Jump to content



Online: Фики & Азис - Блокиран


Препоръчани коментари

  • Отговори 68
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нормално е да има супер много гледния сега, все пак се събират най-актуалния в момента с най-големия в чалгата изобщо, но според мен след първите дни ще спадне значително темпа на нарастване на гледанията. В момента всеки цъка да чуе песента от интерес - същата работа беше с "Душа", но като видяха хората за каква тъпня става въпрос, гледанията замръзнаха на 1 милион - даже на Димана песента има повече гледания от въпросната. Единствено имат шанс, ако им влезе песента на началната страница, че дуета на Галена и Деса е от 1 месец там.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава песен, хареса ми. Очаквах някакв цигания, но всъщност се е получило нещо модерно. Текстът е адски в крак с времето, особено това за профилите във facebook, снимките, тази тема е супер на място вкарана. Малко ми е незапеваема обаче.

Сега някой да ми обясни смисъла на видеото, че нищо не разбрах. Фики изглежда нормално най-накрая, Азис се е нашарил прекалено с татуси. Самото заснемане не е лошо. Но не ми допада изобщо като цяло клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълен провал ! На Фики тая година не му върви , само провали ... участията по малко ... А от другата страна -квото и с когото да изкара нещо Галин , става тотален хит . Просто го мачка от всякъде !

"Бум" и "Секс за ден' бая са провали... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано очаквах някаква много гадна цигания, но голямата изненада е, че песента е страхотна!!! Много интересно съчетание на изпяването, меланхолична мелодия, саксофони и джаз елементи, а в същото време приятен денс бийт! Много са се постарали, парчето си е 100% хит! Като гледам интереса и публикациите вече - даже Дует на годината се очертава! Текстът също е подходящ, този път не се изложиха омразните ми циганори! :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички около мен са полудели по песента, изригнаха с много голям хит. Неочаквано за такъв бийт и проект като цяло, радвам се. Дано се сетят и спрат с простотиите. Лека полека чалгата започва да отвръща на удара, нищо че някои пак я писаха "бегала" това лято. Гери-Никол и компания пак ще има да подвиват опашка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички около мен са полудели по песента, изригнаха с много голям хит. Неочаквано за такъв бийт и проект като цяло, радвам се. Дано се сетят и спрат с простотиите. Лека полека чалгата започва да отвръща на удара, нищо че някои пак я писаха "бегала" това лято. Гери-Никол и компания пак ще има да подвиват опашка...

 

От "Ела и си вземи" по - голям хит няма да стане, но за чалгата наистина е рекорд - за 5 дни да има милион... Това е голям дует наистина, мегахит, не като някои други раздувани балони, едва популярни! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Останах приятно изненадан.Мислих, че ходжата и цинго ще ни пренесат в Анадола, но за щастие са направили търпимо парче.

Музиката е свежа, текста също.Изпълнението на Фики е потрес, не ми стоят адекватно един до друг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е да има супер много гледния сега, все пак се събират най-актуалния в момента с най-големия в чалгата изобщо, но според мен след първите дни ще спадне значително темпа на нарастване на гледанията. В момента всеки цъка да чуе песента от интерес - същата работа беше с "Душа", но като видяха хората за каква тъпня става въпрос, гледанията замръзнаха на 1 милион - даже на Димана песента има повече гледания от въпросната. Единствено имат шанс, ако им влезе песента на началната страница, че дуета на Галена и Деса е от 1 месец там.

 

 

"Кучетата си лаят,керванът си върви "

 

2 000 000 млн за 11 дена ! :1000 (33):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Кучетата си лаят,керванът си върви "

 

2 000 000 млн за 11 дена ! :1000 (33):

 

 

Да, защото е на началната страница .. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...