Jump to content



Online: Ивана - Всичко е наред


Препоръчани коментари

  • Отговори 42
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Честно казано, очаквах повече. Припевът трябваше да е по-избухващ, с по-добро и ударно изпълнение, така ми е малко flat. Иначе текстът както винаги е добре, но е можело и по-добре. Дразни ме, като се пее за алкохол и цигари, в какъвто и да е контекст. Като цяло има шансове да стане известна, щом и "Ех, любов" стана, нооо можеше и по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казваш, че сега без мен много ти вървяло.

Явно и на тази среща ще се лъжем с теб.

Все едно не знам от теб как ме е боляло.

Но ако ме питаш мен, всичко е наред.

 

Ако чуеш да ти казвам: "Липсваш ми! Искам те!",

от уискито е, вярвай - всичко е наред.

И очите ми да видиш плувнали в сълзи,

от цигарите е, вярвай - всичко е наред.

 

Моля те, недей да искаш с теб да бъда честна.

Тръгвай и не се обръщай - по-добре е така.

Ще те заболи да чуеш истината трезва

от пияни и тъжни устни на една жена.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм слушал оригинала на тази песен. Но май мъж я изпълняваше или се лъжа? Ами харесва ми, слушаше ми се нещо подобно от Ивана. Интересна е и макар, че не е редно да сравнявам два различни жанра, другата песен ми хареса 1000 пъти повече! Просто в един и същи ден с онази уникална песен..... Иначе съм доволен! И да кажа, че е много красива в този клип и клипчето май е най-доброто нейно в последно време.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оригинала е с толкова хубав и богат аранжимент, тука звучи все едно само Румен църка по клавира и Стояна бумка отстрани.

Хубава песен, текста също.Изпълнението ми идва малко слабичко, нетипично за нея.Припева е по-заспал и от куплетите.

От видеото обаче съм приятно изненадан :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гръцкият аранжимент наистина е много по-добър, но и версията на Ивана ми харесва. Браво, че предлага нещо качествено отново! Клипът е много красив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е моята песен! Това че лелчинка е любимата ми певица може би от 15 години, не означава, че трябва да харесвам всичко, което пуска и да бъда винаги доволна, само защото е нейно.

Явно след като си изпяла текстове като "Пирова победа", "Аз съм с теб" и "Не искам да знаеш" няма надскачане - новият текст е слаб и обикновен за Ивана. Аранжиментът е постен, клипът не впечатлява. Разочарована съм от тази песен, едва ли ще я слушам кой знае колко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз очаквах повече, приятна, хубава, песен, но очаквах нещо по-ударно. Музиката с текста някак не съм сигурен дали си отиват, интересно защо това е подготвяно толкова време, преди пускаше по-силни неща за по-кратки срокове, нищо, сега ще чуя другата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредния изсилен текст с претенция да е много стойностен и истински, а то е поредица от клишета, която дори е неритмична и на моменти въобще не се връзва с ритъма на песента.

 

Клипа е поредния й от поредицата едно и също, разбрахме че се харесва само в 2 типа кадри, обаче на нас ни омръзнаха!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера предупредих, че се притеснявам за аранжимента...и не ме разочароваха. Цялата ударност на оригинала е изгубена! :girl_cry2: Много се дразня. И все пак, песента е много приятна, а и клипът е много хубав, всъщност най-хубавият ѝ клип от много години насам!
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...