Jump to content



Модераторския екип


Препоръчани коментари

Може ли някой да промени заглавието на темата ми? Искам само preslavarocks да бэди сменено с Charlie

http://www.ramania-bg.com/index.php?showto...25&start=25

Готово.

П.С.

Не трябва да пишеш тук, а в другата тема. ( Работа за потребителите )

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Искам да попитам дали е нормално НОВ модератор да раздава БАНОВЕ на лични основания? И то без да има изобщо повод за такъв?

 

Преди 3 дни Арвиту ме наказа с 10%, понеже е решила, че фразата „да запазиш достойнство“ означава „нямаш достойнство“. И защото си позволих да я „изкажа“ за това, че тя употреби думите „няма да падам на твоето ниво“ за мен. Когато казах, че трябва да й купим тълковен речник, тя ми сложи още 10% и БАН. Да, не е в рамките на добрия тон това, което казах, да, подигравка е, но НИТО е обида, НИТО заслужава тридневен бан! Ако за такива неща се банваше, форумът щеше да е празен!

 

След като й написах съобщение, че няма основание да ме банва и потвърждава думите ми, че е нервна (отново не е в рамките на добрия тон, но НЕ Е обида!), тя ми върна нервно и нелогично лично съобщение, което завършваше с думите: „Щом това да злобееш ти доставя удоволствие няма проблем. Живота си е твой. Нито съм говорила за теб, нито нищо.

 

Лека вечер, приятно хвърляне на злоба по хората явно това е нещото което те прави щастлива!“.

 

Пратих й смеещи се човечета, а тя ми върна: „Ми за смях си си верно. Добре е, че се виждаш и сама си го осъзнаваш “

 

Щом моето е обида за 3-дневен бан, нейното не знам за какво трябва да е...

 

Всичките ми коментари могат да бъдат видяни в последните ми постове и процентните ми наказания. Ако някой сметне, че наистина заслужавам 20% наказание и 3 дни бан за това, моля да ми каже и да се аргументира.

 

Моля също така глобалните модератори да следят, защото след този пост, очаквам да ми спре и правата за четене за около месец...

 

Нямам нищо лично спрямо въпросната персона, не я познавам, спорът ни започна от начина, по който говореше на друг потребител, който не я беше засегнал особено – това също може да се провери, постовете си стоят. Не казвам всичко това с цел да й се отнемат правата, просто не искам да се превръща в тенденция!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Модератор FAST злоупотребява с правата си

 

И аз имах подобна случка с него, но тогава другите модератори реагираха, за което благодаря.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Модератор FAST злоупотребява с правата си

 

Момо ясно ти каза още онзи път, когато Христина ти даде няколко минуса.

Всеки има право да цъка минуси, не виждам нищо нередно. Колкото до бановете - те са си заслужени.

Всяко модераторско действие се следи, така че е безмислено да се пускат такива теми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди няколко дена въпросното модераторче си позволи да ме банне и изтрие коментара ми, който беше :

Много станаха психично болните на клона

Кондомчо , спирай да им вдигаш телефона .

 

На какава основа получих БАН ?? Кажете за вас има ли причина , аз да получа БАН и да ми се трие коментара ???

 

Преди седмица пак си позволяваше да трие коментари на потребители .

Да му се махат правата , на момента . Няма да го оставя това до като не получа отговор , или не му се свалят правата .

Много си позволява тояа същество .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди няколко дена въпросното модераторче си позволи да ме банне и изтрие коментара ми, който беше :

Много станаха психично болните на клона

Кондомчо , спирай да им вдигаш телефона .

 

На какава основа получих БАН ?? Кажете за вас има ли причина , аз да получа БАН и да ми се трие коментара ???

 

Преди седмица пак си позволяваше да трие коментари на потребители .

Да му се махат правата , на момента . Няма да го оставя това до като не получа отговор , или не му се свалят правата .

Много си позволява тояа същество .

Няма нужда от цяла тема. Преместих коментара ти където трябва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам , че доста се оплаквали от теб така , че има нужда от тема ! И от сваляне на правата ти , на момента !

Ислам адекватен отговор !

Ти и Чийзкейк за доста ли се броят? Стегнете се малко. Все едно за пръв път получавате банове. Няма нужда от излишни циркове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти и Чийзкейк за доста ли се броят?

А Фиклена ?

А преди седмица , като поне 5 човека ти направиха забележка за триенето и редактиране на коментари и то в Зона рамания ?? Да ги търся ли постовете да видим колко са ?

 

Още ли не си ми дал обяснение , защо си ме баннал ? Кой се припозна в думите ми ? Да не е оная Арвито ли ква е , да ти е казала да ме баннеш , понеже гледам сама се е припознала ?

Да не си беше махала правата , да беше ма баннала сама , не да кара теб .

