Jump to content



Модераторския екип


Препоръчани коментари

http://www.ramania-bg.com/index.php?showforum=110

Тази папка не трябва ли да се преименува на "Албуми до 2015г." ?

А тази тема да се премахне от главни - "Link: V.A. - Folk Collection 10 (2013) "?

Тази тема не трябва ли да се премести от раздел "Линкове" в раздел "Поп-фолк"? http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&...dpost&p=522

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз направих темата: http://www.ramania-bg.com/index.php?showto...p;#entry1531187

Доволен съм от новите модераторки само, че Кристина трябва да стане по активна/редовна.

За другите няма какво да кажа освен, че са перфектни. :D

Също така съм и НЕДОВОЛЕН. Какво стана с правата на ноле кога ще ги махнеш?

Иначе всичко друго е 6+. Благодаря, че отдели ценно време за форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да наистина, кога ще се махнат правата на Ноле, за да стане той читав форумец, а не дерибействащ комплексар, като сега? И да не ме ядосват някои хора тук, че ще взема да пропусна да сменя баварката с друга и ще взема форума. Все ще се разберем с Момо до 4000-5000 лева. Въпросът е, че не знам какво да го правя тоя форум, а не, че ще плащам още една сметка като за телефон, каквато е месечната издръжка на Рамания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

foxy, освен ти и Flexius, други има ли, които да са недоволни от nolee?

 

п.п.: ти с щастливец, че плащаш само толкова за телефон :whistling:

 

Има, но не ги вълнува толкова. Те просто искат да имат място, където да пишат и четат за чалга, а по-добро от Рамания няма. Щото, ако имаше, щяхме да сме там, а ние не мърдаме 8 години от тук. Ние с Ноле си имаме закачка от 2010-та и затова така става. А и той злопаметен доста се оказа. Иначе плащам толкова телефон щото взех една оферта за нас ченгетата от M-TEL на 30 лева и безплатно към всички плюс 5000 MB безплатен нет. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееее само привилегии ей :D

 

До тук четирима не сте доволни, ако сте само това просто ще му кажа да не се занимава с вас и толкова. Ще ви наглеждат другите модератори :)

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееее само привилегии ей :D

 

До тук четирима не сте доволни, ако сте само това просто ще му кажа да не се занимава с вас и толкова. Ще ви наглеждат другите модератори :)

Съгласен ли си да пусна една анкета?

728o0da.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз по темата за Ноле повече няма да пиша - имам си приказката с него и съм пристрасна очевидно.

Но да кажа, че повечето пъти влизам hidden, чета ви, но ако нещо имате проблеми, чувствайте се свободни да ми пишете по всяко време.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тези искания от всеки ? Не стига , че половината спамите , като полудели ами и искания за махане на права ще претендират . Аз пък съм доволен и не смятам , че трябва да се отнемат правата на някаго . Баш най-нахалните са с най-големи претенции .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честити ни нови модератори, смятам, че избора е чудесен.

momo, защо не дадеш админски права на някого, който ще е навит да плаща хостинга? :D Не е като продажба, но пак - ще има към кого да си отправяме исканията за по-дребните неща, а и финансово облекчение за теб.

Естествено да не е някое хахо, което ще превърне форума в сайт за окултни науки, а редовен изявен форумец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • meleto locked, unlocked and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...