Jump to content



Концерт "25 години Пайнер"


Препоръчани коментари

Ема Стоянова ще е във възторг от фолклорния концерт, скоро може да очакваме развълнувано признание в СигналТочкаБеГе по темата, все пак още малко и Андреа ще накара да запише народни песни и албуми .. :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 366
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Бе не ми обяснявай ти на мене какво е класа и какво било страхотно. Концерти на популярна музика се правят на площади, в зали или на стадиони. ТОВА Е! Няма друго положение. В Антични театри, ако чалгата беше джаз...макар че като гледам колко кът става нейното присъствие нищо чудно скоро да бъде наистина само за "ценители".

Просто Пайнер са провал, който вече НЕ МОЖЕ да напълни стадиони и зали, както го правеше преди.

Абсолютно съгласен съм с целия коментар . Като.бих добавил , каква класа ще демонстрира Античния театър , като на него ще ни пеят доста изпълнители от ромски произход , а като изключим тях ... ще слушаме циганско-турските вокали на Оцко във всяка втора песен на пайнерите . Голяма класа ...и това ще е юбилеен концерт , който ще побере едва 3000 души . Като ви казвам ,че ПайнерЯ затъва -не вярвате . Някой не им стига Арена Армеец , други с клизма на вход свободен едвам събират 4000 души ... и то с цял антураж "оборотни" "певици"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ема Стоянова ще е във възторг от фолклорния концерт, скоро може да очакваме развълнувано признание в СигналТочкаБеГе по темата, все пак още малко и Андреа ще накара да запише народни песни и албуми .. :1000 (29):

Какъв ти е проблема с Андреа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да го вълнува, че изпълнителят на Пайнер Поли Паскова е събрала 8000 души на 3 лева вход в "Армеец арена"?

Браво на жената, и Пайнера с правилна стратегия би го постигнал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да го вълнува, че изпълнителят на Пайнер Поли Паскова е събрала 8000 души на 3 лева вход в "Армеец арена"?

 

3 лева? ЧЕ тя тамън си е платила наема на залата и разходите по концерта. :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

3 лева? ЧЕ тя тамън си е платила наема на залата и разходите по концерта. :1000 (29):

 

Да, Поли Паскова прави концерти за България, за българите и за фолклора - тя го каза, не иска нищо жената, иска само здраве и благо за народа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

3 лева? ЧЕ тя тамън си е платила наема на залата и разходите по концерта. :1000 (29):

Планета за съжаление и това не могат да направят . Те на безплатните турнета едвам събраха 4-5 хил. , а кво остава за двойно повече , че и на вход.... било то и 3 лв .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Планета за съжаление и това не могат да направят . Те на безплатните турнета едвам събраха 4-5 хил. , а кво остава за двойно повече , че и на вход.... било то и 3 лв .

Ами тва за мен е нормално - чалгарките са навсякъде - всяка вечер имат участия, всеки ден ги дават по телевизията, песните им са в Интернет, директно общуват с феновете през Фейсбук .. вече не са толкова интересни, защото станаха прекалено достъпни. Докато такива като Поли Паскова и Веселин Маринов примерно си правят концерти, но в по-голямата част на годината не са постоянно под вниманието на медии и фенове и не се показват пред публика всяка вечер в дискотеките.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тва за мен е нормално - чалгарките са навсякъде - всяка вечер имат участия, всеки ден ги дават по телевизията, песните им са в Интернет, директно общуват с феновете през Фейсбук .. вече не са толкова интересни, защото станаха прекалено достъпни. Докато такива като Поли Паскова и Веселин Маринов примерно си правят концерти, но в по-голямата част на годината не са постоянно под вниманието на медии и фенове и не се показват пред публика всяка вечер в дискотеките.

Ааа, удари джакпота...Ако нямахме алчен Чичо Скрудж, а продуцент на мястото на Митака, така щяха да са всички чалгарки. Не може те да текат и от чешмата и после да очакваш качество и публика. Моделът е сбъркан до там, че вече няма оправия.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да го вълнува, че изпълнителят на Пайнер Поли Паскова е събрала 8000 души на 3 лева вход в "Армеец арена"?