Както и да е , не ме ебе . Чакам обяснение за бана си , а в същото време ще пиша на Момо и всички модератори и потребители , до като не ти сваля табелата Модератор . Ако ли не , ще те правя крив , където ти видя пост .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оплакването на Фиклена е невалидно. Написал съм защо.

Аве момченце , не ми цитирай само това дето ти изнася . А останалата част от поста , защо така удобно я пропускаш ?

 

Обърка се с мен , много жестоко .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оплакването на Фиклена е невалидно. Написал съм защо.

Цитат(The Diva FIKLENA @ 06. September. 2016 г. - 23:40) *

Преслава - Няма да ти пиша [ 34 ] ** [15.45%]

 

Горете В Ада

 

_________-

а къв беше този бан за 1 ДЕН !?!? банваш сляпо сакато.

 

изтриваш коментара + даваш уърн10% - ОК съгласен съм,. но защо БАН ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не може да трие коментари така бе , то да не е триенка .

Преди седмица поне 5 човека се оплакаха от цензурата и триенето , които прилага това нещо Фаст

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да 20 човека се оплакали

Само вие двамата

Какво ревете

Фиклена се оплаква невалидно

А ти никога не си прехапваш от езика и винаги обиждаш

Със сигурност Фаст ти е дал бан с причина

Какво ревеш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още в началото бях за това Fast да не е модератор. Има лични пристрастия, такъв човек няма как да се справя с нещата. Да постъпи достойно като колежката му която също си изигра кофти картите, но поне се усети и се отказа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да 20 човека се оплакали

Само вие двамата

Какво ревете

Фиклена се оплаква невалидно

А ти никога не си прехапваш от езика и винаги обиждаш

Със сигурност Фаст ти е дал бан с причина

Какво ревеш?

Когато съм обиждал съм си търпял наказанията.

По нагоре съм публикувал поста заради , който бях баннат .

Още нямам обяснение , защо получих три дневен БАН. А ти не се обаждай ако обичаш .

До като не му сваля табелата - модератор , няма да спра да пиша тука .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още ли не си ми дал обяснение , защо си ме баннал ? Кой се припозна в думите ми ? Да не е оная Арвито ли ква е , да ти е казала да ме баннеш , понеже гледам сама се е припознала ?

Да не си беше махала правата , да беше ма баннала сама , не да кара теб .

Както и да е , не ме ебе . Чакам обяснение за бана си , а в същото време ще пиша на Момо и всички модератори и потребители , до като не ти сваля табелата Модератор . Ако ли не , ще те правя крив , където ти видя пост .

Всякакви обиди, директни или индиректни не се толерират тук. Приключвам темата. Надявам се да се поуспокоиш. Въпросния бан е изтекъл и процентите са ти махнати.

 

Абе не може да трие коментари така бе , то да не е триенка .

Преди седмица поне 5 човека се оплакаха от цензурата и триенето , които прилага това нещо Фаст

Винаги трия коментари свързани с предупреждения. Това е нормална практика. Не трия нищо произволно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всякакви обиди, директни или индиректни не се толерират тук. Приключвам темата. Надявам се да се поуспокоиш. Въпросния бан е изтекъл и процентите са ти махнати.

Винаги трия коментари свързани с предупреждения. Това е нормална практика. Не трия нищо произволно.

 

 

Много станаха психично-болните на клона

Кондомчо, спирай да им вдигаш телефона.

 

1/ Кого съм обидил (директно и индиректно)

2/ Къде по-правило пише , че се баннва за индиректна обида - посочи ми .

3/ Психично-болен не е обида , а състояние , диагноза .

 

Така , че не ми викай да се успокоя ... Не си вършиш работата , очаквам извинение .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още в началото бях за това Fast да не е модератор. Има лични пристрастия, такъв човек няма как да се справя с нещата. Да постъпи достойно като колежката му която също си изигра кофти картите, но поне се усети и се отказа.

Нямам нищо против теб. Не знам защо си останал с такова впечатление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много станаха психично-болните на клона

Кондомчо, спирай да им вдигаш телефона.

 

1/ Кого съм обидил (директно и индиректно)

2/ Къде по-правило пише , че се баннва за индиректна обида - посочи ми .

3/ Психично-болен не е обида , а състояние , диагноза .

 

Така , че не ми викай да се успокоя ... Не си вършиш работата , очаквам извинение .

 

1. Арвиту

 

Чат мания - 10 септември

 

Тя към Кондомчо

Може поне да ми се обадиш и кажеш защо, че така е мн гадно..

 

Няколко часа след коментара й

GAhuU9r.png

 

Видях го с очите си. Не ми се е оплаквала. Тя може да потвърди.

 

2. Основното правило забранява всякакви обиди, директни или индиректни.

3. В случая ти си използвал термина с цел да я засегнеш , така че се брои за обида.

 

Няма повече какво да кажа, и няма за какво да ти се извинявам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • meleto locked, unlocked and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...