе с другарчето си Джорджано. Има си специалисти за такива хора - участниците вътре направиха всичко възможно да я приобщят, а коментаторите снощи изкараха, че в тях е вината, че не можели да се справят с различните. Долните в случая са именно продуцентите, които си правят рейтинга на гърба на една нестабилна психически жена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И после пак ми кажете, че видиш ли откачалката Луна не била луда ами просто била различна...

На нея дори комплимент не можеш да й направиш... във всичко вижда злоба и заяждане...

Стига сте я защитавали. Колко от вас в реалния живот ще търпят такъв човек с такова поведение? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://play.novatv.bg/programi/vip-bradur/...?autostart=true

Има го качено и във Вбокс.

 

Къде го качват? Във V BOX 7 ли? Че това нали не беше никакъв сайт? :whistling: Преса какво, да не иска да си ходи? :scratch: Нема дрога нещо или.....?

 

Я да видим в пресата какво има за героите от сезона.

 

acbfb97fb510a795b061405b6b506734.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, защо се правиш сега на интересен? В ютуб ли да си качват предаванията като си имат собствен сайт за видео споделяне? Много добре знаеш, че Нова тв купи вбокс, абв, дарик, гонг.бг и още май имаше.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе яя, всеки има право да има фобии. Кво като е мъж, да е безстрашен ли?

 

Само глупакът няма страх. Имам предвид, че ми е малко странно да трепери повече от две жени взети заедно дори без да знае от какво, малко прекалено ми дойде.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кичка и Ритон: Преслава е слънце ... :Vishenka_05:

 

Хем я изкараха по-успешна от тях, хем я хвалят самите ти. Кралица :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само глупакът няма страх. Имам предвид, че ми е малко странно да трепери повече от две жени взети заедно дори без да знае от какво, малко прекалено ми дойде.

Ами слаба му е психиката, какво да се прави. Ама пък и не беше много честно на Катя да пуснат перушина и плюшени мечета, а на него червеи и овесена каша. Отврат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...