При Поли са други схемите. :1000 (29): На концерта й в НДК 70% от публиката й беше с покани и дошли от селата с организиран от нея транспорт.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа, удари джакпота...Ако нямахме алчен Чичо Скрудж, а продуцент на мястото на Митака, така щяха да са всички чалгарки. Не може те да текат и от чешмата и после да очакваш качество и публика. Моделът е сбъркан до там, че вече няма оправия.

 

Боби, всички са алчни. Не може без клубни участия в много количества. НО докато преди 15 години повечето певици бяха нови и свежи, имаше медийна забрана да се появяват по нац. телевизии масово, то сега са втръснали и продължават да се бутат между прожекторите. ПОгледни Ивана и Кама... двете говорят едно и също 15 години. Грам не са мръднали. Едната го раздава Мария Магдалена, другата Памела Андерсън. А пък ако сложим Гло... тя пък и няма какво да каже.

 

Мара, Малина, РАйна... Цура Янева... те пък способни ли са да пишат изречения? :1000 (29):

 

Въобще е пълна трагедия.

 

За мен липсата на нови имена е големият проблем. Вместо да ми пускат песни на Юнона, Сиана и Гарвана, да направят нови певици. Ама да не са по шаблон на Преса или друга чалгаджийка, а както се прави в чужбина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Поли са други схемите. :1000 (29): На концерта й в НДК 70% от публиката й беше с покани и дошли от селата с организиран от нея транспорт.

 

Аха, така било значи! :1000 (29): Възможно е, но пък аз ще ти кажа, че това въобще не е вярно. И мисля, че трябва да си ревизираш представите за изпълнителите на народна музика, защото месец преди Поли Паскова, Николина Чакърдъкова почти напълни същата "Армеец арена". Преди около месец пък тук бурно спорехме за рейтинги на чалга телевизии и всички си замълчаха, когато се оказа, че "Фолклор ТВ", на Николина Чакърдъкова е с рейтинг колкото двете чалгарски планети взети заедно и със сходен бе "Планета фолк". И като прибавим към това, че народната музика се купува от моето поколение и по-възрастните от мен българи в пъти повече отколкото чалгата, някак тези предположения за организираната селяния на Поли Паскова олекват. Всъщност, защо чалгата не си организира фенчетата по същия начин?

 

Но да оставим това, а да обърнем внимание на инфото идващо от Пайнер за този концерт. Аз ли да попитам пръв или ще гледам агонията на Рамания по въпроса? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа, удари джакпота...Ако нямахме алчен Чичо Скрудж, а продуцент на мястото на Митака, така щяха да са всички чалгарки. Не може те да текат и от чешмата и после да очакваш качество и публика. Моделът е сбъркан до там, че вече няма оправия.

 

Защо му е на човека да иска да променя играта след като прави милиони по този начин?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо му е на човека да иска да променя играта след като прави милиони по този начин?

 

Не, не прави милиони днес. Правеше преди 10 години и никога не са били повече от 3 на година. Днес едвам се хваща за 1 милиона чисто на година. :1000 (19):

 

Само ще ти кажа, че новата камера, за 4К клипове струва колкото годишната му печалба, за миналата година.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще пусне до тогава, не я мисли :3fdb8960598fa63e:

и да пусне нищо няма да излезе :3fdb8960598fa63e:

Спокойно, ще се пеят основно стари песни, тези от "50-те златни хита на Пайнер". Май ще чуем "Феномен" и "Водка с утеха" или ремикс на "Горчиви спомени" ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

и да пусне нищо няма да излезе :3fdb8960598fa63e:

Спокойно, ще се пеят основно стари песни, тези от "50-те златни хита на Пайнер". Май ще чуем "Феномен" и "Водка с утеха" или ремикс на "Горчиви спомени" ;)

 

Страхотно ни изненада! Ние въобще не се сещахме, какво ще пеят.... :whistling:

 

Аз ли да питам или още ще го въртите и сучете? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха, така било значи! :1000 (29): Възможно е, но пък аз ще ти кажа, че това въобще не е вярно. И мисля, че трябва да си ревизираш представите за изпълнителите на народна музика, защото месец преди Поли Паскова, Николина Чакърдъкова почти напълни същата "Армеец арена". Преди около месец пък тук бурно спорехме за рейтинги на чалга телевизии и всички си замълчаха, когато се оказа, че "Фолклор ТВ", на Николина Чакърдъкова е с рейтинг колкото двете чалгарски планети взети заедно и със сходен бе "Планета фолк". И като прибавим към това, че народната музика се купува от моето поколение и по-възрастните от мен българи в пъти повече отколкото чалгата, някак тези предположения за организираната селяния на Поли Паскова олекват. Всъщност, защо чалгата не си организира фенчетата по същия начин?

