Jump to content



Модераторския екип


Препоръчани коментари

Добре, че момо е хетеро и повече налита да прави момичета модератори. Ако беше някой педерас главен само гейчета щеше да са модератори. :D :D

 

+1 za бАровинката. Момо не е късно да я направиш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Христина и Heartless са във форума от самото му създаване и не мога да ги нарека спамери, а и не видях някой да има против назначението им за глобални, така че коментарите ви са неуместни.

Като реша, че ми трябват още модератори ще имам в предвид кандидатурата на Blueberry, благодаря за предложението.

 

Blueberry, не ми тежи плащането на хостинга :)

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля да махнете моите права, нямам време да се занимавам с форума напоследък, а няма смисъл ей така да си стоя модератор, все пак преди 2 години най-много се оплаквах от липсата на активни такива. Браво за Христина и heartless, добър избор. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Това пък и то вечно обиденото не спря да се бута да прави новите теми. Моля, някой, който има поне един смислен пост с поне едно сложно изречение в него, да отвори нова чат тема.

Тази не става!

мерсиии :)

И това идва от устата на модератор. Бива ли така да си избива комплексите и злобата с позицията си? Не му е за пръв път. Кой е той, че да определя кой къде може да прави теми и чий постове са смислени? Първо да види неговите. Той или защитава опиканата вана или поства някакви клипове. Екип, моля ви свалете го малко на земята. Благодаря ви и извинете за бъмпа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм имал проблеми с някой от модераторите. Щеше ми се да има някой, който да се занимава по-сериозно с разделите в "световна музика", но явно това никога няма да се случи.

 

Относно групите "респект" и "вип" смятам за редно по-старите потребители да имаме отличителен знак, но ако това по някакъв начин дразни останалите по-добре да бъдат премахнати.

 

Идеята за постоянна смяна на модератори е абсурдна, на всеки три месеца да се сработва нов екип е направо невъзможно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щеше ми се да има някой, който да се занимава по-сериозно с разделите в "световна музика", но явно това никога няма да се случи.

Този форум е главно за чалга. В разделите за световна няма какво да се модерира. Там влизат 5 човека на кръст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така. На кого да се оплача, че ми трият постингите тук? Нямам право на мнение или излиза, че глупостите на други всеизвестни дечурлига се толерират? От край време виждам, че някои могат да се раздават, пък други се трият непрекъснато, що за цензура?

Поне да ме бяха предупредили нещо в стил: трием ти еди какво си, не ми харесва или щото дечкото ми е братовчед, рийш...

:mf_surrender:

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам да се махне табелката на Смит. До колкото знам титлата "Графикьор на форума" е само за победители на конкурси създадени специално за целта като този например, а той не е един от тях. Нека я спечели по честния начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да има конкурс, защото няма участници. В момента поех един конкурс - ами 4 човека участват, гласуват 5. Никой няма мотивация и ги разбирам.

Аз не мисля, че табелката на Smith е най-големия проблем на този форум, но Fast има нещо лично към него и го изтъква постоянно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен има твърде много модератори за твъде малко активни потребители. В почти никоя тема не може да се проведе дискусия, защото се изсмукват причини за затваряне от пръстите.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не с лошо бе душа :)

Само един изтрит пост имаш за последните 30 дни, не ми се гледаше назад, но не мисля че имаш още много ;)

 

Няма никакъв проблем, просто не беше логично да се изтрие. Сравнявайки изглеждаше, че други се толерират.

Както и да е. Постингите ми всеки може да ги прочете, няма да се намери нито една обидна дума или вулгарен език. Това исках да кажа и спирам по темата.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да се махнат модераторите на Графичният раздел, без това няма никаква работа там, а ако някой поиска да му се изчисти темата - това може да бъде свършено и от глобален модератор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам да се махне табелката на Смит. До колкото знам титлата "Графикьор на форума" е само за победители на конкурси създадени специално за целта като този например, а той не е един от тях. Нека я спечели по честния начин.

+1

 

Няма как да има конкурс, защото няма участници. В момента поех един конкурс - ами 4 човека участват, гласуват 5. Никой няма мотивация и ги разбирам.

Аз не мисля, че табелката на Smith е най-големия проблем на този форум, но Fast има нещо лично към него и го изтъква постоянно...

Ти много го защитаваш този Смит. Като да има участници като е лято? Зимата става. Първо в конкурса бяха 10 след това се отказаха доста. И как да имат мотивация след като се раздават рабелките ей така на разни хлапета дето не са в изкарали честно.

 

Аз предлагам да се махнат модераторите на Графичният раздел, без това няма никаква работа там, а ако някой поиска да му се изчисти темата - това може да бъде свършено и от глобален модератор.

109% съм сигурен че го предлагаш защото аз съм там. Точно и за това станах. Писах на въпросните глобални и 2,3 други да ми почистят темата един на друг си мятат топката и казват пиши на този и онзи да тиня почисти, а другия същото.

Точно и за това имам права там. Почиствам темите на доста хора. Темата с обложките също. И други.

Личи си че си озлобен че аз имам права там, а Графикьора на форума няма.

Момо няма какво да се чудиш не може да му я даваш ей така. Махай я. Отделно и хората ще загубят още повече мотивация да участват в тези конкурси. Аз лично ако не мубя махнете не мисля да участвам вбтакива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1

Ти много го защитаваш този Смит. Като да има участници като е лято? Зимата става. Първо в конкурса бяха 10 след това се отказаха доста. И как да имат мотивация след като се раздават рабелките ей така на разни хлапета дето не са в изкарали честно.

Аз също се отказах, макар и по технически причини. Според мен конкурсът е супер, но проблемът е във форума - няма достатъчно активност и няма достатъчно интерес към графичните теми. Не е от липсата на потребители. Според мен трябва да се поощрява правенето на графики, да се позволят и анимациите, да се вдигнат малко допустимите килобайти...

И другото, което е голям проблем на форума, е че всичко е концентрирано Поп-фолк раздела. Ако имаше по-малко папки и един потребител имаше физическата възможност да обърне внимание на всички тях, според мен щеше да е по-активен форума. Знам, че в началото моделът с многото папки е бил работещ, но това е било преди 7-8 години - сигурна съм, че ако се посъберат папките ще е много по-добре. Най-рационалното според мен ще е една папка за БГ музика (поп, попфолк, рок) + папка за линкове в един раздел и друг раздел с папка за световна музика + папка за линкове. И 2-3 раздела на други теми... но това може и да е малко прекалено. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
И аз не съм ОК с Ноле да модерира.

 

 

Според мен има твърде много модератори за твъде малко активни потребители. В почти никоя тема не може да се проведе дискусия, защото се изсмукват причини за затваряне от пръстите.

 

Aз искам за поред път да се оплача от Ноле. И наистина има прекалено много модератори. Нали имаме глобални, за какво е 20 модератора на 30 човека. Да не говорим, че сумати хора се оплакаха от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • meleto unpinned this Тема
  • meleto locked, unlocked and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...