Jump to content



Модераторския екип


Препоръчани коментари

Аз чакам да чуя обяснението ти за моя случай Fast. Или няма как да се оправдаеш и избягваш да отговориш.

Е ти не чу ли оправданието за моя БАН . След като съм пуснал коментар след тоя на Арвито , значи било адресирано за нея . Нищо , че не съм я цитирал , нито вкарал името и в пост . А тва за индиректната обида , къде го пише в правилата , че още не мога да го намеря .

А най-интересното е , че затвори 2 теми създадени за неговото модериране от страх , че много хорае ще ме подкрепят .

Какво му беше обяснението - анкетите се били манипулирали много - ок , сега ще прВя тема , тя няма как да се манипулира .

Той лично е пускал по няколко такива теми за други модератори .

А и след вчера поне 5 човека ми писаха , че и те не го искат за модератор .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре бе хора, може и fast да е объркал. Да си модератор не значи да си безгрешен, но наистина нека се върнем към основните неща, а именно да коментираме из форума. Като се хлебим тук не решаваме нищо. Админа ще погледне темата и сам ще прецени дали момчето е сгрешило или не. Освен това той все още се учи и смятам, че много често самият той подминава обиди по негов адрес без да наказва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новите модератори са на изпитателен срок, не е нужно да ме заливате с лични съобщения за всяка тяхна постъпка, виждам всичко, което правят.

Не смятам да обсъждам кой как модерира, ако имам забележки ще ги отправя директно към провинилите се.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Против съм Фокси да става модератор.

 

Неуравновесен е, показва тенденциозно лично отношение към всички фенове на Деси Слава, което ще пренесе и в модераторстването си, и редовно обижда потребителите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И по-полека с квалификациите. Вас ако ви нарекат "неуравновесен екземпляр" щяхте да ме засипете с оплаквания и да просите за бан, нали?!? [/b]

Ами ок, сложи ми проценти или дори бан, ако прецениш - тъкмо "да видя какво е" :D Стоя си зад думите напълно - за мен е абсурдно човек демонстриращ надменно поведение над целия форум, кипващ лесно и наричащ всички "лумпени" само защото не са на неговото мнение относно Кама/чалгата, да бъде вариант за модератор. Това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Цветан можем да спорим доста! Може да се хейтим на тема Глория / Кама, но никога няма да ме банне затова. Може да е пристрастен, но не й спрямо хората. ЗА!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, Фокса сам се е хвалил, че е сред най-наказваните потребители. Та пак си помислете наистина ли е подходящ за такъв пост. Колко години е във форума не смятам, че има значение - payner_tv си направи дори юбилейна тема, защо не е мод вече?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Против съм Фокси да става модератор.

 

Неуравновесен е, показва тенденциозно лично отношение към всички фенове на Деси Слава, което ще пренесе и в модераторстването си, и редовно обижда потребителите.

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не смятам, че е подходящ тъй като е фен на Камелия! За мен модераторите трябва да са неотрални и да не взимат страна. Нищо лично, другия вариант е да му се даде шанс и да се види как ще се справи. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера, щом има нужда от нови модератори, защо не станат Blueberry и Salvatore? и двамата са доказали във времето, че не са пристрастни, ще изпълняват задълженията си съвестно. Аз съм ЗА тях, не и за Фокс, защото винаги е показвал пристрастие и очевидна непоносимост към определени потребители, което е неподустимо за такъв пост.

Определено има нужда от нови попълнения и държа да бъдат тези, които съм посочил.

Лека вечер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не смятам, че е подходящ тъй като е фен на Камелия! За мен модераторите трябва да са неотрални и да не взимат страна. Нищо лично, другия вариант е да му се даде шанс и да се види как ще се справи. :)

И Фаст е фен на Преслава, Ноле на Галена, аз и Стела също си имаме предпочитания... Да си почитател на някого не те прави субективен и негоден за модератор.

 

Боровинката вече няколко пъти отказа да е мод.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера, щом има нужда от нови модератори, защо не станат Blueberry и Salvatore? и двамата са доказали във времето, че не са пристрастни, ще изпълняват задълженията си съвестно. Аз съм ЗА тях, не и за Фокс, защото винаги е показвал пристрастие и очевидна непоносимост към определени потребители, което е неподустимо за такъв пост.

Определено има нужда от нови попълнения и държа да бъдат тези, които съм посочил.

Лека вечер!

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

То пък все едно е кой знае каква чест да си модератор, по - скоро е засължение, особено в този психодиспансер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • meleto locked, unlocked and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...