Ами аз ти казвам информация от кухнята, а не предположения. :) Пък ти ако искаш вярвай.

За Николина Чакърдъкова не споря, не съм запознат. При нея е по-възможно всичко да си е по нормалния ред, фолклорната музика наистина има публика.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха, така било значи! :1000 (29): Възможно е, но пък аз ще ти кажа, че това въобще не е вярно. И мисля, че трябва да си ревизираш представите за изпълнителите на народна музика, защото месец преди Поли Паскова, Николина Чакърдъкова почти напълни същата "Армеец арена". Преди около месец пък тук бурно спорехме за рейтинги на чалга телевизии и всички си замълчаха, когато се оказа, че "Фолклор ТВ", на Николина Чакърдъкова е с рейтинг колкото двете чалгарски планети взети заедно и със сходен бе "Планета фолк". И като прибавим към това, че народната музика се купува от моето поколение и по-възрастните от мен българи в пъти повече отколкото чалгата, някак тези предположения за организираната селяния на Поли Паскова олекват. Всъщност, защо чалгата не си организира фенчетата по същия начин?

 

Но да оставим това, а да обърнем внимание на инфото идващо от Пайнер за този концерт. Аз ли да попитам пръв или ще гледам агонията на Рамания по въпроса? :whistling:

 

Никой не е замълчал, щото това не е вярно. Фолклор има по-голям рейтинг от Планета Фолк. 10 човека ти го написахме, ти едно си знаеш. ПЛАНЕТА е с най-голям рейтинг и е в топ 15. Фолклор е доста по-назад. :whistling:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз ти казвам информация от кухнята, а не предположения. :) Пък ти ако искаш вярвай.

За Николина Чакърдъкова не споря, не съм запознат. При нея е по-възможно всичко да си е по нормалния ред, фолклорната музика наистина има публика.

 

От кухнята? И не са те заклеймили тук? :1000 (29): Ама много двойни стандарти в този форум като гледам. ОК, не ти вярвам за Поли Паскова, но това не е проблем.

 

И все пак, аз ли да питам или ще се сетите? Много мълчите по основното.... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не прави милиони днес. Правеше преди 10 години и никога не са били повече от 3 на година. Днес едвам се хваща за 1 милиона чисто на година. :1000 (19):

 

Само ще ти кажа, че новата камера, за 4К клипове струва колкото годишната му печалба, за миналата година.....

 

Не съм запознат как стоят нещата с пакетните услуги, но само от А отбора си спокойно надхвърля 2-3 млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

и да пусне нищо няма да излезе :3fdb8960598fa63e:

Спокойно, ще се пеят основно стари песни, тези от "50-те златни хита на Пайнер". Май ще чуем "Феномен" и "Водка с утеха" или ремикс на "Горчиви спомени" ;)

Да, точно Феномен ще чуем....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм запознат как стоят нещата с пакетните услуги, но само от А отбора си спокойно надхвърля 2-3 млн.

 

Едно е приходи, друго разходи, трето печалба и съвсем четвърто криене на дънъци. Пайнер има много служители...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, точно Феномен ще чуем....

Защо не? :D Един рок микс - "Лъжа е", "Феномен", "Ако утре ме губиш" .. и Преса с черни кожени дрехи във вериги :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо му е на човека да иска да променя играта след като прави милиони по този начин?

Колко да прави бе , той има 5 изпълнителки с високи хонорари , които ги въртят насам-натам... и които в повечето случаи пеят с отстъпка , понеже ги капарират за месеци напред . А останалите му певици или пеят за мижави пари от сорта на 2000 лв. или имат 2-3 участия . Някой и толкова нямат . Пайнер са на стара слава от доста години .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...