Jump to content



Концерт "25 години Пайнер"


Препоръчани коментари

Според мен пък е по-добре, че решиха да излязат от София.

 

п.с. Андреа може да пропусне концерта, защото ще ходи на турне в Америка, та нейните да не се навиват много :3fdb8960598fa63e:

Тя поне ще го пропусне заради ангажимент, а по-смешното е че Преслава ще е там без пукнат хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 366
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тя поне ще го пропусне заради ангажимент, а по-смешното е че Преслава ще е там без пукнат хит.

Моето слабо място, Ако утре ме губиш, Нашето любов е, Целуваш като бог ( популярничка песен ).

Първите 3 са хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя поне ще го пропусне заради ангажимент, а по-смешното е че Преслава ще е там без пукнат хит.

Ще пусне до тогава, не я мисли :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът ще бъде на 3ти юни.

Според Фейсбука на Райна, на 3-ти ще е фолклорен концерт, а на 4-ти - поп-фолк.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според Фейсбука на Райна, на 3-ти ще е фолклорен концерт, а на 4-ти - поп-фолк.

 

А, може и така да са го променили сега. Нали и някакви анкети пускаха за златните хитове от последните години и нарочно ги разделиха на фолклорни и поп-фолк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше в София и аз щях да присъствам. Предполагам, че ще се излъчва на живо. Харесва ми това, че ще има и фолклорен концерт, време беше и за такъв.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше в София и аз щях да присъствам. Предполагам, че ще се излъчва на живо. Харесва ми това, че ще има и фолклорен концерт, време беше и за такъв.

 

Дано Галена изпее "Гергана, пиле шарено" <3<3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би не знаете, но Античният театър е класа. В него Канарите през 2000 направиха юбилеен концерт, нещо страхотно беше. А в Летния беше последното издание на Тракия фолк, той е дори с по-малък капацитет, мисля. Но това са места с дух, с традиции. Вие просто нямате акъл. Аман от тия стадиони, площади и това НДК.

Панчо е бил миналата седмица в склада на Пайнер в Пловдив точно заради тия концерти, но днес станаха ясни датите. Ако разбера повече подробности, ще споделя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би не знаете, но Античният театър е класа. В него Канарите през 2000 направиха юбилеен концерт, нещо страхотно беше. А в Летния беше последното издание на Тракия фолк, той е дори с по-малък капацитет, мисля. Но това са места с дух, с традиции. Вие просто нямате акъл. Аман от тия стадиони, площади и това НДК.

Панчо е бил миналата седмица в склада на Пайнер в Пловдив точно заради тия концерти, но днес станаха ясни датите. Ако разбера повече подробности, ще споделя.

Бе не ми обяснявай ти на мене какво е класа и какво било страхотно. Концерти на популярна музика се правят на площади, в зали или на стадиони. ТОВА Е! Няма друго положение. В Антични театри, ако чалгата беше джаз...макар че като гледам колко кът става нейното присъствие нищо чудно скоро да бъде наистина само за "ценители".

Просто Пайнер са провал, който вече НЕ МОЖЕ да напълни стадиони и зали, както го правеше преди.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фамозно ... Роксана и Джена ще вият насред Античния театър, облечени в лъскави бодита. O tempora, o mores!

 

Иначе за сметка на абсурдния избор на място капацитета са го уцелили ... на записа ще изглежда фрашкано, всички 1 500 зрители ще са напълнили тоя полукръг с 10 реда седалки.

 

Нещата отиват към Пирин фолк ...

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Античния театър? Очакваме 30 години Пайнер да го празнуват с концерт в някой Планета Пайнер клуб...Егати пропадането.

 

Назад към корените и....... "Тракия фолк'2003". Само остава най-отвратителната песен в чалгата "Ангелска жена", да бъде заменена от днешният хит...."тррррр таки так, егати маняка, трррр таки так, яка мацка ме чака" и ще е култов времеви скок в миналото. А пък, ако вместо "Гъци, гъци" чуем днешният му римейк "Селфи", идилията ще е пълна. Орфей сигурно се обръща в гроба, а римляните вече съжаляват, че са направили най-красивата сцена в България, за да дефилира по нея днес Роксана Барекова.

 

 

Фамозно ... Роксана и Джена ще вият насред Античния театър, облечени в лъскави бодита. O tempora, o mores!

 

Иначе за сметка на абсурдния избор на място капацитета са го уцелили ... на записа ще изглежда фрашкано, всички 1 500 зрители ще са напълнили тоя полукръг с 10 реда седалки.

 

Нещата отиват към Пирин фолк ...

 

"Тракия фолк" Хенри. Там правеха този ведомствен фестивал преди 12 години, вдъхновил ги за турнета.

 

Цикълът се затваря. Пайнер се върнаха на изходна позиция.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Античният театър и като цяло любимият ми град Пловдив ще създадат перфектната атмосфера и обстановка за циганиите на Пайнер.

Убеден съм, че в точно там, където са забранени фолк концертите, ще има много повече от 3000-4000 желаещи да присъстват, а те се забиват в ограничението - явно залагат на сигурното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът може да е и на най-малкото място, но ако се направи като хората, пак ще има ефект. Сигурност или разнообразие - каквото и да са търсили, по-добре, че изобщо ще има някакви концерти, а и са решили да включат и фолклор. Пълно щастие няма, угодия на българина - никога. Не е притеснително къде ще правят концерта, а кой ще пее. Изложението и видимостта на такива места е добра, приятно е, но всичко ще бъде развалено от хора като Роксана, Джамайката, Теда Ломска и сие и е редно този път да има някаква селективност и тези хора да НЕ присъстват. Ще се леят кючеци и кич, а относно сценографията май пак ще бъде спазена стерилната комунистическа концепция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама те циганите са приоритет. Нали за тях правят концертите. Самият факт, че всяка втора песен има цигански вокали е ясно, че тая музика леко измества таргета си.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доколкото знам ще се пеят стари песни и ще се определят от онази класация която скоро бяха пуснали за песни от последните 10 години.

 

Според мен ще е като "20 г. Пайнер" - ще има и нови песни от актуалните и новите изпълнители. Но ще има и класики, де, със сигурност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна новина, надявам се концертът да е добър поне колкото "20 години Пайнер", а защо не и с още повече стари хитове. Харесва ми изборът на място, както и идеята да има и втори, фолклорен концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът може да е и на най-малкото място, но ако се направи като хората, пак ще има ефект. Сигурност или разнообразие - каквото и да са търсили, по-добре, че изобщо ще има някакви концерти, а и са решили да включат и фолклор. Пълно щастие няма, угодия на българина - никога. Не е притеснително къде ще правят концерта, а кой ще пее. Изложението и видимостта на такива места е добра, приятно е, но всичко ще бъде развалено от хора като Роксана, Джамайката, Теда Ломска и сие и е редно този път да има някаква селективност и тези хора да НЕ присъстват. Ще се леят кючеци и кич, а относно сценографията май пак ще бъде спазена стерилната комунистическа концепция.

 

Ми то кой ще пее, ако разкарат мангалите? Само те имат хитове + Галена.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...