Jump to content



Модераторския екип


Препоръчани коментари

Докато съм тук да си кажа :)

Екипа в момента е работещ.. да, има потребители имащи проблеми с модерирането и с определени модератори, но смяната им с нови няма да реши проблема. Новите модератори вероятно ще имат дразги с други потребители и пак ще се стигне до тук.

Събирането на работещ екип, нямащ никави проблеми с никой потребител, в един такъв форум е напълно невъзможно.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудесно, но поне можеше да махнеш правата на Ноле и Мирела, които видно правят хората тук на маймуни. А иначе, Ноле ти е единственият работещ модератор, който е твърдо под прикритие. Той дори спря да пише, като го направи такъв и само заплашва и наказва инкогнито. На това го научи Мирелка. От години поне в чалга раздела, само Иван чисти в темите. Всички останали или затварят, за да нямат проблеми или наказват, за да не им се създават грижи. Това не е модериране....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам въпрос, Амейзинг и Дракон.имат ли.модераторски.права, защото не са.модерирали от месеци, защо още фигурират в."модераторски екип"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

да и аз съм съгласен за Ноле с фокса,а иначе ИВАНХУ смятам ,че също има пристрастия(пример Сашо) ,но поне си върши работата.Но е добре да спре да ги показва,че е много явно на моменти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да имат са на някакви отделни раздели, нямат права там където ви интересува :)

Амейзинг е глобален модератор или поне така се води, като в последната година не е писала изобщо и още има права...

Link to comment
Сподели в други сайтове

5 минути преди да си напиша поста тя бе глобален модератор..

Според мен има нужда от "свежи модератори", например Монтил и Фаст...

Link to comment
Сподели в други сайтове

5 минути преди да си напиша поста тя бе глобален модератор..

Според мен има нужда от "свежи модератори", например Монтил и Фаст...

Не ми се мазни. Трябват ми права единствено в раздела за поп фолк видеоклипове и то главно да си оправям моите линкове, но другите модератори не са съгласни въпреки че там влизат 3 човека на кръст. :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се мазни. Трябват ми права единствено в раздела за поп фолк видеоклипове и то главно да си оправям моите линкове, но другите модератори не са съгласни въпреки че там влизат 3 човека на кръст. :baaasmiley:

Не ти се мазня, мисля, че заслужаваш права, защото реално правиш нещо за форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Фокси.купи форума може би...

Аз на него бих му го дал и на изплащане, дет се вика, поне знам, че няма да го съсипе, а ще го използва по предназначение.

Иначе мераклии за купуване имаше доста прз годините, но все искаха да го правят нещо различно, като почнеш от сайт за видео споделяне и свършиш с туристическа агенция работеща с Индия или някоя такава държава, не помня точно :)

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз на него бих му го дал и на изплащане, дет се вика, поне знам, че няма да го съсипе, а ще го използва по предназначение.

Иначе мераклии за купуване имаше доста прз годините, но все искаха да го правят нещо различно, като почнеш от сайт за видео споделяне и свършиш с туристическа агенция работеща с Индия или някоя такава държава, не помня точно :)

Олеле, най-добре да си остане музикален форум, не е хубаво на толкова голям и известен форум да.му се губи историята и да се превръща в нещо друго, макар и да сме ставали свидетели на много такива случаи ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мхм.. да не забравяме какво стана с кречетало - форума майка :D

Кой? За първи път чувам за този форум...

Жалко за форума на Планета, за.Лайв..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, Фокс, обмисляй офертата. :phpgrin2:

 

Кой? За първи път чувам за този форум...

Жалко за форума на Планета, за.Лайв..

 

То пък Лайв беше като детска градина направо. Хубавото там беше, че гостуваха изпълнители от време на време.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е.. старите форумни кучета помнят кречетало - форума майка на поне още 10 музикални форума. По едно време беше форум на mp3-bg.com, после... умря безславно...

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, Фокс, обмисляй офертата. :phpgrin2:

То пък Лайв беше като детска градина направо. Хубавото там беше, че гостуваха изпълнители от време на време.

Ааа, я им виж графичния раздел..Може би само този форум и Планета са били с по-смислени дискусии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е.. старите форумни кучета помнят кречетало - форума майка на поне още 10 музикални форума. По едно време беше форум на mp3-bg.com, после... умря безславно...

Освен Рама и Сигнал май вече не.останаха активни музикални форуми..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • meleto locked, unlocked and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...