Jump to content



Модераторския екип


Препоръчани коментари

Имаше също и един за Мадона и Майкъл Джексън но не знам дали е жив още.

Тоти93 и Джоуи от тук също бяха направили 1, но там писахме.5 човека на кръст..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа, я им виж графичния раздел..Може би само този форум и Планета са били с по-смислени дискусии.

 

Да, графичният раздел беше много добре развит, не може да се отрече.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз да си попитам тук, може и да получа отговор...

 

Аз пак искам да попитам защо бях махнат от модератор на раздел поп-фолк и ми бяха отнети правата за бан? Вярно беше отдавна, но така и не получих отговор?
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли има желаещи да бъдат безплатно модератори във форум?? :Д Боже мили..

А Фокси не се надявай, никога не би го взел, той само си говири... Куче което лае, не хапе..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли има желаещи да бъдат безплатно модератори във форум?? :Д Боже мили..

А Фокси не се надявай, никога не би го взел, той само си говири... Куче което лае, не хапе..

 

Нещо притеснен ми се видиш или греша? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо притеснен ми се видиш или греша? :whistling:

Хахх аз и без форум мога, просто ти си въздух под налягане за тия неща.. 1.Никога не можеш да го купиш

2.Няма да остане никой, който не те пинася, демек 80%

Накрая ще сте само ти, Кама и Цветан и тука.. Хухха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахх аз и без форум мога, просто ти си въздух под налягане за тия неща.. 1.Никога не можеш да го купиш

2.Няма да остане никой, който не те пинася, демек 80%

Накрая ще сте само ти, Кама и Цветан и тука.. Хухха

 

А, дойдохме си на думата! Притеснен си, че мога да го купя? :1000 (29):

 

И вече предположи кой евентуално ще инвестира дори? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако фокса купи форума, окончателно го напускам.

Не заради притеснения как ще го ръководи - както казах по-рано, спазвам правилата и не се притеснявам.

А от това, че може да си дотолкова потънал в чалгата и с една заплата, която едва ли наброява повече от 1000 лева, ще купиш форум, вместо да мислиш за постъпването на сина му в гимназия, на дъщеря му в училище, колата, жената и т.н. :mf_surrender:

Не искам да съм част от такова общество.

 

Невероятно, ти се обясняваш по-фалшиво и от Кали в сутрешния блок на Нова ТВ? :1000 (29):

 

Да не си и ти притеснено, че така ми се струва? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако фокса купи форума, окончателно го напускам.

Не заради притеснения как ще го ръководи - както казах по-рано, спазвам правилата и не се притеснявам.

А от това, че може да си дотолкова потънал в чалгата и с една заплата, която едва ли наброява повече от 1000 лева, ще купиш форум, вместо да мислиш за постъпването на сина му в гимназия, на дъщеря му в училище, колата, жената и т.н. :mf_surrender:

Не искам да съм част от такова общество.

 

Това пък е толкова тъпо изказване...

 

Много знаеш от къде и какви са парите на някой и какви са му плановете, че да квалифицираш с такива високопарни писаници...

 

Кажете си, че ви е шубе... не виждам нищо лошо да си признаете. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

От какво да ни шубе? Ще кажеш че ще ни купи живота...Някакъв тъп чалга форум в който влизаме за да теглим песни.

 

Ами на много хора тук им е неприятен опонент... а никой не иска такъв човек да му е "шеф". За това ги е "шубе". :)))

 

Пък и за никой друг от изявили желанието за форума не се повдигна въпроса за това какво би станало... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако фокса купи форума, окончателно го напускам.

Не заради притеснения как ще го ръководи - както казах по-рано, спазвам правилата и не се притеснявам.

А от това, че може да си дотолкова потънал в чалгата и с една заплата, която едва ли наброява повече от 1000 лева, ще купиш форум, вместо да мислиш за постъпването на сина му в гимназия, на дъщеря му в училище, колата, жената и т.н. :mf_surrender:

Не искам да съм част от такова общество.

