Jump to content



Online: Райна - Няколко рокли


Препоръчани коментари

Защо вече не ми харесват песните, абе вече съм бесен, кви са тез боклуци, пайнер нищо не прави няма хит близо от години,едни простотии правят

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да си призная - от първо слушане не ме впечатли...

След второто вече ми се наби в главата!

Често се случва да не харесам дадена песен и след това да ми стане любима. Мисля, че тази ще е една от тях!

 

Много интересна музика и текст. Невероятно секси Райна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яко парче, музиката е брутална и текста ме кефи, нещо различно е като цяло от последно предложените проекти. Пожелавам успех на Райна, дано и се получат нещата този път, заслужава го! :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва песента, текстът е хубав. Песен типично в стил Райна, като продължение на Лицемери. :)

 

Някои фрази от текста са ми много познати от някъде, но не се сещам от къде.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва песента, текстът е хубав. Песен типично в стил Райна, като продължение на Лицемери. :)

 

Някои фрази от текста са ми много познати от някъде, но не се сещам от къде.

 

От фейсбук статуси. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми. Всъщност последната песен на Райна, която ми беше харесвала е "Пълна промяна".

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо вече не ми харесват песните, абе вече съм бесен, кви са тез боклуци, пайнер нищо не прави няма хит близо от години,едни простотии правят

 

Не си само ти, чалгата в последните години не струва, даже и на пияно не върви.

Това на Райна е неслушаемо, поредната забита песен от нея, не знам вече колко години няма хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много обещаващо започва песента, музиката е хубава много, но като цяло наистина не е запеваема. Не носи желание да си я пуснеш пак. Не знам има нещо в изпяването ли, в текста ли - странна ми е. Иначе Райна изглежда супер във видеото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен нещо такова ми се върти, някои неща май съм ги чела из фейса.

 

Да, чела си преди текста, защото авторката го е публикувала преди като стихотворение.

 

ето

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпяването наистина е зле и това не се случва за първи път при Райна. :dontgetit:

 

Има нещо такова...както и при Гергана. В старите песни Райна пееше доста по-добре, сега ги претупва яко и се получава супер посредствено изпълнение, което много дразни в песните. Дори фалшиво звучи..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна отново се разписа с яка песен! Много яка музика и текст. Клипът е много як и Райна е страшно красива! ММного ще се слуша

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...