Jump to content



Концерт "25 години Пайнер"


Препоръчани коментари

Колко да прави бе , той има 5 изпълнителки с високи хонорари , които ги въртят насам-натам... и които в повечето случаи пеят с отстъпка , понеже ги капарират за месеци напред . А останалите му певици или пеят за мижави пари от сорта на 2000 лв. или имат 2-3 участия . Някой и толкова нямат . Пайнер са на стара слава от доста години .

 

Eми... сметка... да има по 100 участия на месец... по средно 4 бона... 400 000лв. За 1 година - 5 млн. Като добавим и участията в чужбина... и като сложим приходите от тубата. От тоя бранш не се изкарват много пари... не е чудно, че търсят спонсори за турнета.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 366
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Eми... сметка... да има по 100 участия на месец... по средно 4 бона... 400 000лв. За 1 година - 5 млн. Като добавим и участията в чужбина... и като сложим приходите от тубата. От тоя бранш не се изкарват много пари... не е чудно, че търсят спонсори за турнета.

А разходите ? Аз мисля че имат стабилно разходи за данъци , поемане на младите изпълнители . Заплати на всички нафталини от фирмата ...

А от 100 участия е абсурдно да взема средно 4 бона на участие .. 2-3 максимум ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

А разходите ? Аз мисля че имат стабилно разходи за данъци , поемане на младите изпълнители . Заплати на всички нафталини от фирмата ...

А от 100 участия е абсурдно да взема средно 4 бона на участие .. 2-3 максимум ....

 

Има частни партита, там не е толкова чудно. Плюс това повечето, които ходят по участия са тези с хонорар около 4-5 бона. А и аз го смятам 4 бона с ДДС. Като остане печалбата... можеш да сметнеш с 30% надолу. Демек на 5 млн. - 1.5 млн са данъци. А да не забравяме, че имат разходи за клипове, песни и всичко. Отчитат на изпълнителите пари. Въобще, изобщо не е толкова лесно.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има частни партита, там не е толкова чудно. Плюс това повечето, които ходят по участия са тези с хонорар около 4-5 бона. А и аз го смятам 4 бона с ДДС. Като остане печалбата... можеш да сметнеш с 30% надолу. Демек на 5 млн. - 1.5 млн са данъци. А да не забравяме, че имат разходи за клипове, песни и всичко. Отчитат на изпълнителите пари. Въобще, изобщо не е толкова лесно.

И аз това казвам имат 5 имена от които да вземат средно по 2000-2500 за участие . Иначе -да , това все данъци , заплати, клипове (нищо че струват около 1000 лв.) . А колко голям е % на певиците които са на 1500 лв. хонорар и които едва правят 2 участия на месец . Ат ютуб не печели толкова много , с тоя купен трафик ме съмнява силно ...

Аз за това казвам , че Пайнер са на стари лаври ... те и за това карат певиците да проституират ...че да не им плащат разходите ... Просто са жалки . А като се сетя едно време само от Деса, Глория, Камелия и Ивана колко правеха . Те не можеха да смогнат с по 25-30 участия на месец ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз това казвам имат 5 имена от които да вземат средно по 2000-2500 за участие . Иначе -да , това все данъци , заплати, клипове (нищо че струват около 1000 лв.) . А колко голям е % на певиците които са на 1500 лв. хонорар и които едва правят 2 участия на месец . Ат ютуб не печели толкова много , с тоя купен трафик ме съмнява силно ...

Аз за това казвам , че Пайнер са на стари лаври ... те и за това карат певиците да проституират ...че да не им плащат разходите ... Просто са жалки . А като се сетя едно време само от Деса, Глория, Камелия и Ивана колко правеха . Те не можеха да смогнат с по 25-30 участия на месец ...

Кака ти Ванче, имаше една година август месец 33 официални участия, а за Нова година пя на 3 места за 150 000 хонорар... :mf_surrender: :mf_surrender: А сега..

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кака ти Ванче, имаше една година август месец 33 официални участия, а за Нова година пя на 3 места за 150 000 хонорар... :mf_surrender: :mf_surrender: А сега..

Много добре помня в един ден целия град облепен с плакати на Ивана , пя в 2 различни дискотеки във Варна за един ден .

То няма какво да им съпоставяме . Нито но многобройните участия , нито на продажбите на албуми , за концертите -да не говорим че става страшно . Сега са гола вода !!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 30-тата си годишнина предполагам, че ще се набутат в някоя дискотека в стил награди "Нов Фолк".