Не съм очаквал от теб такова изказване, честно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятно, ти се обясняваш по-фалшиво и от Кали в сутрешния блок на Нова ТВ? :1000 (29):

 

Да не си и ти притеснено, че така ми се струва? :whistling:

Можеш ли да направиш нечалгарско сравнение? Не дебна чалгарките 24/7 и някои препратки не мога да ги схвана.

И не, не ми е притеснено, животът ми не е зависим от форума, а и не мисля, че който и да било админ на този свят може да промени обстановката - форума го правят потребителите.

 

Това пък е толкова тъпо изказване...

 

Много знаеш от къде и какви са парите на някой и какви са му плановете, че да квалифицираш с такива високопарни писаници...

 

Кажете си, че ви е шубе... не виждам нищо лошо да си признаете. :D

За съжаление не владея селски диалект и не мога да го напиша разбираемо за теб. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъй като днес спамя във всяка тема, нека и тук се изкажа :D

 

Фокса не е казал, че ще купува форума, че да му смятате заплатата и да се възмущавате, че дава парите за образованието на децата си за глупости! :mf_surrender:

 

 

Иначе съм съгласна, че форума го правят потребителите. Аз нямам нито едно наказание през всички тези години. Но може би "проблемът" е в мен, че дори като по-малка и по-обсебена от дадени изпълнители фенка, животът ми не е бил чалга...

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хриси, не следиш ли, че той в цялата тема намеква, че едва ли не ще взима форума, за да плаши децата. Аз съм сигурна, че ако форума беше 100-200 лева отдавна щеше да е негов, той е буквално вманиачен в Камелия и доказването й пред хората. Заради това съм написала острия си пост, не знам защо тук няколко човека се изредихте да го защитавате, като ни е доказал нееднократно, че за Камелия е готов да направи всичко. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хриси, не следиш ли, че той в цялата тема намеква, че едва ли не ще взима форума, за да плаши децата. Аз съм сигурна, че ако форума беше 100-200 лева отдавна щеше да е негов, той е буквално вманиачен в Камелия и доказването й пред хората. Заради това съм написала острия си пост, не знам защо тук няколко човека се изредихте да го защитавате, като ни е доказал нееднократно, че за Камелия е готов да направи всичко. ;)

 

Той тия неща ги пише да дразни. На него това му е била винаги целта. И вие се връзвате... всеки път.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не веднъж съм казвала, че е добър манипулатор. Само че този път направих опит той да ми се върже на мен. :)

По темата: според мен форумът има нужда от един по-активен супер модератор, иначе всичко е наред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление не владея селски диалект и не мога да го напиша разбираемо за теб. :(

 

Ко казА, ко казА?! Пхахахах.

 

Тук не става въпрос кой кого защитава (аз човека не го познавам и не ми пука какво ще прави), но е смешно да се жегвате по толкова елементарен начин.

 

И не ми говори в какво общество не искаш да живееш, защото боготворите певачки - пияници и наркоманки, тъпи при това, а далеч по-стойностни неща подминавате.

 

За да не остава впечатлението, че излизаме от темата...

 

Ако масата тук има проблеми с някой не виждам нищо лошо да се вземе под внимание желанието й за промени.

 

Все пак потребителите правят форума и те също трябва да имат глас ако виждат, че нещо не върви.

 

Няма голям смисъл да се пазят хора тук само защото не е ясно ще има ли промяна или не. То така е още по-неясно, така че...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам Христина', heartless и Loca за модератори!

Гъръл пауър от тук нататък, явно пак аз ще правя промените, щото явно никой не ще да си купи форум.

Христина пише от време на време...

Аз имам следното предложение - влизането във всяка група да не е пожизнено, както досега, а на определено време да бъдат избирани нови хора, изчистване на всички модератори, пускане на тема и хората, избрани от темата стават модератори, след 3 месеца се пуска нова тема и се избират нови хора и така...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам Христина', heartless и Loka за модератори!

Гъръл пауър от тук нататък, явно пак аз ще правя промените, щото никой не ще да си купи форум.

Нямам против. И трите са много разбрани. Никога не съм имал проблеми с тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • meleto locked, unlocked and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...