Jump to content



Online: Фики & Азис - Блокиран


Препоръчани коментари

Пълен провал ! На Фики тая година не му върви , само провали ... участията по малко ... А от другата страна -квото и с когото да изкара нещо Галин , става тотален хит . Просто го мачка от всякъде !

Галин може да си мечтае за хит като ''Бум''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 68
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Галин може да си мечтае за хит като ''Бум''.

+1. Дори и "Секс за ден" е по-голям хит от "Роклята".

 

Колкото до дуета - харесва ми, доста неочаквано ми дойде. Очаквах друг тип песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса, заедно с "Градът" на Джена са ми най-любимите песни в последните 2-3 години. Имат някакво звучене като фолка 2005-2006, който страшно много обичам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък никой не си даде сметка за финала на това видео!

Азис позволи на Фикрет да го нокаутира и да го повали на земята. Може да ви изглежда несериозно и невъзмоцжно, но Азис е документирал чрез това видео предаването на щафетата и на короната на краля на фолка. Жалко за избора му на последовател, но предвид любовта му към Турция и турската публика.

 

Песента е поне слушаема, въпреки ужасното виене на единия.

A защо текстът е такъв, да не би да са гаджета? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък никой не си даде сметка за финала на това видео!

Азис позволи на Фикрет да го нокаутира и да го повали на земята. Може да ви изглежда несериозно и невъзмоцжно, но Азис е документирал чрез това видео предаването на щафетата и на короната на краля на фолка. Жалко за избора му на последовател, но предвид любовта му към Турция и турската публика.

 

Песента е поне слушаема, въпреки ужасното виене на единия.

A защо текстът е такъв, да не би да са гаджета? :1000 (29):

И аз това си помислих :1000 (29):

 

Не ми харесва особено, но поне не е цигания и Фикрет не е толкова противно грозен както в клипа на "Бум".

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лично на мен не ми харесва, дори след опитът при второто слушане.

Култово: „Правя си снимки нацепен – много красив”... Нямам думи!

Идва ми страшно провлачена, пеенето с много орнаментика, а мелодията ритмична и несъответстваща на пеенето. Същата история като на Джена последната!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв денс ритъм, а Фики навива като малоумен ходжа, мега зле! Текста е тъп с някои интересни фрази, поне до втората минута, не издържах до края.

Не знам, но Фики с всяка изминала минута става все по-грозен и нелепо изглеждащ. Много жалко, какво му стана след "Горе-долу"? Много е зле като цяло... :/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма тъпня е всичко, никаква кулминация, супер заспалата песен .. и като се сетя, че това нещо ще се възхвалява до небесата :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз като повечето очаквах някаква мазнотия, но даже съм приятно изненадана. Доста различно парче като за двамата, приятна музика. Трябва да ги поздравим, че не са търсили лесното, а залагат на по-различно звучене. Може би няма да е най-големия хит, но е готина песен.

Фики тук изглежда по-нормално и модерно. Много по-симпатичен е като не се пъне във всеки клип да си показва плочките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен много ме зарибии..Това вече рядко става...

 

А в тоя форум има няколко типа песни:

 

1.Оф какъв е тоя кючек-пълна цигания!

 

2.Оф поредната Оцкова/Кости боза

 

3.Оф какъв е тоя денс/балада-скучна е.

 

Добре, че не правеха песните по мненията тук, че нямаше да има добра песен..:Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка музика, но текста е толкова несъобразен ... постоянно или го наблъскват, или го провлачват, за да си стигнат ритъма.

 

Няма да е голям хит, но поне не е мазнотията, която очаквах.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О егати тъпата песен, тотален резил! Не бих я пуснал втори път.

Това ли е различното звучене, все едно Inna - Hot, да не говорим че въобще не върви на анадолското виене на Фики...

Как си е мислел че ще пее поп и джас с неговите мазни маймунски звуци!

Нека види,че от всяко дърво-свирка не става, че много си беше повярвал с тези хитове!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълен провал ! На Фики тая година не му върви , само провали ... участията по малко ... А от другата страна -квото и с когото да изкара нещо Галин , става тотален хит . Просто го мачка от всякъде !

 

Няма такова нещо. Колкото и да не ни се иска да го признаем - Фики е по-харесванията, песните му са по-големи хитове.

И мен не ме кефи и тази, но пак ще стане хит, заради имената и на двамата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснаха я по Планета HD в едно заведение, обаче честно казано никой не обърна внимание от компанията или от хората там като цяло. Мен също не ме впечатли, сега я преслушах на спокойствие - не ми допада, а клипът е ужасен. И аз мисля, че проектите на Галин са по-яки!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...