Jump to content



Online: Камелия - Неповторим


Препоръчани коментари

А ти защо реши, че ФЕН не са искали Деса. В началото й лижеха гъза само и само да подпише с тях, но като не искаше почнаха с оферти за уреждане на участия и ротация, после с доста скъпа ротация... По твоята логика точно при Кама има 6-5, тя си плати 10 клипа и тогава се махна, а Деса си плати един и тропна с крак за него, като й отказаха се махна...

Камелия остана в най-хубавите години там , изкара сума ти и пари от турнета и ротации по-тогава най-гледаната тв . А на Деса клипа не струва и на половина колкото визираните от теб клипове на Камелия .

На Камелия не и трябва тв , тя сама си го каза .. само да ти кажа че Касъмови ще я въртят за тяхен престиж , те пари от ротация от нея няма да правят ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 311
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Започвам с това, че проектът ми допадна като цяло много. Доволен съм от музика и видеото, но най-вече от аранжимента. Силен старт за "Неповторим", макар че видеото изтече малко по-рано от предвиденото, но това е по-скоро проблем на vbox7.com, а не на Камелия, но добре, че бързо се усетиха и пуснаха официалното видео, защото и двете страни щяха да са ощетени, ако бяха изчакали 00:00 часа. Редно е от сайта да засилят защитата на личните видеоклипове или въобще да не ги показват в списъка на качените.

А ако все пак някой от екипа на Камелия чете, добре ще е да качвате клиповете в youtube.com и след това да ги вграждате във vbox7.com. По този начин ще имате информация колко точно са гледанията във vbox7.com, а клипът в youtube.com ще отчита общите уникалните гледания и то двата канала. И най-важното, ако може моментално да се изтриват дублиращите се качвания от фенски профили.

Успех за напред. Чакам следващите проекти. Дано и те са толкова добри като аранжимент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не вярвам Камелия да не си плаща на Фен,но това няма значение.Важното е ,че ще въртят клипа по телевизия.

Те и Деса въртяха за престиж особено в началото на всеки час ,ама после -дай пари.Просто им се промени политиката и взеха да искат пари за клипове-бизнес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силен проект, много над "Престъпно е" във всички аспекти. Леки забележки имам към смесването на песента и баналния текст. Клипът е много добър, не се е надскочила, но това със сигурност е нивото на клиповете й от 2007-10. Не трябваше да се занимава с този отдавна умрял vbox, има добри гледания, но сега в YouTube ще тръгне доста по-тромаво...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия остана в най-хубавите години там , изкара сума ти и пари от турнета и ротации по-тогава най-гледаната тв . А на Деса клипа не струва и на половина колкото визираните от теб клипове на Камелия .

На Камелия не и трябва тв , тя сама си го каза .. само да ти кажа че Касъмови ще я въртят за тяхен престиж , те пари от ротация от нея няма да правят ;)

Аз не съм казал, че не е останала в най-хубавите години, но през това време пак си плюеше и говореше с недомлъвки, а в същото време си стоеше и я устройваше политиката на фирмата. Едва ли от 2010 Пайнер са почнали да не са продуценти в пълния смисъл на думата.

На Деса клипа за времето си беше доста добър, дори и днес изглежда на много високо ниво. Да си платиш клипа, да закараш екипа в друга страна и да им поемеш всички разходи е едно, да ги сравняваш като качество/картина и т.н. е съвсем друго, да не говорим, че и последните клипове на Кама са снимани със скъпа камера. 2003 Деса е снимала с камерата на Скерлев от Фолкмаратон. Въпросът е не колко пари са дали. И 1000 лв да е дала Деса, си ги е дала от нея и след като не й удовлетвориха желанието си тръгна. Това казвам.

 

Сигурно са се договорили за ротацията, но по някое време пак ще искат да я вкарват и нея в схеми. Както и да е, важното е, че песента и видеото оправдаха очакванията на почти всички

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е Десислава , Фен знаят каква е Камелия и че няма 6-5 при нея . Бъдете сигурни че не я искат от вчера и днес , за тях е един огромен комплимент нейната продукция да е там .