Митьо зверски си закопава бизнеса. Вместо да развива това, което има той стои на едно място и само цеди каквото му е останало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе никой ли няма да попита, защо такъв важен концерт на Пайнер се провежда на място, което събира колкото зала 1 на НДК? :read:

 

Хора, това е 10 пъти по-малко отколкото преди 5 години. Никой ли тук, освен няколко представителя на стария форум на Планета не е притеснен от този факт? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе никой ли няма да попита, защо такъв важен концерт на Пайнер се провежда на място, което събира колкото зала 1 на НДК? :read:

Дано концерта поне е с билетче, че иначе става лошо.. :1000 (29):

 

И много силно се надявам на малка бройка имена - достатъчни са всички актуални в момента + Глория, Ивана, Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо хубаво не очаквам вече от Пайнер. Но все пак им пожелавам успешна и стабилна подготовка, защото след концерта на Слави просто не знам как имат смелост въобще да се показват от мишата си дупка и да се мислят за нещо значимо в музикалната сфера в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо хубаво не очаквам вече от Пайнер. Но все пак им пожелавам успешна и стабилна подготовка, защото след концерта на Слави просто не знам как имат смелост въобще да се показват от мишата си дупка и да се мислят за нещо значимо в музикалната сфера в България.

Вие пък не може ли да се зарадвате, че има концертна дейност, ами само търсите съпоставки и все гледате кой е отдолу. На мен ми е интересен предстоящия концерт, все пак масово ще се пеят златни хитове.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Eми... сметка... да има по 100 участия на месец... по средно 4 бона... 400 000лв. За 1 година - 5 млн. Като добавим и участията в чужбина... и като сложим приходите от тубата. От тоя бранш не се изкарват много пари... не е чудно, че търсят спонсори за турнета.

 

Над 200 са участията за месец.

 

От концерта.. очаквам доста, надявам се да се постараят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък се радвам , че има концертна дейност и , че най - накрая избягаха от София.

Дано са им успешни и двата концерта!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък се радвам , че има концертна дейност и , че най - накрая избягаха от София.

Дано са им успешни и двата концерта!

 

Моето мнение е същото.

Всички, които сме ходили на първите турнета, знаем че нещата не са като преди, нито като песни, нито като емоция, но все пак трябва да продължат да се правят концерти, защото иначе само по дискотеките ще пеят.

Добре е че и този път залагат на Пловдив, нека да има разнообразие.

Надявам се да не са много изпълнителите и да се сетят да заложат на качеството, вместо на количеството. И разбира се подборът на песни да е на ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На такъв концерт изпълнители като Галин, Фики, Яница, Теди Александрова и т,н които напоследък станаха известни са излишни.

Най-добре ще е да поканят Глория, Ивана, Десислава, Тони Дачева и Нелина, а от сегашните Преслава, Галена, Андреа, Анелия, Емилия, Джена, Цветелина Янева и Константин, Борис Дали и Илиян. Всички други ще са излишни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На такъв концерт изпълнители като Галин, Фики, Яница, Теди Александрова и т,н които напоследък станаха известни са излишни.

Най-добре ще е да поканят Глория, Ивана, Десислава, Тони Дачева и Нелина, а от сегашните Преслава, Галена, Андреа, Анелия, Емилия, Джена, Цветелина Янева и Константин, Борис Дали и Илиян. Всички други ще са излишни.

Райна, Мария, Гергана - да изпеят по някой златен хит, също може. Би било добре да поканят и Камелия, и Рени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна, Мария, Гергана - да изпеят по някой златен хит, също може. Би било добре да поканят и Камелия, и Рени.

 

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Колкото и да ме дразнят емотиконите ти, няма как да не отбележа, че са на място.

В стремежа си да бъде модерна и актуална, Мария забрави какво е да си певица.С кючеци и фотоси само не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък се радвам , че има концертна дейност и , че най - накрая избягаха от София.

Дано са им успешни и двата концерта!

Точно така. И се надявам този път да ни спестят Джамайки и компания, то просто няма да върви. Утре ще пробвам да получа повече инфо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези изпълнители биха били достатъчни: Анелия, Галена, Гергана, Глория, Десислава, Джена, Емилия, Ивана, Кали, Константин, Мария, Нелина, Преслава, Райна, Тони Дачева, Цветелина Янева .. но пак ще ни набутат пълнежи и мангали, ясно е .. поне да вземат да поканят някои от старата генерация като Валя, която не помня от колко години не я викат на концерти. По-добър вариант е от скучния Борис Дали с единствения му голям хит или от пародии като Хоанг, Кристиана и прочие.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам особени очаквания. Надявам се на добър подбор на изпълнители, песни и на много пеене.

Много се уеднаквиха последните им концертни изяви и ми е интересно каква ще е сцената този път. Имат нужда от нещо различно, ново, да ни изненадат.

Преди всеки концерт знаем кой какво ще пее, как ще се представя, че даже и реда на излизане на 90% ни е ясен. Няма го елемента на изненада, да си кажем "УАУ, това не го очаквах".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кел файда от такъв концерт, щом няма да се пеят хитовете на Рени, Нина, Петра, Цветелина, Весела и т.н.

Ще пеят някви неща след 2005 и това ще е "юбилей". :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...