Jump to content



Online: Райна - Няколко рокли


Препоръчани коментари

  • Отговори 84
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Брутална е! Старата Райна се завърна! :Vishenka_05: Отново различна, клипът е най-добрия и от години. Не ми пука дали ще стане ХИТ, важно е, че е глътка свеж въздух след еднообразието, което царува това лято. Ето, че се получи, като смени екипа. Да забрави за Скерлев и Петков! Обичам я! :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Офф и тая по трико. Явно е задължителен атрибут, за да си певец.

Изтъркан клип и много тъп текст.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва особено като текст и изпълнение. Само музиката и аранжимента на места ги бива. Райна много се превзема като пее, което доста ме дразни. Особено в края на песента - то са едни въздишки, едно чудо. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мелодия и клипът са страхотни ! Песента е много различна от всичко напоследък,което ме кефи много.

Изпяването обаче е потресаващо .... текста е интересен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък не ги усещате песните на Райна все повечето. Мен щом ме разчувства текста, значи Райна си е свършила перфектно работата. Клип, песен, текст, визия- всичко е 6. Не я спирам. Даже е по-хубава от "Лицемери".

 

Някой,ако я има да я дава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И изобщо не е до превземане, а до усещане. Истинският изпълнител е този, който усеща песента,а не да я изпее ей така отгоре, отгоре. Райна е вложила емоция в песента, така пеят истинските изпълнители!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...