Освен това по казуса Десислава - Фен ТВ са известни само оплакванията на Деса. Но тя спестява това, че едно време афишираше ПРОМО на свои нови клипове по ФЕН без да им е предоставила съответните клипове за излъчване. Или как Балканика и ФЕН мистериозно бяха на обложката на последния й албум като медийни партньори, отново без тяхно знание и разрешение. И това се случва през 2009, когато уж я изнудвали за пари. Е как така хем я изнудват за пари, хем тя ги рекламира на обложката си, пуска реклами за клипове, а не им дава да ги въртят. Странно. И Фатмето не е света вода ненапита. Толкова е издухана милата, че сама не се усеща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен това по казуса Десислава - Фен ТВ са известни само оплакванията на Деса. Но тя спестява това, че едно време афишираше ПРОМО на свои нови клипове по ФЕН без да им е предоставила съответните клипове за излъчване. Или как Балканика и ФЕН мистериозно бяха на обложката на последния й албум като медийни партньори, отново без тяхно знание и разрешение. И това се случва през 2009, когато уж я изнудвали за пари. Е как така хем я изнудват за пари, хем тя ги рекламира на обложката си, пуска реклами за клипове, а не им дава да ги въртят. Странно. И Фатмето не е света вода ненапита. Толкова е издухана милата, че сама не се усеща.

 

Айде като не си наясно недей да знаеш много.

2009 фен и Балканика бяха УЖ медийни парнтьори,само че когато се издаде албума Каъсмов и каза-дай пари да ти въртим клиповете.

Така ,че НЕ ТЯ НЕ СИ Е ДАВАЛА КЛИПОВЕТЕ(чуваш ли се какво говориш -Деса няма да иска да и въртят клипа),а те и искаха пари,като преди това са се разбрали друго!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не знам кой я излъга Кама, че вбокс е мястото за промоция. Трябва youtube!!

В ютуб с профил без стабилна бройка абонати подобна премиера би била неадекватна. В бокса ще се забележи много повече, а и поне днес цял ден ще е в топ-а. Иначе и аз съм привърженик вече на тръбата, бокс-ът не е това, което беше.

///

Песента и клипа спред мен са много добри, изненадах се приятно. На рипийт ми е от снощи. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, текста съм го писал аз, Цецо ;)

Поздравления. Определено е в неин стил и на мен ми допада. :)

Песента вече доста често си я въртя, запомняща е и определено ще я запомня с нещо хубаво на този ден, което се случи! :) Много успех на този проект! Само ми е интересно, нали клипът щеше да е с Милев? Или те са подготвили на "Дай двойно"?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, текста съм го писал аз, Цецо ;)

 

Друго давала ли ти е? Че с този уж блудкав "Неповторим", направо сцепи мрака. Това как ще върви по участия не е за приказки. :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравления, продължавай все напред, пожелавам ти да стигнеш и подминеш нивото на кралица Мариета Ангелова. :Vishenka_05:

Благодаря, ама това много трудно ще стане, жената пише едно минимум 10 години, много хляб ще изям, докато я стигна :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия повече да не прави песни с този Сандер!

Много ми е интересно какво ще мисли, като чуе от къде е чопнал музиката?

Абе стига си протестирал за някакъв импровизиран отсвир на Ку-Ку Бенд. :gun_bandana: :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе стига си протестирал за някакъв импровизиран отсвир на Ку-Ку Бенд. :gun_bandana: :whistling:

Е, за Оцковите може, пък за Кама не, така ли? :1000 (29): Той прави песента общо взето. Спирам (може би още няколко пъти само)!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пачо, намерил си сега някаква малка прилика в ЧАСТ от песента на Камелия с някакъв отсвир на Куку бенд и го повтаряш през пост, във всяка тема. Разбрахме... прочетохме. От вчера сигурно имаш 20-30 поста само за това. Малко по-спокойно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...