Jump to content



Модераторския екип


Препоръчани коментари

Христина пише от време на време...

Аз имам следното предложение - влизането във всяка група да не е пожизнено, както досега, а на определено време да бъдат избирани нови хора, изчистване на всички модератори, пускане на тема и хората, избрани от темата стават модератори, след 3 месеца се пуска нова тема и се избират нови хора и така...

:1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, и кой ще се занимава да ги маха и слага?

Не вярвам да ти коства много време, просто сегашните ще се изчистят. Вместо 20 мода ще се избират 4-ма, които ще управляват най-четените и консумирани раздели, в останалите, къдетоо се пише и влиза малко дори няма нужда от модове, просто ти ще избереш 1 човек, който всяка седмица ще ги преглежда и ще ти сигнализира за нарушаване на правилата, ест. той няма да има правата, които имат модовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самата идея е глупава. Къде си виждал в други форуми да сменят модераторите толкова на често?

Дадох пример, не съм казал, че точно на 3 месеца ще се избират нови..

Няма да е зле и някаква реклама на форума да направим, за.да съберем нови потребители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смяната да е на 2-3 години пак по-бива.

Иначе сега като има нов конкурс за фен майстор, не трябва ли нашите табелки да се махнат и новите победители да влязат в тази група? Както беше с Мис и Мистър.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Баш заради тия идеи искам да го продам на някой, който ще се занимава.

Реклама не е правена никога, а и не виждам смисъл, ако някой го вземе за да изкарва пари от него може, но в сегашната ситуация е безмислено.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Смяната да е на 2-3 години пак по-бива.

Иначе сега като има нов конкурс за фен майстор, не трябва ли нашите табелки да се махнат и новите победители да влязат в тази група? Както беше с Мис и Мистър.

Това ми се въртеше из главата вчера, имам още идеи за графичния раздел...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смяната да е на 2-3 години пак по-бива.

Иначе сега като има нов конкурс за фен майстор, не трябва ли нашите табелки да се махнат и новите победители да влязат в тази група? Както беше с Мис и Мистър.

Не, май е доживотна титла като Респект, както и Графикьор на форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

.. не трябва ли нашите табелки да се махнат и новите победители да влязат в тази група? Както беше с Мис и Мистър.

 

Твоята мисля да я сменя с такава globalMOD.jpg :)

 

А по въпроса ти - победителите от конкурса влизат в тази група, която като привилегии няма нищо различно освен табелката.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, май е доживотна титла като Респект.

Което е тъпо, особено за Респект, първо няма нови хора в тази група и второ, половината от тези, които са там, не влизат или го правят рядко..Каква е разликата м/у групите Респект и Вип?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твоята мисля да я сменя с такава globalMOD.jpg :)

 

А по въпроса ти - победителите от конкурса влизат в тази група, която като привилегии няма нищо различно освен табелката.

 

:o :o Благодаря за доверието.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Твоята мисля да я сменя с такава globalMOD.jpg :)

 

А по въпроса ти - победителите от конкурса влизат в тази група, която като привилегии няма нищо различно освен табелката.

Аз напълно съм съгласен с това...

Впрочем табелките са мои, мога да направя и за група Вип,.защото те нямат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:o :o Благодаря за доверието.

Ти тоз ми пост не го ли видя :)

 

Аз предлагам Христина', heartless и Loka за модератори!

Гъръл пауър от тук нататък, явно пак аз ще правя промените, щото никой не ще да си купи форум.

 

Да считам ли, че си съгласна?

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз напълно съм съгласен с това...

Впрочем табелките са мои, мога да направя и за група Вип,.защото те нямат.

Според мен трябва да се направят изцяло нови, щото сегашните са грозни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам Христина', heartless и Loka за модератори!

Гъръл пауър от тук нататък, явно пак аз ще правя промените, щото никой не ще да си купи форум.

Съгласен съм. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момо, мерси че ме премести в 18+ групата, но защо квотата ми за съобщения е намалена? Преди имах право на 100 съобщения, а сега само на 75. Може ли да се направи нещо по въпроса?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момо, мерси че ме премести в 18+ групата, но защо квотата ми за съобщения е намалена? Преди имах право на 100 съобщения, а сега само на 75. Може ли да се направи нещо по въпроса?

Може, качи си пак подписа, че се смачква при местенето.

 

 

Да, видях го - ами нямам нищо против, стига останалите да са съгласни. :)

Съмнявам се някой да има против.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • meleto locked, unlocked and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...