Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Обаче стана ми жал за Луна :((

Защо да ти е жал... тя сама си го направи. И аз ако бях вътре щях да реагирам като останалите. Като някаква принцеса сяда на масата яде, става и си заминава. С какво е помогнала... всички си имат задачи само тя си кръсти краката. Ай сиктир... като има психични проблеми има лудници :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Преслава, някой трябваше да я сложи на мястото.

 

Бахти наглото същество, безмозъчна куха лейка, с органично разстройство на самоличността. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте Преса като се развика, Луна как си подви опашката и изчезна ... кралица си е Петето :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да ти е жал... тя сама си го направи. И аз ако бях вътре щях да реагирам като останалите. Като някаква принцеса сяда на масата яде, става и си заминава. С какво е помогнала... всички си имат задачи само тя си кръсти краката. Ай сиктир... като има психични проблеми има лудници :mf_surrender:

Права си,и на мен ми идва в повече това нейно президентско държание.Но на моменти ми е жал за нея,абе луда си е жената и това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кичка към Луна: Ти и да не си в менопауза, като те гледам натам вървиш :roll1: :roll1: :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса ме изкефи обаче. В интерес на истината вкъщи днес си говорихме това, че в момента и Луна изнася шоуто на гърба си.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам думи, такива боклуци не са влизали скоро...Прекалиха с Луна, браво 15 човека срещу един...типично по български................................А ония боклук Светлана. :gun_bandana:

Оф, моля те .. ако Луна беше с всичкия си, никой нямаше да се нахвърли срещу нея. Тя сама си го прави.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е тази тенденция тук, да се защитават всички побъркани от тези формати? :mf_surrender: Ще и скачат разбира се. Аз се нервирам, дето не съм в къщата, а не ми се мисли тези, които я търпят денонощно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До кога с това лицемерие?? Мислите ли, че Кичка или Преслава готвят извън къщата???

 

Луна можеше да събере чашата, но не го направи напук!! Само и само да не е техното и да я унижават..Да я игнорират и толкова!! Защо трябваше постоянно да и се заяждат, "ще изчислиш ли", "айде измии сега това"! Това са нарочно зададени, провокативни въпроси!! Погледната малко по-далеч от носа си..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава играе доста добре.Когато трябва се намесва, когато трябва се хили и конти.

Малко ми омръзва вече патардията около Луна.Сценаристите да се намесят най-накрая между Люси и Иво, Кичка и Здравко, Светлана и Моника.Има толкова линии, които могат да изиграят ..те бутат само Луна :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жал ми стана за тея випове. Ще кажеш, че по цял ден чистят, мият чинии и готвят.

 

Аз по принцип съм доста широко скроен човек и в нормалния живот не бих си представил да се скарам с някой на тема битовизми.Но те не са в нормална обстановка и затова е нормално да имат такива пререкания... казвам го от опит. :1000 (29): В крайна сметка никой не й е длъжен да я обгрижва.Жената си прави собствено шоу, сигурно е затънала в дългове и иска да си осигури участия.Това е истината за мен.

Забележете как сценаристите я изкарват сега жертва, преди две предавания беше дразнител.

Не се подвеждайте. Не ми се вижда много хрисим човек, вижте как постъпи с тва клето момче Джорджано.Буквално се възползва от него и после му се подигра.Хитра и не особено добра жена... Ако беше толкова умна колкото я изкарват не би си позволила да се държи така с това момче, защото според мен ако някой има психични проблеми в тва предаване това е той.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джино пък къде се бута .. ми Луна е по-известна от него със сигурност, той специално е най-неизвестния там.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...